reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

5-7.03 Polsat Sport: Paraolimpiada, derby i magazyny

dodano: 2022-03-04 07:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 5-6 marca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie - hokej, curling, narciarstwo alpejskie, biathlon, biegi narciarskie i snowboard, Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Del Monte Coppa Italia SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, La Liga Santander, Serie A Tim, Sky Bet Championship, Ultimate Fighting Championship (UFC), Moto2, Moto3, MotoGP, biathlon, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, snowboard, tenis ziemny - Puchar Davisa oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów Polsat Box Go i polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie - hokej, curling, narciarstwo alpejskie, biathlon, biegi narciarskie i snowboard (więcej tutaj i tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Del Monte Coppa Italia SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), tenis ziemny - Puchar Davisa (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

5 marca (sobota)
5:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: narciarstwo alpejskie, Super Polsat

6:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: biathlon, Polsat Sport

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, hokej: Stany Zjednoczone Ameryki - Kanada, Polsat Sport Fight

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, curling: Norwegia - Wielka Brytania, Polsat Sport Extra

7:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, curling: Szwajcaria - Szwecja, Polsat Sport News

7:50 (Eurosport 2) i 23:00 (Polsat Sport Extra) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Bakuriani: slopestyle, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

8:30 Ultimate Fighting Championship 272 (UFC272): odliczanie, Polsat Sport

9:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, hokej: Czechy - Włochy, Polsat Sport

10:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

10:25 KSW60, Polsat Sport Fight

11:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:20 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport

11:30 tenis ziemny, Puchar Davisa, mecz gry podwójnej: Portugalia - Polska, Polsat Sport News

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Korona Kielce, Polsat Sport

12:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, curling: Łotwa - Korea Południowa, Polsat Sport Fight

12:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:35 biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

13:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, hokej: Chiny - Słowacja, Polsat Sport Extra

13:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Fulham FC Londyn - Blackburn Rovers, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:30 tenis ziemny, Puchar Davisa, mecz gry pojedynczej: Portugalia - Polska, Polsat Sport News

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:40 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata w Hamarze, Polsat Sport Premium 1

13:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

14:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

15:10 Del Monte Coppa Italia SuperLega, 1. półfinał: Sir Safety Conad Perugia - Gas Sales Bluenergy Piacenza, Polsat Sport Fight

15:20 biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: bieg sprinterski mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

15:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, Puchar Davisa, mecz gry pojedynczej: Portugalia - Polska, Polsat Sport News

15:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

15:55 Sky Bet Championship: Hull City AFC - West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 2

16:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

16:10 La Liga Santander: RCD Espanyol de Barcelona - Getafe CF, Eleven Sports 4

16:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Stade Brestois 29, Eleven Sports 3 i nSport+

16:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:30 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata w Hamarze, Polsat Sport News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

17:40 Del Monte Coppa Italia SuperLega, 2. półfinał: Itas Trentino - Allianz Milano, Polsat Sport Fight

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Box Go

18:15 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Granada CF Grenada, Eleven Sports 2

18:55 Liga Portugal Bwin: Portimonense SC Portimão - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentuje: Michał Świerżyński

19:00 Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Energa MKS Kalisz, Polsat Box Go

19:35 Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - FC Dallas Frisco, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 1

20:30 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - GKS Katowice, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy, Polsat Box Go

20:40 Serie A Tim: Cagliari Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

20:55 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Groningen, Polsat Sport Extra

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

21:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - FC Arouca, Eleven Sports 4
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 5 na 6 marca (z soboty na niedzielę)
0:00 Ultimate Fighting Championship 272 (UFC272), Polsat Sport

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:50 Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - Los Angeles Galaxy, Polsat Sport Premium 1

2:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Super Polsat

2:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:55 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: narciarstwo alpejskie, Polsat Sport Extra

2:55 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: biegi narciarskie, Polsat Sport News

3:55 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, snowboard, cross kobiet i mężczyzn: kwalifikacje, Super Polsat i Polsat Sport Fight

6 marca (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, curling: Szwajcaria - Korea Południowa, Polsat Sport

7:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, curling: Estonia - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport Fight

7:50 (Eurosport 1) i 22:30 (Polsat Sport Extra) snowboard, Puchar Świata w Bakuriani: slopestyle, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, hokej: Włochy - Słowacja, Polsat Sport Extra

10:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: biegi narciarskie, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

12:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:15 Eredivisie: PSV Eindhoven - Heracles Almelo, Polsat Sport Premium 1

12:25 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - FC Empoli, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice, Polsat Sport

12:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, curling: Kanada - Szwajcaria, Polsat Sport News

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:35 (Polsat Sport Extra) i 12:45 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:55 Scottish Premiership: Livingston FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 2

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:40 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:40 łyżwiarstwo szybkie: mistrzostwa świata w Hamarze, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

14:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl

14:30 biathlon, Puchar Świata w Kontiolahti: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:30 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

14:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:55 Del Monte Coppa Italia SuperLega: finał, Polsat Sport Fight

14:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:55 Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3

15:00 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Górnik Polkowice, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie MotoGP, polsatsport.pl

16:40 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - RKC Waalwijk, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Clermont Foot 63, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

17:00 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Spezia Calcio, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:20 Energa Basket Liga: Legia Warszawa - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

17:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 2

18:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Odra Opole, Polsat Box Go

18:25 La Liga Santander: Celta Vigo - RCD Mallorca, Eleven Sports 2

18:55 Liga Portugal Bwin: FC Pacos de Ferreira - FC Porto, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Michał Świerżyński, Michał Świrkula

19:00 Tauron Liga: Joker Świecie - #VolleyWrocław, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:30 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: The Players” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2 i nSport+

21:00 Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, hokej: Chiny - Czechy, Polsat Sport News

23:30 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 6 na 7 marca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: „Magazyn igrzysk paraolimpijskich” - magazyn, Super Polsat

2:00 „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie, curling: Łotwa - Estonia, Super Polsat i Polsat Sport News

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:55 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: biegi narciarskie, Polsat Sport

4:25 zimowe igrzyska paraolimpijskie w Pekinie: snowboard, Polsat Sport Extra

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...