reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

14-16.01 Polsat Sport: Puchar Mistrzów i derby

dodano: 2023-01-13 17:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 14-15 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, rugby - Puchar Mistrzów, Viaplay Cup, Supercopa de Espana, Eredivisie, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, Ultimate Fighting Championship (UFC), F1 H2O, badminton, bobsleje, short track oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), rugby - Puchar Mistrzów (więcej tutaj i tutaj), Viaplay Cup (więcej tutaj), Supercopa de Espana (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), short track (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

14 stycznia (sobota)
5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

5:15 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd kobiet, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd kobiet, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

12:50 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:30 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: 2. dzień, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:55 rugby, Puchar Mistrzów: Sale Sharks - Stade Toulousain, Polsat Sport News

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Valladolid CF - Rayo Vallecano de Madrid Madryt, Eleven Sports 2

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

14:15 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Premium 1

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

14:45 siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - AC Monza, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:35 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Girona FC - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 3

16:15 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - AJ Auxerre, Eleven Sports 2 i Canal+ Family

17:00 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: G2 - RGE, mapa 1., Polsat Games

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:20 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: 2. dzień, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron Liga: Developres Bella Dolina Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

17:50 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: G2 - RGE, mapa 2., Polsat Games

18:00 siatkówka, SuperLega: Giogiella Prisma Taranto - WithU Werona, Polsat Sport Premium 1

18:25 piłka nożna, Viaplay Cup, półfinał: Celtic FC Glasgow - Kilmarnock FC, Polsat Sport News

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:50 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: G2 - RGE, mapa 3., Polsat Games

18:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - FC Lorient, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

19:00 siatkówka, Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - UNI Opole, Polsat Box Go

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

20:25 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 siatkówka, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:55 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Twente Enschede, Polsat Sport News

20:55 rugby, Puchar Mistrzów: Saracens FC - Lyon OU, Polsat Sport Premium 1

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Athletic Club Bilbao, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 3

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SC Braga - Boavista FC Porto, Eleven Sports 4

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:05 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 14 na 15 stycznia (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: G2 - RGE, mapa 1., Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:50 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: G2 - RGE, mapa 1., Polsat Games

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:50 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: G2 - RGE, mapa 1., Polsat Games

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15 stycznia (niedziela)
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 badminton: turniej BWF World Tour w Kuala Lumpur, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:15 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 narciarstwo: „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:30 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: 3. dzień, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:55 rugby, Puchar Mistrzów: Castres Olympique - Edynburg Rugby, Polsat Sport News

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Fortuna Sittard - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 2

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Spezia Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2

15:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Altenbergu: przejazd czwórek, Polsat Sport News

16:40 piłka nożna, Eredivisie: FC Groningen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 2

17:00 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE - FNC, mapa 1., Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - AC Ajaccio, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Enea Zastal BC Zielona Góra - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:20 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: 3. dzień, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:50 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE - FNC, mapa 2., Polsat Games

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 siatkówka, SuperLega: Allianz Mediolan - Valsa Group Modena, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Eleven Sports 1

18:30 piłka nożna, Supercopa de Espana: Real Madrid CF Madryt - FC Barcelona, Eleven Sports 1

18:50 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE - FNC, mapa 3., Polsat Games

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3

19:00 siatkówka, Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE - FNC, mapa 4., Polsat Games

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - BBTS Bielsko-Biała, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

21:00 e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 - RGE, mapa 1., Polsat Games

21:50 e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 - RGE, mapa 2., Polsat Games

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:45 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

22:55 e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 - RGE, mapa 3., Polsat Games

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:15 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 15 na 16 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:15 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE - FNC, mapa 3., Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 e-sport, League of Legends European Championship, półfinał: RGE - FNC, mapa 4., Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:10 e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 - RGE, mapa 1., Polsat Games

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:00 e-sport, League of Legends European Championship, finał: G2 - RGE, mapa 2., Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...