reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rodzinna Wielkanoc w AXN

dodano: 2022-04-05 23:45 | aktualizacja: 2022-04-06 12:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Ryan Phillipp w śmiertelnej pułapce, dwie części ukochanych Smerfów, zadziorny królik walczący z nowym sąsiadem, wściekłe ptaki w obronie swojej wioski, Kevin Costner w roli króla złodziei oraz sequel hitu z lat 90. ubiegłego wieku. Jak zapowiada nadawca, w weekend świąt wielkanocnych (15-18 kwietnia br.) telewizja AXN pokaże filmy dla całej rodziny, takie jak: „Druga poprawka”, „Smerfy 2”, „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”, „Piotruś Królik”, „Angry Birds 2”, „Robin Hood: Książę złodziei” oraz „Jumanji: Przygoda w dżungli”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek z Ryanem Phillippem

W filmie „Druga poprawka” agent specjalny, Vic Davis (w tej roli Ryan Phillippe), jest w drodze, aby odebrać swojego syna z kampusu uniwersyteckiego. Nagle znajduje się w samym centrum operacji terrorystycznej. Córka sędziego Sądu Najwyższego i przyjaciółka syna Vica staje się celem grupy terrorystów. Porwanie dziewczyny ma pomóc wpłynąć na sprawę sądową dotyczycącą drugiej poprawki amerykańskiej konstytucji. Premiera filmu „Druga poprawka” odbędzie się w piątek, 15 kwietnia br. o godzinie 20:10 w kanale AXN.

Animowana sobota

W filmie familijnym „Smerfy 2” zły czarownik Gargamel tworzy kilka złośliwych smerfopodobnych stworzeń zwanych Naughties. Gargamel ma nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy Smerfów. Szybko jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie. W celu pozyskania sekretnego zaklęcia, Gargamel decyduje się porwać Smerfetkę i zabiera ją do Paryża. Tam zostaje otoczony uwielbieniem milionów. Teraz Papa Smerf, Gapcio, Maruda i Laluś będą musieli powrócić do naszego świata i uratować Smerfetkę. Film „Smerfy 2” wyemitowany zostanie w sobotę, 16 kwietnia br. o godzinie 9:55 w stacji AXN (więcej tutaj i tutaj).

W animowanym filmie „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” widzowie poznają losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wyrusza wraz z przyjaciółmi w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. Miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, dotrą do tajemniczej, zaginionej wioski i poznają największą tajemnicę w historii Smerfów. Film „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” wyemitowany zostanie w sobotę, 16 kwietnia br. o godzinie 12:00 w kanale AXN.

„Piotruś Królik” to film animowany na podstawie serii książek Beatrix Potter. Malarka Bea mieszka na wsi i pomaga rodzinie wesołego królika, Piotrusia. Jej sąsiad, McGregor, nienawidzi gryzoni i stara się za wszelką cenę je przepędzić. Gdy McGregor umiera na atak serca, jego rezydencję dziedziczy w spadku Thomas McGregor. Króliki rozpoczynają wojnę z nowym właścicielem. Film „Piotruś Królik” wyemitowany zostanie w sobotę, 16 kwietnia br. o godzinie 15:40 w stacji AXN (więcej tutaj).

Niedziela wielkanocna pełna przygód

„Angry Birds 2” opowiada historię skomplikowanej relacji nielotów, Angry Birds, oraz sprytnych Zielonych Świnek z gier wideo. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną. W ten sposób powstaje super team, który ma ocalić ich domy. Film „Angry Birds 2” wyemitowany zostanie w niedzielę, 17 kwietnia br. o godzinie 10:20 w kanale AXN (więcej tutaj).

W filmie „Robin Hood: Książę złodziei” Robin (Kevin Costner) powraca do Anglii z wyprawy krzyżowej. Szybko odkrywa, że stracił rodzinny majątek. Przyłącza się do bandy rzezimieszków z lasu  Sherwood, wypowiadając wojnę bezwzględnemu szeryfowi Nottingham (Alan Rickman). Tam poznaje piękną Marion (Mary Elisabeth Mastrantonio). Film „Robin Hood: Książę złodziei” wyemitowany zostanie w niedzielę, 17 kwietnia br. o godzinie 16:55 w stacji AXN (więcej tutaj).

W filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli” dzieciaki odkrywają starą konsolę wideo z grą „Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały. Gdy ją włączają natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a dzieci stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód (Dwayne Johnson „The Rock”), fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina (Kevin Hart), Bethany - popularna dziewczyna z sąsiedztwa - staje się profesorem w średnim wieku (Jack Black), natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki (Karen Gillan). Wkrótce odkrywają, że w „Jumanji” chodzi nie tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Film „Jumanji: Przygoda w dżungli” wyemitowany zostanie w niedzielę, 17 kwietnia o godzinie 20:00 w kanale AXN (więcej tutaj).
 
Karen Gillan w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Antenna Group
Karen Gillan w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Antenna Group
Dwayne Johnson „The Rock” w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Antenna Group
Dwayne Johnson „The Rock” w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...