reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-13 - 2022-08-14

9-11.07 Polsat Sport: Wimbledon i The World Games

dodano: 2022-07-08 09:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 9-10 lipca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: The World Games (karate, łucznictwo, parkour, pływanie podwodne, pływanie w płetwach, ratownictwo sportowe, sumo, taniec sportowy, trójbój siłowy i wrotkarstwo), siatkówka plażowa, Liga Narodów siatkarzy, Superpuchar Polski piłkarzy, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, futbol amerykański - European League of Football, FIA World Endurance Championship, F1 H2O, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Extreme E, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Premier Boxing Champions, triathlon - World Triathlon Championship Series, tenis ziemny oraz e-sport - Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: The World Games (karate - więcej tutaj, łucznictwo - więcej tutaj, parkour, pływanie podwodne, pływanie w płetwach, ratownictwo sportowe, sumo - więcej tutaj, taniec sportowy - więcej tutaj, trójbój siłowy i wrotkarstwo - więcej tutaj) (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), Superpuchar Polski piłkarzy (więcej tutaj i tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj i tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Extreme E (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), triathlon - World Triathlon Championship Series (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

9 lipca (sobota)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim: End of Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Liga Narodów siatkarzy: Francja - Argentyna, Polsat Sport

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 The World Games: przegląd wydarzeń dnia, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 The World Games w Birmingham, trójbój siłowy, 3. sesja: finały, Polsat Sport Fight

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport

10:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Formuła 3, Grand Prix Austrii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

10:30 The World Games w Birmingham, wrotkarstwo, 2. sesja: półfinały i finały, Polsat Sport Fight

11:35 F1 H2O, Grand Prix Francji: podsumowanie, Super Polsat

11:50 Liga Narodów siatkarzy: Niemcy - Japonia, Polsat Sport Extra

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: „Kronika Wimbledonu” - magazyn, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

12:00 Formuła 1, Grand Prix Austrii: 2. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

13:00 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Super Polsat

13:00 tenis ziemny, Wimbledon: finał gry pojedynczej kobiet, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

13:15 The World Games w Birmingham, karate: półfinały, Polsat Sport Fight

13:30 triathlon, World Triathlon Championship Series w Hamburgu: sprint kobiet, Polsat Sport News

13:50 Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Bułgaria, Polsat Sport Extra

14:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

15:00 The World Games w Birmingham: podsumowanie 1. dnia, Polsat Sport Fight

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 triathlon, World Triathlon Championship Series w Hamburgu: sprint mężczyzn, Polsat Sport News

15:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 The World Games w Birmingham, łucznictwo: łuk bloczkowy kobiet, Polsat Sport Fight

16:00 Formuła 1, Grand Prix Austrii: sprint kwalifikacyjny, Eleven Sports 1

16:50 Liga Narodów siatkarzy: Iran - Serbia, Polsat Sport Extra

17:00 tenis ziemny, Wimbledon: finał gry podwójnej mężczyzn, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 The World Games w Birmingham: łucznictwo, Polsat Sport News

17:30 The World Games w Birmingham, łucznictwo: łuk bloczkowy mężczyzn, Polsat Sport Fight

18:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

18:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

18:00 siatkówka plażowa: turniej Elite 16 w Gstaad, Polsat Box Go

18:35 The World Games w Birmingham, trójbój siłowy, 1. sesja: finały, Polsat Sport Fight

19:00 (Polsat Sport), 19:30 (TVP Sport) i 19:50 (TVP2) Liga Narodów siatkarzy: Polska - Holandia, TVP2, TVP Sport i Polsat Sport

19:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New York City FC Nowy Jork - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Premium 2

19:30 F1 H2O, Grand Prix Francji: podsumowanie, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra

19:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

19:40 The World Games w Birmingham, sumo: eliminacje, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Superpuchar Polski piłkarzy: Lech Poznań - Raków Częstochowa, Polsat i Polsat Sport Extra

20:00 The World Games w Birmingham, trójbój siłowy, 2. sesja: finały, Polsat Sport Fight

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 F1 H2O, Grand Prix Francji: podsumowanie, Polsat Sport Extra, Eleven Sports 2

21:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:15 The World Games w Birmingham: pływanie podwodne, Polsat Sport Extra

22:50 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Seattle Sounders - Portland Timbers, Polsat Sport Premium 1

23:00 The World Games w Birmingham: przegląd wydarzeń dnia, Polsat Sport Fight

23:30 The World Games w Birmingham, karate: finały, Polsat Sport Fight

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 9 na 10 lipca (z soboty na niedzielę)
0:00 The World Games w Birmingham, trójbój siłowy: finały, Polsat Sport

0:00 The World Games w Birmingham: taniec sportowy, Polsat Sport News

0:10 Formuła 2, Grand Prix Austrii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

1:00 siatkówka plażowa, turniej Elite 16 w Gstaad: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 siatkówka plażowa, turniej Elite 16 w Gstaad: finał mężczyzn, Polsat Sport Extra

2:00 The World Games w Birmingham, sumo: finały, Polsat Sport Fight

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim: End of Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w San Antonio, Polsat Sport

3:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 2

10 lipca (niedziela)
5:00 The World Games w Birmingham, wrotkarstwo, 3. sesja: finały, Polsat Sport Fight

5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Liga Narodów siatkarzy: Stany Zjednoczone Ameryki - Argentyna, Polsat Sport

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 The World Games w Birmingham: przegląd wydarzeń dnia, Polsat Sport Fight

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 The World Games w Birmingham, taniec sportowy: finały, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Narodów siatkarzy: Australia - Francja, Polsat Sport

8:30 Formuła 3, Grand Prix Austrii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

9:00 siatkówka plażowa, turniej w Starych Jabłonkach: ćwierćfinały kobiet i mężczyzn, Polsat Sport News

10:00 Formuła 2, Grand Prix Austrii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 F1 H2O, Grand Prix Francji: podsumowanie, Super Polsat

10:15 siatkówka plażowa, turniej w Starych Jabłonkach: półfinały kobiet, Polsat Sport News

10:30 The World Games w Birmingham, karate: półfinały, Polsat Sport Fight

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

11:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:15 siatkówka plażowa, turniej w Starych Jabłonkach: półfinały mężczyzn, Polsat Sport News

11:15 The World Games w Birmingham, pływanie w płetwach: finały, Polsat Sport Fight

11:30 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Monzy, Eurosport 2

11:55 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Monzy, Polsat Sport Extra

12:00 tenis ziemny, Wimbledon: „Kronika Wimbledonu” - magazyn, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

12:00 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Monzy, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 Liga Narodów siatkarzy: Brazylia - Japonia, Polsat Sport Extra

12:15 siatkówka plażowa, turniej w Starych Jabłonkach: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:55 Formuła 1, Grand Prix Austrii: parada kierowców, Eleven Sports 1

13:00 tenis ziemny, Wimbledon: finał gry pojedynczej mężczyzn, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

13:00 rajdy terenowe, Extreme E: Sardynia, Eleven Sports 4

13:15 siatkówka plażowa, turniej w Starych Jabłonkach: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

13:15 The World Games w Birmingham, łucznictwo: łuk bloczkowy: zawody drużynowe, Polsat Sport Fight

13:30 siatkówka plażowa: turniej Elite 16 w Gstaad, Polsat Box Go

13:55 Formuła 1, Grand Prix Austrii: wyścig, Eleven Sports 1

14:00 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Monzy, Polsat Sport Extra

14:30 siatkówka plażowa, turniej w Starych Jabłonkach: finał kobiet, Polsat Sport News

15:00 futbol amerykański, European League of Football: Berlin Thunder - Wrocław Panthers, Polsat Sport Extra

15:00 The World Games w Birmingham: podsumowanie 2. dnia, Polsat Sport Fight

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 4

15:00 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Monzy, Eurosport 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka plażowa, turniej w Starych Jabłonkach: finał mężczyzn, Polsat Sport News

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 4

16:00 The World Games w Birmingham, sumo: finały, Polsat Sport Fight

16:30 siatkówka plażowa, turniej w Starych Jabłonkach: ceremonia medalowa, Polsat Sport News

17:00 tenis ziemny, Wimbledon: finał gry podwójnej kobiet, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

17:00 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Monzy, Polsat Sport News

17:00 The World Games w Birmingham, wrotkarstwo, wyścig uliczny: półfinały, Polsat Sport Fight

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim: End of Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:15 The World Games w Birmingham, sumo: finały, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

18:10 siatkówka plażowa, turniej Elite 16 w Gstaad: finał kobiet, Polsat Sport News

18:15 The World Games w Birmingham, wrotkarstwo, wyścig uliczny: finały, Polsat Sport Fight

18:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 (Polsat Sport), 19:25 (TVP Sport) i 20:00 (TVP1) Liga Narodów siatkarzy: Polska - Słowenia, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 The World Games w Birmingham: trójbój siłowy, Polsat Sport News

20:00 The World Games w Birmingham, trójbój siłowy, sesje 1. i 2.: finały, Polsat Sport Fight

20:30 F1 H2O, Grand Prix Francji: podsumowanie, Eleven Sports 1

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC Corintians Paulista São Paulo - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Premium 1

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Playoff Documentary” - magazyn, Eleven Sports 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 The World Games w Birmingham: sumo, Polsat Sport

22:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Atletico Mineiro Belo Horizonte - Sao Paulo FC, Polsat Sport Extra

23:30 F1 H2O, Grand Prix Francji: podsumowanie, Polsat Sport News

23:30 The World Games: przegląd wydarzeń dnia, Polsat Sport Fight

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 10 na 11 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 siatkówka plażowa, turniej Elite 16 w Gstaad: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News

0:00 The World Games w Birmingham, ratownictwo sportowe: finały, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

1:30 The World Games w Birmingham: parkour, Polsat Sport Extra

2:00 The World Games w Birmingham: sumo, Polsat Sport

2:00 The World Games w Birmingham, parkour, 1. sesja: eliminacje, Polsat Sport Fight

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

2:45 The World Games w Birmingham, sumo: finały, Polsat Sport Fight

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 2

3:15 The World Games w Birmingham, taniec sportowy: półfinały i finały, Polsat Sport Fight


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...