reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-08 - 2023-02-09

21-23.01 Polsat Sport: Piłkarska gala i ligowe mecze

dodano: 2023-01-20 15:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 21-22 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: gala tygodnika „Piłka nożna”, Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, rugby - Puchar Mistrzów, Eredivisie, Jupiler Pro League, Serie A Tim, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, Ultimate Fighting Championship (UFC), F1 H2O, bobsleje, narciarstwo dowolne, snowboard oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: gala tygodnika „Piłka nożna” (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), rugby - Puchar Mistrzów (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

21 stycznia (sobota)
5:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

5:10 MMA: KSW61, Polsat Sport Fight

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd jedynek, Polsat Sport

10:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Calgary: halfpipe, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd jedynek, Polsat Sport

12:00 snowboard, Puchar Świata w Bansku: slalom gigant równoległy, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Super Polsat

12:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Rayo Vallecano de Madrid Madryt - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - US Lecce, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - LUK Lublin, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:10 rugby, Puchar Mistrzów: Leinster Rugby - Racing 92, Polsat Sport News

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 1

17:00 F1 H2O, Grand Prix Bliskiego Wschodu: podsumowanie, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 (Eurosport 2) i 17:30 (Polsat Sport Premium 1) snowboard, Puchar Świata w Laax: half-pipe, Eurosport 2 i Polsat Sport Premium 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:00 siatkówka, SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino, Polsat Sport News

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: MKS Będzin - PSG KPS Siedlce, Polsat Box Go

18:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: CD Santa Clara Ponta Delgada - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna: gala tygodnika „Piłka nożna” - widowisko, Super Polsat i Polsat Sport

19:55 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport Premium 1

20:00 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1

20:30 siatkówka, Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz, Polsat Sport Extra

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Vitoria SC Guimarães - FC Porto, Eleven Sports Premium 2 i Eleven Sports 4

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 21 na 22 stycznia (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

1:30 MMA: KSW57, Polsat Sport Fight

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 283 (UFC283), Polsat Sport

22 stycznia (niedziela)
5:00 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:15 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Calgary: halfpipe, Polsat Sport News

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:45 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport

11:50 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 (Polsat Sport Extra) i 18:00 (Eurosport 1) snowboard, Puchar Świata w Bansku: slalom równoległy, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Royal Antwerp FC Antwerpia - Standard Liege, Eleven Sports 3

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Villarreal CF - Girona FC, Eleven Sports 2

14:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: FC Twente Enschede - FC Utrecht, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 2

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: bobsleje mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: bobsleje mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:00 siatkówka, Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - UNI Opole, Polsat Box Go

16:10 rugby, Puchar Mistrzów: Stade Toulousain - Munster Rugby, Polsat Sport Premium 1

17:00 MMA: KSW60, Polsat Sport Fight

17:00 F1 H2O, Grand Prix Bliskiego Wschodu: podsumowanie, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: BM Stal Ostrów Wielkopolski - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Getafe CF, Eleven Sports 1

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2

18:00 siatkówka, SuperLega: Valsa Group Modena - Sir Safety Susa Perugia, Polsat Sport News

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Le Relais: aerials, Polsat Sport Premium 1

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Developres Bella Dolina Rzeszów - #VolleyWrocław, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:25 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Atalanta FC Bergamo, Eleven Sports 1

20:30 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - PSG Stal Nysa, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, Supercoppa Italiana: „Magazyn Superpucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News

21:00 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Polsat Sport Extra

21:00 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News

21:00 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 22 na 23 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:05 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Super Polsat

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:30 piłka nożna: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...