reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-13 - 2022-08-14

2-4.07 Polsat Sport: Wimbledon, UFC, futbol i derby

dodano: 2022-07-01 11:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 2-3 lipca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Liga Narodów siatkarek, Euro Beach Soccer League, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, futbol amerykański - European League of Football, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Queensberry Promotions, Lotto Superliga, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Narodów siatkarek (więcej tutaj), Euro Beach Soccer League (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj i tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), Lotto Superliga (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

2 lipca (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:00 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:50 Formuła 3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: „Kronika Wimbledonu” - magazyn, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 5

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 6

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 (TVP Sport) i 12:20 (Polsat Sport Extra) Liga Narodów siatkarek: Dominikana - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

12:30 Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

13:00 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Super Polsat

13:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

13:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

14:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

14:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

14:15 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:30 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

15:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

15:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

15:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 5

15:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 6

15:00 Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Estonia - Polska, Polsat Box Go

16:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

16:30 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

16:30 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 5

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 6

18:30 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

18:30 tenis ziemny, Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

18:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Portugalia - Francja, Polsat Box Go

20:00 gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport Extra

20:00 Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 1. wyścig, Polsat Sport News

20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

21:00 Liga Narodów siatkarek: Brazylia - Tajlandia, Polsat Sport News

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 1

21:25 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - SC Corinthians Paulista São Paulo, Polsat Sport Premium 1

21:50 Liga Narodów siatkarek: Turcja - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:55 MMA: KSW42, Polsat Sport Fight

23:00 Liga Narodów siatkarek: Włochy - Bułgaria, Polsat Sport News

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Santos FC - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Extra

Noc z 2 na 3 lipca (z soboty na niedzielę)
0:50 Liga Narodów siatkarek: Japonia - Serbia, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 2

3:50 Liga Narodów siatkarek: Niemcy - Kanada, Polsat Sport Extra

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 276 (UFC276), Polsat Sport

3 lipca (niedziela)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:35 Formuła 2, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 1

11:05 Formuła 3, Grand Prix Wielkiej Brytanii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

11:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

11:45 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: „Kronika Wimbledonu” - magazyn, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 5

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 6

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 tenis ziemny, Lotto Superliga: KT Kubala Ustroń - KS Górnik Bytom, Polsat Sport Extra

13:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

13:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

13:25 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

14:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

14:00 Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: parada kierowców, Eleven Sports 1

14:30 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:30 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

15:00 (Eleven Sports 1) i 15:55 (Polsat) Formuła 1, Grand Prix Wielkiej Brytanii: wyścig, Polsat i Eleven Sports 1

15:00 futbol amerykański, European League of Football: Vienna Vikings - Wrocław Panthers, Polsat Sport News

15:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

15:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

15:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 5

15:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 6

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Polska - Francja, Polsat Box Go

16:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

16:30 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

16:30 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

16:30 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 e-sport: „Rock w grach” - magazyn, Polsat Games

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 5

18:00 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 6

18:30 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

18:30 (TVP Sport) i 18:50 (Polsat Sport Extra) Liga Narodów siatkarek: Bułgaria - Polska, Polsat Sport Extra i TVP Sport

18:30 tenis ziemny, Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Portugalia - Szwajcaria, Polsat Box Go

21:00 Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Włochy, Polsat Sport Extra

21:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 1

21:50 Liga Narodów siatkarek: Stany Zjednoczone Ameryki - Niemcy, Polsat Sport

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 3 na 4 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
0:50 Liga Narodów siatkarek: Holandia - Kanada, Polsat Sport

1:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3

2:25 MMA: KSW44, Polsat Sport Fight

2:35 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Houston Dynamo FC - Charlotte FC, Polsat Sport Extra

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...