reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Discovery Life i „Weekend zdrowia psychicznego”

dodano: 2022-10-08 11:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Discovery Life nowe logo 22.08.2019 W sobotę i niedzielę, 8 i 9 października br. w ramach pasma „Weekend zdrowia psychicznego” kanał Discovery Life poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Jedzenie - moja obsesja”, „Czasomaniacy”, „Kobiety bez tabu”, „Mała schizofreniczka”, „Ciąża 35+ według Jodie Marsh” i „Kobiety, które płacą za seks”.

Discovery Life


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego przypada w poniedziałek, 10 października br. Z tej okazji Discovery Life przygotowało specjalną ofertę programową poświęconą tematyce zdrowia psychicznego. W sobotę, i niedzielę, 8 i 9 października br. widzowie kanału zobaczą programy dotyczące macierzyństwa, dbałości o siebie, miłości, seksu czy nałogów. W „Weekend zdrowia psychicznego” Discovery Life wyemituje takie produkcje jak „Jedzenie - moja obsesja”, „Czasomaniacy”, „Kobiety bez tabu”, „Mała schizofreniczka”, „Ciąża 35+ według Jodie Marsh” i „Kobiety, które płacą za seks” (więcej tutaj).

„Weekend zdrowia psychicznego” w Discovery Life:

„Jedzenie - moja obsesja”
emisja: w sobotę, 8 października br. o 12:55

Jedzenie jest naturalną częścią życia każdego z nas. Wielu osobom kojarzy się z przyjemnością oraz posiłkami w gronie rodziny czy przyjaciół. Są jednak tacy, dla których to ciągła walka, obsesja, a czasem wręcz koszmar. Program przedstawia losy osób mających nietypowe relacje z jedzeniem. Wśród nich widzowie znajdą Shiseido, której majonezowa fobia niszczy jej związek oraz Vica, który poświęcił swoje życie na kolekcjonowanie butelek z ostrym sosem. Poznają także lunatyczkę Jessicę, która każdej nocy spożywa około 1500 dodatkowych kalorii i Patricka, który codziennie wypija około siedmiu filiżanek octu. Czy specjalistom uda się pomóc bohaterom programu i zapanować nad ich obsesjami?

„Czasomaniacy”
emisja: w sobotę, 8 października br. o 16:25 i w niedzielę, 9 października br. o 10:25

Niby szczęśliwi czasu nie liczą, ale są też tacy, którzy zrobią wszystko, aby go zaoszczędzić. „Czasomaniacy” dokładają wszelkich starań, aby skrócić czas wykonywania codziennych obowiązków choć o kilka chwil. Bohaterowie programu zmywają naczynia pod prysznicem i depilują ciało w pracy - dla nich liczy się każda sekunda. W końcu czas to pieniądz.

„Kobiety bez tabu”
emisja: w sobotę, 8 października br. o 19:00 i w niedzielę, 9 października br. o 17:40

Jak wygląda życie intymne kobiet? Z jakimi problemami się mierzą? Czy umieją poradzić sobie z bolesnym rozstaniem? Dlaczego niektóre kobiety nie planują macierzyństwa, a inne decydują się na nie w późnym wieku? Jaki jest współczesny facet? Co prowadzi do zdrady? - Tutaj nie boimy się rozmawiać o tematach tabu. W swoim programie Agata Młynarska poruszy kwestie, które są bliskie każdej kobiecie. „Kobiety bez tabu” to wyjątkowe pasmo, który może zastąpić spotkanie w gronie najbliższych przyjaciółek - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Mała schizofreniczka”
emisja: w sobotę, 8 października br. o 20:00

U Jani zdiagnozowano schizofrenię w bardzo młodym wieku. Na przestrzeni lat, stan dziewczynki raz się poprawiał, raz pogarszał. Jak wygląda jej życie teraz, kiedy jest trzynastolatką? Jej brat Bodhi również miał objawy tej choroby. Czy w końcu i u niego zdiagnozowano schizofrenię? Jakie wyzwania stoją przed rodzicami dwojga chorych dzieci? W jaki sposób stan ich zdrowia odbija się na życiu całej rodziny?

„Ciąża 35+ według Jodie Marsh”
emisja: w sobotę, 8 października br. o 22:40

W ciągu ostatnich lat wiek kobiet, które zachodzą w ciążę znacznie się podwyższył. Celebrytka Jodie Marsh przyjrzy się kwestii późnego macierzyństwa, które może, ale nie musi wiązać się z dużym ryzykiem. W filmie dokumentalnym „Ciąża 35+ według Jodie Marsh” sprawdzi też do czego ludzie są zdolni, aby stworzyć wymarzoną rodzinę nawet w późnym wieku (więcej tutaj i tutaj).

„Kobiety, które płacą za seks”
emisja: w sobotę, 8 października br. o 23:45

W dokumencie „Kobiety, które płacą za seks” Jodie Marsh rozmawia z kobietami, które płacą mężczyznom za seks oraz z mężczyznami, świadczącymi właśnie takie usługi. Celebrytka spróbuje znaleźć odpowiedź na pytania, czy panie traktują taki seks jako zwykłą transakcję biznesową i czy są w stanie oddzielić go od miłości.
 
Jodie Marsh zaprasza na programy „Ciąża 35+ według Jodie Marsh” i „Kobiety, które płacą za seks”, foto: Warner Bros. Discovery
Jodie Marsh zaprasza na programy „Ciąża 35+ według Jodie Marsh” i „Kobiety, które płacą za seks”, foto: Warner Bros. Discovery
Agata Młynarska w programie „Kobiety bez tabu”, foto: Warner Bros. Discovery
Agata Młynarska w programie „Kobiety bez tabu”, foto: Warner Bros. Discovery


„Weekend zdrowia psychicznego” - emisja w sobotę i niedzielę, 8 i 9 października 2022 roku w Discovery Life.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...