reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP Nauka HD w ofercie sieci Sat Film

dodano: 2022-10-04 23:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

TVP Nauka W poniedziałek, 3 października br., a więc w dniu startu stacji, oferta sieci Sat Film z Włocławka powiększyła się o kanał TVP Nauka HD. Wraz z dodaniem tej stacji zmieniły się na liście operatora pozycje takich kanałów jak Planete+ HD, Polsat Viasat Nature HD, DTX HD, Discovery Historia, Discovery Science HD, ID HD, Nat Geo People HD, Adventure HD i Docubox HD.

TVP Nauka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Nauka HD to kanał popularnonaukowy. W ofercie stacji widzowie znajdą dokumenty, reportaże, programy edukacyjne, filmy fabularne czy transmisje z wydarzeń naukowych. Kanał Telewizji Polskiej oficjalnie wystartował w poniedziałek, 3 października br. (więcej tutaj) W ofercie sieci Sat Film stacja znalazła się na pozycji numer 77, w pakiecie Standard HD.

Wraz z pojawieniem się kanału TVP Nauka HD w sieci Sat Film, część stacji zmieniła swoje pozycje na liście tego operatora. Kanał Planete+ HD z pozycji numer 77 został przesunięty na pozycję numer 78, Polsat Viasat Nature HD z 78. na 79., DTX HD z 79. na 80., Discovery Historia z 80. na 81., Discovery Science HD z 81. na 82., ID HD z 82. na 83., Nat Geo People HD z 83. na 84. (więcej tutaj i tutaj), Adventure HD z 84. na 85. (więcej tutaj), a Docubox HD z 85. na 179 (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich stacji telewizyjnych jak Nickelodeon Ukraine Pluto TV (więcej tutaj), Dizi HD (więcej tutaj) i Eleven Sports 1 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...