reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

7 kanałów od Canal+ Polska w usłudze Toya GO

dodano: 2022-06-15 10:12
autor: Anita Kaźmierska/Łukasz Knapik | źródło: Grupa Toya/satkurier.pl

Toya GO Od środy, 15 czerwca br. na platformie Toya GO abonenci będą mogli oglądać 7 nowych kanałów, takich jak: MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Ale Kino+ HD, Planete+ HD, CANAL+ Domo HD, CANAL+ Kuchnia HD i CANAL+ Sport 5 HD. To wynik porozumienia zawartego pomiędzy Grupą Toya a spółką CANAL+ Polska, której udziałowcami są CANAL+ Groupe, TVN Media (Warner Bros. Discovery) i Liberty Global Ventures Holding B.V., będącego częścią przedłużonej niedawno umowy dystrybucyjnej. Łącznie w usłudze Toya GO znajduje się 161 programów.

Toya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Kanały tematyczne CANAL+ to dla widzów bardzo atrakcyjne programy z naszej oferty telewizyjnej, których dotychczas brakowało w naszej aplikacji

- mówi Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny sieci Toya.


Od środy, 15 czerwca br. na platformie Toya GO abonenci będą mogli oglądać 7 nowych kanałów, takich jak: MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Ale Kino+ HD, Planete+ HD (więcej tutaj), CANAL+ Domo HD (więcej tutaj), CANAL+ Kuchnia HD (więcej tutaj i tutaj) i CANAL+ Sport 5 HD (więcej tutaj i tutaj).

To wynik porozumienia zawartego pomiędzy Grupą Toya a CANAL+ Polska, będącego częścią przedłużonej niedawno umowy dystrybucyjnej.

- Termin wdrożenia jest szczególnie istotny ze względu na zbliżający się okres wakacyjnych wyjazdów, bo doskonale wpisuje się w aktualny trend oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych, w szczególności poza domem - zapewnia operator.

Nowe kanały są dostępne poprzez aplikację dla wszystkich abonentów posiadających je w swoim pakiecie telewizyjnym, nie tylko w Polsce ale i w całej Unii Europejskiej.

Jak informuje operator, platforma Toya GO oferuje nie tylko oglądanie telewizji „na żywo”, ale także wiele innych użytecznych funkcji jak: prezentacja programu telewizyjnego na kolejne 7 dni wszystkich stacji z oferty sieci Toya, planowanie nagrywania programów w odbiorniku cyfrowym 3G i Maxx, serwis Karaoke z blisko 700 utworami polskimi, zagranicznymi i dla dzieci, możliwość słuchania starannie wyselekcjonowanych, internetowych stacji radiowych w wielu kategoriach. Pozwala ponadto obejrzeć kilka tysięcy pozycji z katalogów VOD, zarówno płatnych ja i bezpłatnych. Wielką popularnością cieszy się też dostęp do blisko 70 kamer internetowych zamontowanych w newralgicznych punktach miast, gdzie Toya ma swoje sieci kablowe. Dodatkowo dostępne są ważne informacje o warunkach meteorologicznych i alerty smogowe. Z tej funkcjonalności mogą korzystać wszyscy, gdyż nie wymaga ona logowania, podobnie jak oglądanie programu lokalnego TV Toya.

Łącznie w usłudze Toya GO znajduje się 161 programów. Aplikacja dostępna jest poprzez stronę go.toya.net.pl oraz w sklepach AppStore (iOS) oraz w Google Play (Android) (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Toya zyskali dostęp do takich kanałów jak m.in. TVP ABC HD, TeenNick HD, News24 HD, Epic Drama HD i Polsat Viasat Nature HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...