reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bez aplikacji HBO Max na dekoderach Netii

dodano: 2022-02-15 16:44
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia/satkurier.pl

HBO Max Jak informuje Netia, po zastąpieniu HBO GO przez HBO Max, serwis nie będzie dłużej dostępny na dekoderach tego operatora. - Dostawca usługi nie zapewnił aplikacji HBO Max na dekodery Netii - czytamy w oświadczeniu spółki. W tej sytuacji użytkownicy platformy streamingowej HBO w ramach umowy z Netią nadal będą mogli z niej korzystać, ale na innych niż dedykowane dekodery urządzeniach, np. smartfonach z systemem Android lub iOS, Smart TV (Samsung, LG), urządzeniach z Android TV i Apple TV, konsolach do gier czy na przeglądarkach internetowych.

HBO Max


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co ważne abonenci Netii z HBO GO nadal będą mogli korzystać z tej usługi, ale pod nową nazwą - HBO Max. Cena usługi nie ulegnie zmianie, a konto w serwisie zachowa ważność. Do zastąpienia HBO GO przez HBO Max dojdzie 8 marca.
 

- Informujemy, że 8 marca 2022 roku serwis HBO GO, w wyniku decyzji jego dostawcy, zmieni nazwę na HBO Max. Nadal będziesz mógł korzystać z serwisu oferowanego pod nową nazwą HBO Max, zgodnie z zawartą umową. Cena Twojej usługi nie zmieni się, a Twoje konto w serwisie zachowa ważność. Dane logowania do platformy HBO Max pozostaną te same - czytamy w oświadczeniu Netii.

Jak korzystać z HBO Max od 8 marca 2022 roku?

1. Jeżeli już zarejestrowałeś się w serwisie HBO GO:
  • pobierz aplikację HBO Max lub wejdź na www.hbomax.com i się zaloguj dotychczasowymi danymi.

2. Jeżeli nigdy nie zarejestrowałeś się w serwisie HBO GO:
  • pobierz aplikację HBO Max lub wejdź na www.hbomax.com, zaloguj się wybierając jako operatora Netię i podając wymagane dane -w ten sposób utworzysz konto.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...