reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Halloween i Wszystkich Świętych w RMF FM

dodano: 2022-10-30 09:10 | aktualizacja: 2022-10-30 11:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM „Top ballady wszech czasów”, „Fakty RMF FM”, „O świętych bez tajemnic” i „Bezpieczny powrót” to propozycje RMF FM (Bauer Media Group) na dzień Wszystkich Świętych. Halloweenową ofertą będzie 3. „Zlot Podcasterów Kryminalnych” - wśród gości Kamila Barnowskiego i Daniela Dyka, twórców podcastu „Sceny zbrodni”, znajdą się m.in. autorzy serii „Zagadki kryminalne”, „Mafia PL” i „Kryminatorium”.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
We wtorek, 1 listopada br., we Wszystkich Świętych, to słuchacze ułożą playlistę RMF FM - od rana do wieczora wybrzmi 200 przebojów w ramach plebiscytu „Top ballady wszech czasów”. Tego dnia stacja gościć też będzie Roksanę Węgiel „Roxie”, Dawida Kwiatkowskiego, Mateusza Ziółko i Oskara Cymsa.

W ramach plebiscytu RMF FM nada 200 wybranych przez słuchaczy ballad, które są dla nich wyjątkowo ważne i przywodzą na myśl istotne wspomnienia. Utwory słuchacze mogą wybierać w internetowym głosowaniu, a na antenie grane będą w każdej godzinie między 6:00 a 20:00. W programie pojawią się też goście. Roksana Węgiel „Roxie”, Mateusz Ziółko, Dawid Kwiatkowski i Oskar Cyms wykonają wyjątkowe i dedykowane bliskiej osobie wersje swoich hitów lub znaną balladę, która wiele dla nich znaczy.

Również we wtorek, 1 listopada br., po godzinie 20:00 Paulina Sawicka i Mateusz Opyrchał zapraszają na program sensacyjny dotyczący najdziwniejszych teorii spiskowych krążących wokół śmierci gwiazd. Jak zapowiada nadawca, przedstawią niezwykłe hipotezy związane z odejściem m.in. Normy Jeane Mortenson „Marilyn Monroe”, Elvisa Presley’a, Tupaca Amaru Shakura, Kurta Cobaina, Michaela Jacksona, Jimiego Hendrixa, Jima Morrisona i Bruce’a Lee.

W „Faktach RMF FM” reporterzy opowiedzą o najstarszych polskich cmentarzach: w Płocku i Ostrowie Wielkopolskim. Przez cały dzień w „Faktach RMF FM” gościć też będzie Tomasz Terlikowski w serii „O świętych bez tajemnic” (więcej tutaj).

Z kolei dzień wcześniej, w halloween, RMF FM tradycyjnie organizuje „Zlot Podcasterów Kryminalnych” (więcej tutaj). W poniedziałek, 31 października br. od godziny 20:00, podczas trzeciej edycji akcji, wśród gości Kamila Barnowskiego i Daniela Dyka, twórców podcastu „Sceny zbrodni” (więcej tutaj), znajdą się m.in. autorzy serii „Zagadki kryminalne”, „Mafia PL” i „Kryminatorium” (więcej tutaj).

Jak co roku, RMF FM przygotowuje też akcję „Bezpieczny powrót”, w ramach której będzie towarzyszyć kierowcom w całej Polsce i pomagać w dotarciu na groby bliskich. Pierwsze relacje z dróg i cmentarzy pojawiły się w piątek, 28 października popołudniu, a potem będą nadawane też w poniedziałek, 31 października popołudniu i we wtorek, 1 listopada br. - przez cały dzień (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...