reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-18 - 2022-05-19

12-14.03 Polsat Sport: FEN39, derby i magazyny

dodano: 2022-03-11 06:42 | aktualizacja: 2022-03-11 22:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 12-13 marca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie - curling, hokej, narciarstwo alpejskie i biegi narciarskie, Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, La Liga Santander, La Liga SmartBank, Serie A Tim, Sky Bet Championship, Fight Exclusive Night 39: Lotos Fight Night (FEN39: Lotos Fight Night) w Ząbkach, Ultimate Fighting Championship (UFC), biathlon, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, snowboard, tenis ziemny oraz e-sport - FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie - curling, hokej, narciarstwo alpejskie i biegi narciarskie (więcej tutaj i tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 39: Lotos Fight Night (FEN39: Lotos Fight Night) w Ząbkach (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

12 marca (sobota)
5:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: biegi narciarskie, Super Polsat

6:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, curling: finał, Polsat Sport News

8:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 4

10:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

11:25 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

12:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

12:15 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Heerenveen, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:45 (Polsat Sport Extra) i 12:50 (Eurosport 2) biathlon, Puchar Świata w Otepää: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

13:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, hokej: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Fight

13:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Barnsley FC - Fulham FC Londyn, Eleven Sports 4

13:55 La Liga Santander: UD Levante - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 3

14:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:55 Serie A TIM: US Salernitana 1919 Salerno - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

14:55 Serie A TIM: Spezia Calcio - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

15:00 (Polsat Sport Extra) i 15:05 (Eurosport 2) biathlon, Puchar Świata w Otepää: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

15:10 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

15:55 Sky Bet Championship: Peterborough United FC - Stoke City FC, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

16:15 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 2

17:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Tignes: slopestyle, Polsat Sport News

17:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

17:30 Serie A TIM: UC Sampdoria Genua - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

18:00 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn, Polsat Box Go

18:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) Fight Exclusive Night 39: Lotos Fight Night (FEN39: Lotos Fight Night) w Ząbkach, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:00 Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:50 Serie A TIM: AC Milan Mediolan - FC Empoli, Eleven Sports 1

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Stal Nysa, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Miedź Legnica, Polsat Box Go

20:55 La Liga SmartBank: Malaga CF - SD Ponferradina, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Chiesa in Valmalenco: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport News

22:00 SuperLega: Verona Volley - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport Extra

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 snowboard, Puchar Świata w Piancavallo: slalom równoległy, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 12 na 13 marca (z soboty na niedzielę)
0:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Polsat Sport Extra

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:00 KSW30, Polsat Sport Fight

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

1:25 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: narciarstwo alpejskie, Polsat Sport News

1:35 Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Real Salt Lake, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:20 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Super Polsat

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:55 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, biegi narciarskie: sztafeta mieszana, Polsat Sport Fight

3:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, hokej: finał, Polsat Sport

13 marca (niedziela)
5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:40 KSW53, Polsat Sport Fight

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:15 (Polsat Sport Extra) i 12:20 (Eurosport 2) biathlon, Puchar Świata w Otepää: sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

12:20 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: ceremonia zamknięcia, Polsat Sport News

12:25 Serie A TIM: ACF Fiorentina - Bologna FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

12:55 Sky Bet Championship: Luton Town FC - Queens Park Rangers FC Londyn, Eleven Sports 3

13:10 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: ceremonia zamknięcia, Polsat Sport Fight

13:10 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Heerenveen, Polsat Sport News

13:35 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:25 Eredivisie: FC Utrecht - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 Serie A TIM: Hellas Verona - SSC Napoli , Eleven Sports 1

14:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:55 Fortuna: Liga: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 2

14:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Metz - RC Lens, Eleven Sports 2

14:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg - AS Monaco, Eleven Sports 4

15:00 (Polsat Sport Extra) i 15:10 (Eurosport 2) biathlon, Puchar Świata w Otepää: pojedyncza sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

15:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:10 La Liga Santander: Real Betis Balompie- Athletic Club Bilbao, Eleven Sports 3

16:40 Eredivisie: PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

16:50 Serie A TIM: Udinese Calcio Udine - AS Roma, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

17:20 Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - LUK Lublin, Polsat Sport

17:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Pardubice, Polsat Sport Premium 2

17:55 Serie A TIM: Atalanta BC Bergamo - Genoa CFC, Eleven Sports 2

18:00 SuperLega: Itas Trentino - Allianz Mediolan, Polsat Sport News

18:00 Fortuna 1. Liga: Górnik Polkowice - Widzew Łódź, Polsat Box Go

18:25 La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 3

18:55 Liga Portugal Bwin: FC Porto - CD Tondela, Eleven Sports 4
komentują: Michał Świerżyński i Adrian Gątarek

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:50 La Liga Santander: FC Barcelona - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 Tauron Liga: #VolleyWrocław - UNI Opole, Polsat Sport

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Serie A TIM: Torino FC - Inter Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - Olympique de Marseille, Eleven Sports 3 i nSport+

20:50 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:50 Major League Soccer (MLS): Atlanta United - Charlotte FC, Polsat Sport News

22:00 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

Noc z 13 na 14 marca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

2:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Super Polsat

2:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8610 Stealth DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8610 Stealth to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...