reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-04 - 2022-10-05

13-16.08 Polsat Sport: Derby, finały i liga szkocka

dodano: 2022-08-12 17:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 13-15 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mecz towarzyski siatkarzy, siatkówka plażowa, PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Scottish Premiership, Eredivisie, Jupiler Pro League, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, Serie A Tim, La Liga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, futbol amerykański - European League of Football, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Top Rank, Lotto Superliga, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship, Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters i Ultraliga Teamfight Tactics.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mecz towarzyski siatkarzy, siatkówka plażowa (więcej tutaj), PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Lotto Superliga (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj), Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters (więcej tutaj) i Ultraliga Teamfight Tactics (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

13 sierpnia (sobota)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 boks, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Preseason” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

11:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: Season Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: studio przed startem sezonu Serie A, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:45 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

13:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: zapowiedź sezonu” - magazyn, Eleven Sports 1

13:50 „Wielkie wyścigi rydwanów” - film dokumentalny, Polsat Doku

14:00 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:15 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 strzelectwo: „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport News

16:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:30 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

16:30 strzelectwo: „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport News

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:45 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4 i Canal+ Family

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Wisła Kraków, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 mecz towarzyski siatkarzy: Polska - Ukraina, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1

17:45 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

18:40 piłka nożna, Eredivisie: Go Ahead Eagles Deventer - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

18:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Valladolid CF - Villarreal CF, Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:15 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - Torino FC Turyn, Eleven Sports 3

20:55 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - SC Heerenveen, Polsat Sport Extra

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Montpellier HSC, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Montrealu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

21:25 piłka nożna, Liga Portugal: Sporting CP Lizbona - Rio Ave FC Vila do Conde, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

23:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 13 na 14 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - Orlando City SC, Polsat Sport Extra

0:00 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC Corinthians Paulista São Paulo - SE Palmeiras São Paulo, Polsat Sport News

1:00 MMA: KSW40, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 tenis ziemny, turniej ATP w Montrealu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

2:00 gala bokserska Top Rank w Las Vegas, Polsat Sport News

2:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

4:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:35 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Los Angeles FC - Charlotte FC, Polsat Sport Extra

14 sierpnia (niedziela)
5:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Hamburgu: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport Extra

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 3

12:15 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport News

12:30 tenis ziemny: Lotto Superliga, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - ŁKS Łódź, Polsat Sport Extra

12:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A: zapowiedź sezonu” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: FC Kilmarnock - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Sint-Truidense VV Sint-Truiden - RSC Anderlecht, Eleven Sports 2

13:30 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport News

13:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

14:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:25 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Groningen, Polsat Sport News

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Arka Gdynia, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AC Ajaccio - RC Lens, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

15:00 futbol amerykański, European League of Football: Wrocław Panthers - Berlin Thunder, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

15:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Jablonec - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

16:00 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Hamburgu: finał kobiet, Polsat Sport News

17:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 (Eleven Sports 3) i 17:10 (Canal+ Family) piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice Nicea - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 3

17:15 siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

18:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Hamburgu: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

18:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

18:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - SK Sigma Olomouc Ołomuniec, Polsat Sport Extra

18:55 piłka nożna, Liga Portugal: FC Vizela - FC Porto, Eleven Sports 4

19:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Hamburgu: finał mężczyzn, Polsat Sport News

19:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

20:50 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - Empoli FC, Eleven Sports 4

20:55 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

21:00 piłka nożna, La Liga Santnader: UD Almería - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Montrealu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

Noc z 14 na 15 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC Internacional Porto Alegre - Fluminense FC Rio de Janeiro, Polsat Sport Extra

0:05 MMA: KSW41, Polsat Sport Fight

0:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

1:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15 sierpnia (poniedziałek)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

5:30 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Box Go

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 e-sport, Teamfight Tactics: Ultraliga, Polsat Games

16:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

17:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:25 piłka nożna, La Liga Santander: Athletic Club Bilbao - RCD Mallorca Palma, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight

20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:15 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

21:00 piłka nożna, Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:25 piłka nożna, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Elche CF, Eleven Sports 4

21:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: „Magazyn Fortuna 1. ligi” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 15 na 16 sierpnia (z poniedziałku na wtorek)
1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

1:00 e-sport, Teamfight Tactics: Ultraliga, Polsat Games

2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cincinnati: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...