reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dizi HD w ofercie sieci Sat Film

dodano: 2022-04-20 09:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Dizi W piątek, 15 kwietnia br. oferta sieci Sat Film z Włocławka powiększyła się o kolejny kanał od spółki Kino Polska TV (SPI International B.V./Goupe Canal+) - Dizi HD. Stacja dostępna jest dla abonentów w pakiecie Rozrywka Lux HD, na pozycji numer 36. W związku z tym faktem nastąpiły zmiany na liście operatora - pozostałe kanały filmowe zostały przesunięte o jedną pozycję w dół, a stacja Filmbox Arthouse HD została przeniesiona na pozycję numer 176.

Dizi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 1 kwietnia 2021 roku spółka Kino Polska TV (SPI International B.V./Goupe Canal+) wprowadziła na polski rynek kanał Dizi HD, początkowo zapowiadany przez nadawcę pod nazwą Timeless Drama Channel (TDC). W ofercie stacji widzowie znajdą tureckie seriale fabularne (więcej tutaj). Kanał dostępny jest dla abonentów sieci Sat Film w pakiecie Rozrywka Lux HD, na pozycji numer 36.

W związku z wprowadzeniem stacji Dizi HD do oferty sieci Sat Film nastąpiły zmiany na liście operatora - pozostałe kanały filmowe zostały przesunięte o jedną pozycję w dół, a obecna w ofercie operatora od 2015 roku stacja Filmbox Arthouse HD została przeniesiona na pozycję numer 176 (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich stacji telewizyjnych jak Eleven Sports 1 4K (więcej tutaj), TVP ABC HD, „nowego ukraińskiego kanału dziecięcego” (nie podano jego nazwy) (więcej tutaj), News24 HD, Biznes24 HD, TVP World HD i Biełsat TV (Belsat TV) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...