reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

17-19.12 Polsat Sport: Liga szkocka, boks i derby

dodano: 2022-12-16 02:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 17-18 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Liga Mistrzyń siatkarek, Tauron Liga, Tauron 1. Liga, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Scottish Premiership, La Liga SmartBank, rugby - Puchar Mistrzów, gala bokserska Premier Boxing Champions, Ultimate Fighting Championship (UFC), tenis ziemny, bobsleje, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, short track, snowboard oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Mistrzyń siatkarek (więcej tutaj i tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), rugby - Puchar Mistrzów (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

17 grudnia (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2022” - magazyn, Eleven Sports 3

5:25 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:10 MMA: KSW61, Polsat Sport Fight

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 short track: Puchar Świata w Ałmatach, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 snowboard, Puchar Świata w Cervinii: snowcross, Polsat Sport News

12:00 tenis ziemny, Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi: mecz o miejsca 5. i 6., Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:40 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

13:00 (Polsat Sport Premium 2) i 22:55 (Eurosport 2) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Alpe d'Huez: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport Premium 2 i Eurosport 2

13:25 piłka nożna, Scottish Premiership: Aberdeen FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

14:00 tenis ziemny, turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 rugby, Puchar Mistrzów: Edynburg Rugby - Castres Olympique, Polsat Sport News

14:45 siatkówka, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:00 tenis ziemny, Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Premium 2

16:15 rugby, Puchar Mistrzów: Lyon OU - Saracens FC, Polsat Sport Premium 1

17:00 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: FNC vs G2 - mapa 1., Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2022” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Suzuki Arka Gdynia, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

17:30 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Premium 2

17:50 (Eurosport 2) i 19:15 (Polsat Sport Premium 1) snowboard, Puchar Świata w Copper Mountain, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 2

17:55 siatkówka, SuperLega: Top Volley Cisterna - Allianz Milano, Polsat Sport Premium 3

17:55 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: FNC vs G2 - mapa 2., Polsat Games

18:00 (Polsat Sport Premium 1) i 18:15 (Eurosport 1) snowboard: Puchar Świata w Cortinie d'Ampezzo, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 1

18:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: BAS Białystok - Olimpia Sulęcin, Polsat Box Go

18:50 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: FNC vs G2 - mapa 3., Polsat Games

18:50 Liga Mistrzyń siatkarek: Crvena Zvezda Beograd - Igor Gorgonzola Navara, Polsat Box Go

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - #VolleyWrocław, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:30 siatkówka, PlusLiga: GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

20:30 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: przejazd jedynek, Polsat Sport Extra

20:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Calgary: 2. dzień, Polsat Sport News

20:50 (Eurosport 2) i 21:00 (Polsat Sport Premium 2) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Copper Mountain: halfpipe, Polsat Sport Premium 2 i Eurosport 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:00 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: przejazd jedynek, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 17 na 18 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:40 MMA: KSW34, Polsat Sport Fight

1:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: FNC vs G2 - mapa 1., Polsat Games

1:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:55 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: FNC vs G2 - mapa 2., Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2022” - magazyn, Eleven Sports 3

2:50 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: FNC vs G2 - mapa 3., Polsat Games

4:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Las Vegas, Polsat Sport

18 grudnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2022” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 tenis ziemny, Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi: mecz gry pojedynczej o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:20 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

10:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:55 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:00 tenis ziemny, Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2022” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 rugby, Puchar Mistrzów: Stade Toulousain - Sale Sharks, Polsat Sport Extra

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

17:00 e-sport, League of Legends European Championship, finał: RGE vs G2 - mapa 1., Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2022” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Twarde Pierniki Toruń, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - E.Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Sport

17:30 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

17:55 siatkówka, SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Gioiella Prisma Toranto, Polsat Sport Premium 1

17:55 e-sport, League of Legends European Championship, finał: RGE vs G2 - mapa 2., Polsat Games

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

18:50 e-sport, League of Legends European Championship, finał: RGE vs G2 - mapa 3., Polsat Games

18:55 piłka nożna, La Liga SmartBank: UD Levante Walencja - SD Eibar, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport

19:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 siatkówka, PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

20:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Calgary: 3. dzień, Polsat Sport News

20:30 bobsleje, Puchar Świata w Park City: przejazd czwórek, Polsat Sport Premium 1

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:00 bobsleje, Puchar Świata w Park City: przejazd czwórek, Polsat Sport Premium 2

23:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 18 na 19 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends European Championship, finał: RGE vs G2 - mapa 1., Polsat Games

1:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:55 e-sport, League of Legends European Championship, finał: RGE vs G2 - mapa 2., Polsat Games

2:00 MMA: KSW39, Polsat Sport Fight

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2022” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:50 e-sport, League of Legends European Championship, finał: RGE vs G2 - mapa 3., Polsat Games

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...