reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-13 - 2022-08-14

23-25.07 Polsat Sport: Derby Londynu i El Clásico

dodano: 2022-07-22 12:09 | aktualizacja: 2022-07-22 22:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 23-24 lipca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Liga Narodów siatkarzy, Soccer Champions Tour, Florida Cup, Fortuna 1. Liga, Jupiler Pro League, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, Formuła 1, Formuła 2, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Top Rank, wyścigi konne - King George and Queen Elizabeth Stakes, Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), Soccer Champions Tour (więcej tutaj), Florida Cup (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), wyścigi konne - King George and Queen Elizabeth Stakes (więcej tutaj), Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

23 lipca (sobota)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Gstaad: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

11:20 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Formuła 1, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

13:00 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Super Polsat

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Gstaad: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 wyścigi konne: King George and Queen Elizabeth Stakes, Polsat Sport News

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

15:00 Formuła 1, Grand Prix Francji: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 biegi: Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, Polsat Sport

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 (Polsat Sport) i 17:35 (TVP1) Liga Narodów siatkarzy, 1. półfinał fazy play-off: Stany Zjednoczone Ameryki - Polska, TVP1 i Polsat Sport

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

18:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Ruch Chorzów, Polsat Box Go

20:00 siatkówka: Mistrzostwa Europy U-22. Generacja 22 - reportaż, Polsat Sport Extra

20:00 Formuła 2, Grand Prix Francji: 1. wyścig, Polsat Sport News

20:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

20:45 Liga Narodów siatkarzy, 2. półfinał fazy play-off: Włochy - Francja, Polsat Sport

21:00 MMA, UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 1

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 23 na 24 lipca (z soboty na niedzielę)
0:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:20 MMA: KSW52, Polsat Sport Fight

1:30 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Toronto FC - Charlotte FC, Polsat Sport Premium 1

1:55 piłka nożna, Florida Cup: Arsenal FC Londyn - Chelsea FC Londyn, Polsat Sport News

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 gala bokserska Top Rank w Hinckley, Polsat Sport Extra

3:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:55 piłka nożna, Soccer Champions Tour: Real Madrid CF Madryt - FC Barcelona, Polsat Sport

24 lipca (niedziela)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3

5:55 Muay Thai: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:30 Formuła 2, Grand Prix Francji: 2. wyścig, Polsat Sport News

10:00 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie: 1. półfinał kobiet, Polsat Sport Extra

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie: 2. półfinał kobiet, Polsat Sport Extra

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Gstaad: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:00 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie: 1. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Extra

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - ŁKS Łódź, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:55 Formuła 1, Grand Prix Francji: parada kierowców, Eleven Sports 1

13:00 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Club Brugge KV Brugia - KRC Genk, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:55 Formuła 1, Grand Prix Francji: wyścig, Eleven Sports 1

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:15 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

15:15 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 2

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 4

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:30 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie: finał kobiet, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 Liga Narodów siatkarzy: mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off, Polsat Sport

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie: finał mężczyzn, Polsat Sport Extra

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Bruk-Bet Termalica, Polsat Box Go

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

18:30 siatkówka plażowa, turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Liga Narodów siatkarzy: finał fazy play-off, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 1

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SE Palmeiras São Paulo - SC Internacional Porto Alegre, Polsat Sport Extra

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 1

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Atletico Mineiro Belo Horizonte - SC Corinthians Paulista São Paulo, Polsat Sport Extra

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 24 na 25 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:55 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Austin FC - New York Red Bulls Nowy Jork, Polsat Sport

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim: End of Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...