reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP World bezpłatnie w TV naziemnej w Austrii

dodano: 2022-11-10 12:19 | aktualizacja: 2022-11-10 13:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP World TVP World będzie nadawany w Austrii za pośrednictwem MUX C naziemnej telewizji cyfrowej obejmującego swoim zasięgiem Wiedeń i sąsiadujące tereny Dolnej Austrii oraz Burgenlandu, poinformowała Telewizja Polska. Anglojęzyczna stacja TVP trafiła do MUX C w Austrii w listopadzie br.

TVP World


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP World regularnie powiększa swój zasięg poza Polską - w tym roku stacja zawitała do naziemnej telewizji cyfrowej na Litwie, w Estonii i Wielkiej Brytanii. Oprócz wiadomości kanał TVP World oferuje także programy o tematyce społecznej, politycznej, ekonomicznej, historycznej i sportowej.
 

- Telewizja Polska stale umacnia swoją pozycję, również na rynkach zagranicznych. Bardzo mnie cieszy, że nasz anglojęzyczny kanał TVP World, który jest niezwykle ważny dla Telewizji Polskiej, jest już ogólnodostępny w naziemnej telewizji na Litwie, w Estonii i Wielkiej Brytanii. Dokładamy wszelkich starań, aby kanał był jak najszerzej dostępny dla widzów, czego potwierdzeniem jest umowa z austriackim nadawcą publicznym ORF.

Naszym celem jest dotarcie do grup opiniotwórczych na świecie, które szukają informacji na temat naszego regionu. W ostatnich miesiącach oczy międzynarodowej opinii publicznej kierują się w stronę Europy Środkowej i wszystko wskazuje na to, że ten proces będzie trwał w kolejnych miesiącach. Chcemy, żeby słyszalny był nasz własny głos

- powiedział Mateusz Matyszkowicz, prezes zarządu Telewizji Polskiej.

MUX C DVB-T2 w Wiedniu jest nadawany na k. 41 (634 MHz) z sześciu lokalizacji. Znajdują się w nim następujące stacje telewizyjne: SchauTV HD, OE24.TV, ProSieben MAXX, TVP World, Hope TV, Okto, Kabel Eins Doku, Krone.tv, Comedy Central, Welt, W24, Laola1.tv i TLC. Operatorem tego multipleksu jest spółka ORS.

TVP World jest w MUX C w Wiedniu nadawany w rozdzielczości SD z przepływnością wideo 1,6 Mbit/s.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...