reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

24-27.12 Polsat Sport: Puchar Spenglera i liga

dodano: 2022-12-23 13:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 24-26 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: SuperLega, Energa Basket Liga, Jupiler Pro League, Puchar Spenglera hokeistów oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Puchar Spenglera hokeistów (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

24 grudnia (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Mid Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

5:40 MMA: KSW55, Polsat Sport Fight

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Magazyn, TV6

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

9:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:35 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

16:40 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: GEN vs DRX - mapa 1., Polsat Games

17:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:35 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

18:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: GEN vs DRX - mapa 2., Polsat Games

18:30 tenis ziemny: „Wimbledon 2022 - Official Film” - film dokumentalny, Polsat Sport Extra

8:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24

19:00 e-sport, League of Legends, Worlds: półfinał: GEN vs DRX - mapa 3., Polsat Games

19:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: GEN vs DRX - mapa 4., Polsat Games

21:55 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

22:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

22:45 MMA: KSW61, Polsat Sport Fight

22:55 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 24 na 25 grudnia (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: GEN vs DRX - mapa 1., Polsat Games

1:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: GEN vs DRX - mapa 2., Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Mid Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: GEN vs DRX - mapa 3., Polsat Games

3:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:00 e-sport, League of Legends, Worlds: półfinał: GEN vs DRX - mapa 4., Polsat Games

25 grudnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:50 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:15 „Mistrzowie na wózkach” - reportaż, Polsat News

15:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

16:30 tenis ziemny: „Wimbledon 2022 - Official Film” - film dokumentalny, Polsat Sport Extra

16:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: T1 vs DRX - mapa 1., Polsat Games

17:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1: Mid Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:35 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

18:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: T1 vs DRX - mapa 2., Polsat Games

19:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: T1 vs DRX - mapa 3., Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: T1 vs DRX - mapa 4., Polsat Games

21:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: T1 vs DRX - mapa 5., Polsat Games

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

22:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:35 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 25 na 26 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: T1 vs DRX - mapa 1., Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: T1 vs DRX - mapa 2., Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: T1 vs DRX - mapa 3., Polsat Games

3:10 MMA: KSW57, Polsat Sport Fight

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 3

4:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: T1 vs DRX - mapa 4., Polsat Games

4:25 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

26 grudnia (poniedziałek)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: T1 vs DRX - mapa 5., Polsat Games

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:00 „Czas wojowników” - serial dokumentalny, Polsat Doku

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 „Czas wojowników” - serial dokumentalny, Polsat Doku

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Super Polsat i Wydarzenia 24

10:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Club Brugge KV Brugia - Oud-Heverlee Leuven, Eleven Sports 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:10 Puchar Spenglera hokeistów: HC Ambri-Piotta - Orebro HK, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: G2 - FPX, Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:15 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 siatkówka, SuperLega: Allianz Mediolan - Vero Volley Monza, Polsat Sport Extra

18:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: G2 - FPX, Polsat Games

19:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: G2 - FPX, Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 koszykówka, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport

20:15 Puchar Spenglera hokeistów: HC Sparta Praga - Team Canada, Polsat Sport Extra

21:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:55 MMA: KSW63, Polsat Sport Fight

Noc z 26 na 27 grudnia (z poniedziałku na wtorek)
1:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: G2 - FPX, Polsat Games

1:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: G2 - FPX, Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: G2 - FPX, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...