reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

11-13.06 Polsat Sport: Liga brazylijska, UFC i boks

dodano: 2022-06-10 11:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 11-12 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Liga Narodów siatkarzy, Liga Narodów piłkarzy, Campeonato Brasileiro Série A, futbol amerykański - European League of Football, Formuła 1, Formuła 2, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Queensberry Promotions, triathlon - World Triathlon Championship Series, lekkoatletyka - Continental Tour Gold, kolarstwo - Tour de Suisse, jeździectwo - CSIO Sopot Horse Show, tenis ziemny oraz e-sport - Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów:

Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go.

Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), triathlon - World Triathlon Championship Series (więcej tutaj), lekkoatletyka - Continental Tour Gold (więcej tutaj), kolarstwo - Tour de Suisse (więcej tutaj), jeździectwo - CSIO Sopot Horse Show (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

11 czerwca (sobota)
5:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

5:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 siatkówka plażowa: mistrzostwa świata w Rzymie, Polsat Box Go

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:25 Formuła 2, Grand Prix Azerbejdżanu: 1. wyścig, Polsat Sport News

12:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Submissions” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

13:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:30 tenis ziemny, turniej ATP w 's-Hertogenbosch: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:30 jeździectwo, CSIO Sopot Horse Show: 2. dzień, Super Polsat i Polsat Sport News

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Ukraina - Armenia, Polsat Sport

14:55 triathlon, World Triathlon Championship Series w Leeds: sprint mężczyzn, Polsat Sport Fight

15:00 Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:30 tenis ziemny, turniej ATP w 's-Hertogenbosch: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:40 triathlon, World Triathlon Championship Series w Leeds: sprint kobiet, Polsat Sport Fight

16:55 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie, faza grupowa: Robin Seidl i Philipp Waller - Piotr Kantor i Michał Rudol, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Irlandia - Szkocja, Polsat Sport

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Wyspy Owcze - Litwa, Polsat Box Go

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

18:10 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:30 (TVP Sport), 19:00 (Polsat Sport Premium 1) i 20:30 (TVP1) Liga Narodów piłkarzy: Holandia - Polska, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

18:55 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie, faza grupowa: Sam Schachter i Daniel Dearing - Michał Bryl i Bartosz Łosiak, Polsat Sport Extra

19:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 piłka nożna, „La Liga Santnader: LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 Liga Narodów siatkarzy: Stany Zjednoczone Ameryki - Brazylia, Polsat Sport

20:00 gala bokserska Queensberry Promotions w Telford, Polsat Sport Fight

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Anglia - Włochy, Polsat Sport Extra

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Walia - Belgia, Polsat Sport News

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Węgry - Niemcy, Polsat Sport Premium 2

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Rumunia - Finlandia, Polsat Sport Premium 3

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Luksemburg - Turcja, Polsat Sport Premium 4

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Czarnogóra - Bośnia i Hercegowina, Polsat Box Go

21:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

21:35 (TVP2) i 21:50 (Polsat Sport) Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Polska, TVP1 i Polsat Sport

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:50 Liga Narodów siatkarzy: Słowenia - Chiny, Polsat Sport News

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Atletico Mineiro Belo Horizonte - Santos FC, Polsat Sport Premium 2

Noc z 11 na 12 czerwca (z soboty na niedzielę)
0:50 Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Włochy, Polsat Sport

1:00 Liga Narodów siatkarzy: Niemcy - Serbia, Polsat Sport News

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

1:50 Liga Narodów siatkarzy: Iran - Australia, Polsat Sport Extra

2:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

2:20 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 piłka nożna, La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 2

3:40 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 275 (UFC275), Polsat Sport

12 czerwca (niedziela)
5:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

8:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 Formuła 2, Grand Prix Azerbejdżanu: 2. wyścig, Polsat Sport News

9:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 siatkówka plażowa: mistrzostwa świata w Rzymie, Polsat Box Go

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:55 Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: parada kierowców, Eleven Sports 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:55 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie, faza grupowa: Claudia Scampoli i Margherita Bianchin - Kinga Wojtasik i Katarzyna Kociołek, Polsat Sport Extra

12:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 (Eleven Sports 1) i 12:55 (Polsat) Formuła 1, Grand Prix Azerbejdżanu: wyścig, Polsat i Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

12:55 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie, faza grupowa: Marco Grimalt i Esteban Grimalt - Piotr Kantor i Maciej Rudol, Polsat Sport

13:00 jeździectwo, CSIO Sopot Horse Show: 3. dzień, Super Polsat i Polsat Sport News

14:20 triathlon, World Triathlon Championship Series w Leeds: sztafeta mieszana, Polsat Sport Fight

14:30 tenis ziemny, turniej ATP w 's-Hertogenbosch: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Irlandia Północna - Cypr, Polsat Sport

15:00 futbol amerykański, European League of Football: Stuttgart Surge - Wrocław Panthers, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 1

16:05 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight

16:30 kolarstwo, Tour de Suisse: 1. etap, Polsat Sport News

16:50 Liga Narodów siatkarzy: Francja - Polska, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Norwegia - Szwecja, Polsat Sport Extra

17:50 Liga Narodów siatkarzy: Iran - Japonia, Polsat Sport News

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Gruzja - Bułgaria, Polsat Sport Premium 1

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Macedonia Północna - Gibraltar, Polsat Box Go

18:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

18:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Włochy, Polsat Sport

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Hiszpania - Czechy, Polsat Sport

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Szwajcaria - Portugalia, Polsat Sport Premium 1

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Słowenia - Serbia, Polsat Sport Premium 2

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Grecja - Kosowo, Polsat Box Go

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Malta - San Marino, Polsat Box Go

20:50 Liga Narodów siatkarzy: Holandia - Australia, Polsat Sport News

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:50 Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Kanada, Polsat Sport

23:00 Liga Narodów siatkarzy: Brazylia - Chiny, Polsat Sport News

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 12 na 13 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 lekkoatletyka: Continental Tour Gold w Nowym Jorku, Polsat Sport Extra

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim: End of Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna, La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 2

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...