reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-18 - 2022-01-19

24-27.12 Polsat Sport: Ligowe mecze i magazyny

dodano: 2021-12-24 05:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 24-26 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: SuperLega, Energa Basket Liga, Scottish Premiership, Sky Bet Championship, Formuła 1, F1 H2O, FIA World Endurance Championship, Puchar Spenglera hokeistów, Diamentowa Liga oraz e-sport - Ultraliga Teamfight Tactics i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24. Na widzów czekać będą m.in.: SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), Puchar Spenglera hokeistów (więcej tutaj), Diamentowa Liga (więcej tutaj) oraz e-sport - Ultraliga Teamfight Tactics (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

24 grudnia (piątek)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 jeździectwo: „FEI Equestrian World” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:00 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Polsat Sport Extra

13:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 2

19:00 Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:00 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Polsat Sport News

20:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 1

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

20:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:00 Formuła 1: „#ElevenF1: podsumowanie sezonu” - magazyn, Eleven Sports 1

21:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 2

21:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

23:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 1

23:25 KSW39, Polsat Sport Fight

23:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 2

Noc z 24 na 25 grudnia (z piątku na sobotę)
1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

2:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:30 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

3:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

4:30 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

4:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

25 grudnia (sobota)
5:00 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Super Polsat

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

5:30 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Polsat Sport Extra

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Super Polsat

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

16:00 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Polsat Sport Extra

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

17:30 e-sport: „Rock w grach” - magazyn, Polsat Games

18:00 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Polsat Sport News

18:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 2

19:30 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Super Polsat

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 1

20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

21:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

21:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 2

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Romain Molina dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 1

23:30 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 2

Noc z 25 na 26 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: Ultraliga Teamfight Tactics, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

26 grudnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:25 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:30 tenis ziemny: „Wimbledon 2021 - Official Film” - film dokumentalny, Polsat Sport Extra

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

10:30 FIA World Endurance Championship: podsumowanie sezonu, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:15 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:25 Scottish Premiership: St Johnstone FC Perth - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport

13:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:30 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Polsat Sport News

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:05 Puchar Spenglera hokeistów: HC Ambri Piotta - Frolunda Goteborg, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Diamentowa Liga: podsumowanie, Polsat Sport Extra

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:55 Sky Bet Championship: Hull City AFC - Blackburn Rovers FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:55 Sky Bet Championship: Luton Town FC - Bristol City FC, Eleven Sports 2

16:30 SuperLega: Top Volley Cisterna - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport Extra

17:00 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „LaLiga Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 2

18:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

19:00 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Super Polsat

19:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 1

20:05 Puchar Spenglera hokeistów: HC Sparta Praha Praga - Bern Selection, Polsat Sport

20:30 SuperLega: Leo Shoes PerkinElmer Modena - Vero Volley Monza, Polsat Sport Extra

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

21:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

21:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 2

23:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Polsat Sport Extra

23:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 F1 H2O: podsumowanie rund 2. i 3., Eleven Sports 2

Noc z 26 na 27 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: Ultraliga Teamfight Tactics, Polsat Games

1:10 KSW45, Polsat Sport Fight

1:30 F1 H2O: podsumowanie Grand Prix Figueira da Foz i Grand Prix Portugalii, Super Polsat

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

329 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...