reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP ABC HD w ofercie sieci Sat Film

dodano: 2022-04-11 04:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

TVP ABC W ostatnich dniach oferta sieci Sat Film z Włocławka powiększyła się o 2 nowe kanały dla dzieci. Abonenci zyskali dostęp do stacji TVP ABC HD i tymczasowo do „nowego ukraińskiego kanału dziecięcego” (nie podano jego nazwy). W związku z tym faktem stacje TVP World HD i Biełsat TV (Belsat TV) zmieniły swoje pozycje na liście operatora. Dodajmy, że abonenci sieci Sat Film mieli już wcześniej dostęp do TVP ABC w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki.

Sat Film


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Nowy ukraiński kanał dziecięcy w sieci Sat Film. W związku z nadzwyczajną sytuacją uruchomiliśmy tymczasowo ukraiński kanał dziecięcy na pozycji 401. - poinformował w wydanym komunikacie operator. Kanał dostępny jest od pakietu Standard HD. W związku z tym faktem stacje TVP World HD i Biełsat TV (Belsat TV) zmieniły swoje pozycje na liście operatora - odpowiednio z 402. na 175. i z 401. na 402.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 marca br. nadawanie rozpoczął kanał TVP ABC HD, wersja w wysokiej rozdzielczości obecnej na rynku od 2014 roku stacji TVP ABC - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W ofercie kanału widzowie znajdą programy skierowane do dzieci i ich rodziców, w tym filmy oraz seriale animowane i fabularne, czy programy edukacyjne (więcej tutaj). Abonenci sieci Sat Film mają dostęp do TVP ABC od 2014 roku (więcej tutaj). We wtorek, 5 kwietnia 2022 roku operator wprowadził do oferty TVP ABC w wersji HD - pojawiła się ona automatycznie w miejscu TVP ABC w wersji SD, bez konieczności strojenia odbiorników. Zmiana dotyczy TVP ABC w pakietach Standard HD oraz Rozrywka Lux HD.

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich stacji telewizyjnych jak News24 HD, Biznes24 HD, TVP World HD i Biełsat TV (Belsat TV) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...