reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Stacje radiowe Eurozetu grają z WOŚP

dodano: 2023-01-29 13:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP Radio Zet, Chillizet, Meloradio i Antyradio (Eurozet/Agora) wspierają 31. finał „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” („WOŚP”), którego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia br. „Dzień w Radiu Zet”, „Szczyt wszystkiego”, „Biznes przez Sito”, „Melomagia” i „Pol'and'Rock Festivali” to wybrane atrakcje dla słuchaczy. Transmisje telewizyjne pokażą kanały TTV, TVN i TVN24 oraz serwis VOD Player.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacje Grupy Eurozet tradycyjnie zagrają z orkiestrą Jerzego Owsiaka. Antyradio po raz dwunasty jest wyłącznym rockowym patronem medialnym finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Po raz piąty patronem medialnym wydarzenia zostało Radio Zet. Finał wspierają również Meloradio i Chillizet (więcej tutaj).

Jak co roku przez cały tydzień Antyradio informuje o przygotowaniach do 31. finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, a w niedzielę, 29 stycznia br. cała ramówka stacji zostanie podporządkowana finałowi. W programie pojawią się relacje z różnych stron Polski, koncerty, rozmowy z Jerzym Owsiakiem, a także antenowa licytacja „Złotego Serduszka” (numer 16). „Złote Serduszko” (numer 33) będzie można też wylicytować na antenie Radia Zet, a niedzielny program zdominują wydarzenia wokół 31. finału (więcej tutaj).

Stacje Grupy Eurozet wystawiły na aukcje spotkania z dziennikarzami, udział w programach, przedmioty kolekcjonerskie i nie tylko, z których cały dochód zostanie przekazany „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” na walkę z sepsą. Wśród propozycji można znaleźć m.in.: „Dzień w Radiu Zet”, podczas którego zwycięzca pozna prowadzących oraz zobaczy, jak powstają audycje radiowe (więcej tutaj), specjalną edycję programu „Szczyt wszystkiego” Michała Korościela i Marcina Sońty realizowaną „na żywo” z domu zwycięzcy (więcej tutaj), współprowadzenie dowolnie wybranej audycji Antyradia i spotkanie z rockandrollową redakcją, kolację ze śniadaniem w towarzystwie dziewczyn z Antyradia, czyli Joanny Zientarskiej i Małgorzaty Wierzejewskiej, udział w audycji „Biznes przez Sito” w Chillizet poprzedzony indywidualnym treningiem medialnym pod okiem Jakuba Sito (więcej tutaj), czy spotkanie z wróżbitą Maciejem Skrzątkiem i udział w programie „Melomagia” wystawione przez redakcję Meloradia (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...