reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-28 - 2022-05-29

26-28.03 Polsat Sport: Puchar, derby i magazyny

dodano: 2022-03-25 13:10 | aktualizacja: 2022-03-25 22:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 26-27 marca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Puchar Polski siatkarek, PlusLiga, mecze towarzyskie piłkarzy, Major League Soccer (MLS), La Liga SmartBank, Formuła 1, Formuła 2, gala bokserska Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie, gala bokserska Premier Boxing Champions, gala bokserska Top Rank, Ultimate Fighting Championship (UFC), wyścigi konne - Dubai World, Run Rome The Marathon, curling, łyżwiarstwo figurowe, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Puchar Polski siatkarek (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj, tutaj i tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), gala bokserska Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), wyścigi konne - Dubai World (więcej tutaj), Run Rome The Marathon, curling (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

26 marca (sobota)

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:35 KSW51, Polsat Sport Fight

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:55 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa świata w Montpellier: program dowolny solistów, Polsat Sport

12:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

13:30 Formuła 2, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

13:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 Tauron Puchar Polski siatkarek, 1. półfinał: Developres Bella Dolina Rzeszów - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

14:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa świata w Montpellier: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Formuła 1, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

14:55 mecz towarzyski piłkarzy: Chorwacja - Słowenia, Polsat Sport News

15:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

16:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:50 mecz towarzyski piłkarzy: Finlandia - Islandia, Polsat Sport Premium 4

17:00 Tauron Puchar Polski siatkarek, 2. półfinał: E.Leclerc Moya Radomka Radom - Ił Capital Legionovia Legionowo, Polsat Sport

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 Formuła 1, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:05 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa świata w Montpellier: program dowolny par tanecznych, Polsat Sport News

17:20 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Twarde Pierniki Toruń, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 mecz towarzyski piłkarzy: Irlandia - Belgia, Polsat Sport Premium 1

18:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:20 mecz towarzyski piłkarzy: Anglia - Szwajcaria, Polsat Sport Premium 2

18:30 gala bokserska Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:35 mecz towarzyski piłkarzy: Hiszpania - Albania, Polsat Sport Premium 5

19:40 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa świata w Montpellier: program dowolny par tanecznych, Polsat Sport News

20:00 gala bokserska Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie, Super Polsat i Polsat Sport

20:30 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport News

20:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

20:35 mecz towarzyski piłkarzy: Niemcy - Islandia, Polsat Sport Premium 1

20:35 mecz towarzyski piłkarzy: Holandia - Dania, Polsat Sport Premium 2

22:05 Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - FC Cincinnati, Polsat Sport Premium 3

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 mecze towarzyskie piłkarzy: skróty, Polsat Sport News

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

Noc z 26 na 27 marca (z soboty na niedzielę)

0:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

0:00 wyścigi konne: Dubai World, Polsat Sport News

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

3:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Minneapolis, Polsat Sport Fight

4:00 curling: mistrzostwa świata w Prince George, Polsat Sport Extra

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

27 marca (niedziela)
5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „FitBoxing z Pawłem Kołodziejem” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 lekkoatletyka, maraton: Run Rome The Marathon w Rzymie, Polsat Sport Extra

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:00 Tauron Puchar Polski siatkarek: finał, Polsat Sport

14:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa świata w Montpellier: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

15:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 Formuła 2, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: 2. wyścig, Polsat Sport News

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 Formuła 1, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: parada kierowców, Eleven Sports 1
komentuje: Mikołaj Sokół

17:20 Energa Basket Liga: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - HydroTruck Radom, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

18:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:00 Formuła 1, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 curling, mistrzostwa świata w Prince George: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:55 La Liga SmartBank: UD Almeria - Girona FC, Eleven Sports 2

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

22:05 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Orlando City FC, Polsat Sport News

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 27 na 28 marca (z niedzieli na poniedziałek)

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 curling, mistrzostwa świata w Prince George: finał, Polsat Sport

1:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

1:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Polsat Sport News

1:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

2:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:00 KSW58, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat TERRABOX T3 DVB-T/T2 HEVC

TERRABOX T3 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

159 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...