reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-07-03 - 2022-07-04

18-20.06 Polsat Sport: Liga Narodów, FEN40 i derby

dodano: 2022-06-17 13:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 18-19 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour, Liga Narodów siatkarek, La Liga SmartBank, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, futbol amerykański - European League of Football, Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, Fight Exclusive Night 40: Energa Fight Night Ostróda (FEN40: Lotos Fight Night Ostróda), Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Top Rank, lekkoatletyka - Diamentowa Liga, kolarstwo - Tour de Suisse, wyścigi konne - Royal Ascot, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 4, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), Orlen Beach Volley Tour, Liga Narodów siatkarek (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj i tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 40: Energa Fight Night Ostróda (FEN40: Lotos Fight Night Ostróda) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga (więcej tutaj), kolarstwo - Tour de Suisse (więcej tutaj), wyścigi konne - Royal Ascot (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

18 czerwca (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:40 (TVP Sport) i 9:00 (Polsat Sport) Liga Narodów siatkarek: Belgia - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:50 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Submissions” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:50 Liga Narodów siatkarek: Stany Zjednoczone Ameryki - Chiny, Polsat Sport

13:00 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Super Polsat

13:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Londynie i turniej ATP w Halle: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 wyścigi konne, Royal Ascot: 5. dzień, Polsat Sport News

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:00 kolarstwo, Tour de Suisse, 7. etap: Ambri - Malbun, Polsat Sport

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: 1. półfinał siatkarek, Polsat Sport News

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Londynie i turniej ATP w Halle: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 2

16:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 wyścigi konne, Royal Ascot: 5. dzień, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim: End of Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:10 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: 1. półfinał siatkarzy, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

18:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:30 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) MMA, Fight Exclusive Night 40: Energa Fight Night Ostróda (FEN40: Lotos Fight Night Ostróda) w Ostródzie, Super Polsat i Polsat Sport Fight

18:30 Formuła 1, Grand Prix Kanady: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

19:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 Liga Narodów siatkarek: Włochy - Brazylia, Polsat Sport

19:55 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: 2. półfinał siatkarzy, Polsat Sport Extra

20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

21:00 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu, Polsat Sport Extra

21:00 Formuła 1, Grand Prix Kanady: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

21:10 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: 2. półfinał siatkarek, Polsat Sport News

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:50 Liga Narodów siatkarek: Niemcy - Turcja, Polsat Sport

23:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 18 na 19 czerwca (z soboty na niedzielę)
1:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

1:35 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Columbus Crew - Charlotte FC, Polsat Sport Premium 1

1:50 Liga Narodów siatkarek: Holandia - Korea Południowa, Polsat Sport

2:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 gala bokserska Top Rank w Nowym Jorku, Polsat Sport News

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 2

4:50 Liga Narodów siatkarek: Bułgaria - Belgia, Polsat Sport

19 czerwca (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:50 Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport Extra

9:00 siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: półfinał, Polsat Sport News

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: półfinał, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: półfinał, Polsat Sport News

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

11:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: półfinał, Polsat Sport News

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:50 Liga Narodów siatkarek: Japonia - Chiny, Polsat Sport Extra

13:00 siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: mecz o miejsca 3. 4., Polsat Sport News

14:00 siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: mecz o miejsca 3. 4., Polsat Sport News

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 tenis ziemny, turniej ATP w Halle: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 futbol amerykański, European League of Football: Frankfurt Galaxy - Wrocław Panthers, Polsat Sport Extra

15:00 siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: finał, Polsat Sport News

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 1

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:15 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Submissions” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 siatkówka plażowa, Orlen Beach Volley Tour w Sulejowie: finał, Polsat Sport News

16:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 KSW54, Polsat Sport Fight

17:10 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Liga Narodów siatkarek: Niemcy - Dominikana, Polsat Sport

18:00 Formuła 1, Grand Prix Kanady: parada kierowców, Eleven Sports 1

19:00 Formuła 1, Grand Prix Kanady: wyścig, Eleven Sports 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: finał siatkarek, Polsat Sport Extra

19:55 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 4

20:50 Liga Narodów siatkarek: Turcja - Korea Południowa, Polsat Sport

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: FC Coritiba Kurytyba - Atletico Paranaense Kurytyby, Polsat Sport Premium 1

20:55  piłka nożna, La Liga SmartBank, finałowy mecze barażowy: CD Tenerfie - Girona FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:10 siatkówka plażowa, mistrzostwa świata w Rzymie: finał siatkarzy, Polsat Sport Extra

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 kolarstwo, Tour de Suisse, 8. etap, Vaduz - Vaduz: jazda indywidualna na czas, Polsat Sport Extra

23:00 Liga Narodów siatkarek: Brazylia - Serbia, Polsat Sport

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 19 na 20 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim: End of Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

2:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Minnesota United FC Minneapolis, Polsat Sport News

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...