reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-30 - 2022-12-01

19-21.03 Polsat Sport: Eredivisie, derby i magazyny

dodano: 2022-03-18 09:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 19-20 marca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, CEV Snow Volleyball European Tour, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, La Liga Santander, Serie A Tim, Sky Bet Championship, Emirates FA Cup, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Moto2, Moto3, MotoGP, gala bokserska Rocky Boxing Night w Stężycy, gala bokserska Top Rank, Ultimate Fighting Championship (UFC), biathlon, curling, snowboard, tenis ziemny oraz e-sport - FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów Polsat Box Go i polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), CEV Snow Volleyball European Tour (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), gala bokserska Rocky Boxing Night w Stężycy (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

19 marca (sobota)
5:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport

5:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:40 Formuła 3, Grand Prix Bahrajnu: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

11:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

11:40 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - GKS Tychy, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:40 (Polsat Sport Extra) i 12:50 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Oslo: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:45 snowboard, Puchar Świata w Berchtesgaden: slalom równoległy, Polsat Sport News

13:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 Sky Bet Championship: Derby County FC - Coventry City FC, Eleven Sports 3

14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

14:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:50 biathlon, Puchar Świata w Oslo: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:55 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:00 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:15„Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

15:40 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Megeve: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport News

15:55 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Clermont Foot 63, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa - KPS Siedlce, Polsat Box Go

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: LUK Lublin - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

17:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

17:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

17:35 Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu: 1. wyścig, Polsat Sport News

17:55 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

18:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

18:00 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

18:10 Emirates FA Cup, ćwierćfinał: Middlesbrough FC - Chelsea FC Londyn, Eleven Sports 2

18:25 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - UD Levante Walencja, Eleven Sports 4

18:30 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) gala bokserska Rocky Boxing Night w Stężycy, Super Polsat i Polsat Sport Fight

18:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - Lechia Tomaszów Mazowiecki, Polsat Box Go

19:00 Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Serie A Tim: Cagliari Calcio - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:30 PlusLiga: Stal Nysa - Cerrad Czarni Radom, Polsat Sport

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - GKS Katowice, Polsat Box Go

20:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i nSport+

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 UFC Fight Night, Polsat Sport News

21:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3

21:25 Liga Portugal Bwin: Vitoria SC Guimarães - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3
komentują: Michał Świerżyński i Adrian Gątarek

22:00 curling, mistrzostwa świata w Prince George: Kanada - Włochy, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 19 na 20 marca (z soboty na niedzielę)
0:00 Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

1:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

1:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

2:00 gala bokserska Top Rank w Nowym Jorku, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

2:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

3:00 curling, mistrzostwa świata w Prince Georg: Kanada - Norwegia, Polsat Sport News

3:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

3:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

3:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: MotoGP Show, polsatsport.pl

20 marca (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

5:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

5:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

6:30 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

7:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

8:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: MotoGP Show, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

9:30 CEV Snow Volleyball European Tour w ErcIyes: mecz siatkarek o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

9:40 Formuła 3, Grand Prix Bahrajnu: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:10 CEV Snow Volleyball European Tour w ErcIyes: mecz siatkarzy o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:50 (w niedzielę, 20 marca br., Eurosport 2) i 1:00 (w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 20 na 21 marca br., Polsat Sport Extra) snowboard, Puchar Świata w Berchtesgaden: drużynowy slalom równoległy, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 CEV Snow Volleyball European Tour w ErcIyes: finał siatkarzy, Polsat Sport News

11:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

11:35 Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

12:00 CEV Snow Volleyball European Tour w ErcIyes: finał siatkarek, Polsat Sport News

12:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

12:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:25 Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:30 Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz, Polsat Box Go

12:40 (Polsat Sport Extra) i 12:50 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Oslo: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:55 Scottish Premiership: Dundee FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News

12:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Moanko - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

13:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 Emirates FA Cup, ćwierćfinał: Crystal Palace FC Londyn - Everton FC Liverpool, Eleven Sports 3

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:45 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: parada kierowców, Eleven Sports 1

14:25 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 biathlon, Puchar Świata w Oslo" bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:55 Fortuna: Liga: FK Mlada Boleslav - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 2

14:55 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: FC Empoli - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 4

15:00 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: wyścig, Eleven Sports 1

15:00 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Strzelce Opolskie, Polsat Box Go

15:00 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Box Go

15:00 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

15:55 Emirates FA Cup, ćwierćfinał: Southampton FC - Manchester City FC, Eleven Sports 3

16:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:40 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:40 Eredivisie: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard, Polsat Sport News

16:40 Eredivisie: Vitesse Arnhem - RKC Waalwijk, Polsat Sport Premium 1

16:55 (Eleven Sports 4) i 17:00 (Canal+ Sport 2) Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

17:00 curling, mistrzostwa świata w Prince George: Szwajcaria - Szwecja, Polsat Sport Fight

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - UNI Opole, Polsat Sport

17:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - SK Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice, Polsat Sport Premium 2

17:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

18:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

18:25 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3

18:55 Emirates FA Cup, ćwierćfinał: Nottingham Forest FC West Bridgford - Liverpool FC, Eleven Sports 4

19:00 (Eleven Sports 1), 19:30 (Canal+ Premium i Canal+ 4K Ultra HD) i 20:30 (Canal+ 1) La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - FC Barcelona, Eleven Sports 1, Canal+ Premium, Canal+ 1 i Canal+ 4K Ultra HD

19:05 Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - Columbus Crew, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Cuprum Lubin, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:35 (Eleven Sports 3) i 20:40 (nSport+) Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 3 i nSport+

20:40 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

21:00 SuperLega: Leo Shoes PerkinElmer Modena - Kioene Padwa, Polsat Sport

21:40 Liga Portugal Bwin: Boavista FC Porto - FC Porto, Eleven Sports 4
komentuje: Michał Świerżyński

22:00 curling, mistrzostwa świata w Prince George: Szwecja - Dania, Polsat Sport Fight

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 20 na 21 marca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: FIFA22 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 curling, mistrzostwa świata w Prince George: Kanada - Szwajcaria, Polsat Sport Extra

3:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

3:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

3:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

3:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

3:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

4:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indonezji: MotoGP Show, polsatsport.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...