reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-13 - 2022-08-14

30.07-1.08 Polsat Sport: Superpuchary, boks i derby

dodano: 2022-07-29 13:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 30-31 lipca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Soccer Champions Tour, Johan Cruijff Schaal, Trophée des Champions, DFB-Pokal, Community Shield, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Cinch Premiership, Jupiler Pro League, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, futbol amerykański - European League of Football, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Premier Boxing Champions, kolarstwo - Tour de Pologne, Lotto Superliga, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), Soccer Champions Tour (więcej tutaj), Johan Cruijff Schaal (więcej tutaj), Trophée des Champions (więcej tutaj i tutaj), DFB-Pokal (więcej tutaj), Community Shield (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj i tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj i tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj i tutaj), kolarstwo - Tour de Pologne (więcej tutaj i tutaj), Lotto Superliga (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Rainbow Six Siege - Rainbow Six V4 Masters (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

30 lipca (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3

5:10 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Los Angeles FC - Seattle Sounderes, Polsat Sport

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:10 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Submissions” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:55 Formuła 3, Grand Prix Węgier: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

11:10 (Polsat Sport), 11:20 (TVP Sport), 14:40 (TVP1) i 17:20 (Polsat Sport Extra) kolarstwo, Tour de Pologne, 1. etap: Kielce - Lublin, TVP1, TVP Sport, Polsat Sport i Polsat Sport Extra

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Community Shield: „Community Shield Preview Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Formuła 1, Grand Prix Węgier: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:30 „The best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 piłka nożna, Community Shield: „Community Shield Preview Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Cinch Premiership: Livingston FC - Glasgow Rangers FC, Polsat Sport News

12:55 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: FC Viktoria 1889 Berlin - VfL Bochum 1848, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:00 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Super Polsat

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Kitzbühel: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Skra Częstochowa, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Community Shield: „Community Shield Preview Show” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 Formuła 1, Grand Prix Węgier: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:00 „The best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: SV 07 Elversberg - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 2

15:25 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: SSV Jahn Regensburg Ratyzbona - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 3

15:25 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: VfB Lübeck Lubeka - FC Hansa Rostock, Eleven Sports 4

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - Arka Gdynia, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 4

17:30 tenis ziemny, turniej ATP w Umag: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 3

17:35 piłka nożna, Community Shield: Liverpool FC - Manchester City FC, Eleven Sports 1

17:55 Formuła 2, Grand Prix Węgier: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

17:55 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: FC Carl Zeiss Jena - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Johan Cruijff Schaal: AFC Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Umag: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 MMA, Ultimate Fighting Championship 277 (UFC277): odliczanie, Polsat Sport News

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Atlancie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

23:10 MMA: KSW57, Polsat Sport Fight

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC Corinthians Paulista São Paulo - Botafogo FR Rio de Janeiro, Polsat Sport

Noc z 30 na 31 lipca (z soboty na niedzielę)
0:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 1

0:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 1

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Atlancie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - Columbus Crew, Polsat Sport Extra

2:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Nowym Jorku, Polsat Sport

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „The LaLiga Santander Champions” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 277 (UFC277), Polsat Sport Extra

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 1

3:55 piłka nożna, Soccer Champions Tour: Real Madrid CF Madryt - Juventus FC Turyn, Polsat Sport News

31 lipca (niedziela)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

10:00 Formuła 3, Grand Prix Węgier: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:15 (TVP Sport), 11:30 (Polsat Sport) i 12:30 (Polsat Sport News) kolarstwo, Tour de Pologne, 2. etap: Chełm - Zamość, Polsat Sport, Polsat Sport News i TVP Sport

11:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 Formuła 2, Grand Prix Węgier: 2. wyścig, Polsat Sport News

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:25 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 tenis ziemny, Lotto Superliga: KT Kubala Ustroń - CKT Grodzisk Mazowiecki, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice, Polsat Sport Extra

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:55 Formuła 1, Grand Prix Węgier: parada kierowców, Eleven Sports 1

12:55 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: Bremer SV Brema - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: KRC Genk - Standard Liege, Eleven Sports 3

13:55 (Eleven Sports 1) i 14:55 (Polsat) Formuła 1, Grand Prix Węgier: wyścig, Polsat i Eleven Sports 1

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:25 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Submissions” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:30 (TVP1) i 15:00 (Polsat Sport) kolarstwo, Tour de Pologne, 2. etap: Chełm - Zamość, TVP1 i Polsat Sport

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Górnik Łęczna, Polsat Box Go

15:00 futbol amerykański, European League of Football: Wrocław Panthers - Frankfurt Galaxy, Polsat Sport Extra

15:00 „The best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Best Goalkeeper” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: SV Oberachern Achern - Borussia Mönchengladbach, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:25 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: 1. FC Kaiserslautern - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 3

15:55 piłka nożna, Fortun: Liga: FC Hradec Kralove - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Cinch Premiership: Celtic FC Galsgow - Aberdeen FC, Polsat Sport News

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 4

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: MKS Chojniczanka Chojnice - MZKS Chrobry Głogów, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: Eintracht Braunschweig Brunszwik - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 1

17:55 piłka nożna, DFB-Pokal, 1. runda: FC Erzgebirge Aue - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Mysłowicach: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Extra

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Slovan Liberec, Polsat Sport

19:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Mysłowicach: mecz kobiet o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna, Trophée des Champions: Paris Saint-Germain Paryż - FC Nantes, Eleven Sports 1

20:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Mysłowicach: mecz mężczyzn o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Umag: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Internacional SC Porto Alegre - Atletico Mineiro Belo Horizonte, Polsat Sport

21:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Mysłowicach: finał kobiet, Polsat Sport Extra

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Mysłowicach: finał mężczyzn, Polsat Sport Extra

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Atlancie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 31 lipca na 1 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow Six V4 Masters, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

3:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...