reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmy i seriale w maju w Polsat JimJam

dodano: 2023-04-23 03:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W maju br. kanał Polsat JimJam poleca serial „Pettson i Findus”, filmy „Lego Friends: Girlz 4 Life”, „Barbie Dreamtopia”, „Lego Friends: Moc przyjaźni”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, „Pettson i Findus”, „Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny”, „Truskaweczka: Warto marzyć”, „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach”, „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik”, „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, w ramach pasma „Miesiąc pracy zespołowej” („Praca zespołowa”) takie seriale jak „Super lotki” („Super Wings”), „Stacyjkowo”, „Strażak Sam” i „Robosamochód Poli”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie produkcje jak „Ricky Zoom” i „Rajdek - mała wyścigówka”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maj 2023 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Miesiąc pracy zespołowej”:
emisja: codziennie od 7:20 i 20:35
Dzięki współpracy żadne wyzwania nie są nam straszne. W ramach serii „Praca zespołowa” najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć takie bajki jak: „Super lotki” („Super Wings”) (więcej tutaj), „Stacyjkowo” (więcej tutaj), „Strażak Sam” (więcej tutaj) oraz „Robosamochód Poli” (więcej tutaj). Jak zapowiada nadawca, programy w tej serii pokażą, że w naszym życiu czasem będą pojawiać się trudne wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć. Bohaterowie uczą, że z pomocą przyjaciół jesteśmy w stanie pokonać wszystkie przeszkody, oraz pokazują, że każdy członek zespołu ma inne mocne strony, które może wykorzystać podczas współpracy. Na maraton bajek z odznaką „Praca zespołowa” stacja zaprosi codziennie w godzinach 7:20 i 20:35.

„Pettson i Findus”
emisja: codziennie o 6:25, 10:55 i 18:30

Seria „Pettson i Findus” opowiada o porywających przygodach pomysłowego farmera Pettsona i jego wiernego, ale niesfornego kota Findusa. Pettson to starszy pan mieszkający na farmie położonej daleko na północy. Ma pod opieką energicznego i ciekawego świata kota. Findus nieustannie chce odkrywać i doświadczać nowych, ekscytujących rzeczy: łowienia ryb, biwakowania na świeżym powietrzu czy poszukiwania skarbów. Pettson zawsze jest u jego boku, towarzyszy mu podczas jego przygód i troszczy się o niego. Dzięki kociakowi i jego pomysłowości stary farmer ma również okazję do testowania swoich najnowszych wynalazków. Czego bajka „Pettson i Findus” uczy dzieci? Jak zapowiada nadawca, pracy zespołowej: bajka uczy, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Rozwiązywania problemów: program podkreśla, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem serialu jest znaczenie rodziny i przyjaciół. Wartości natury i zwierząt: program uwrażliwia widzów na przyrodę wokół nas. Na maraton z serialem stacja zaprosi codziennie w godzinach 6:25, 10:55 oraz 18:30 (więcej tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 9:55 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki na kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom światy nauki, techniki i przyrody. W maju br., w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Ricky Zoom” oraz „Rajdek - mała wyścigówka” mali widzowie poznają otaczający ich świat. Ricky Zoom pokaże dzieciom, jak ważni w naszym życiu są przyjaciele i jak współpracować w grupie, a dzięki Rajdkowi najmłodsi będą mieli okazję nauczyć się efektywnej komunikacji, dokonywania dobrych wyborów i rozwiązywania problemów. Czego bajki z cyklu edukacyjnego uczą dzieci? Pracy zespołowej: programy uczą, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem bajek jest znaczenie rodziny i przyjaciół. Rozwiązywania problemów: programy podkreślają, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Na naukę i zabawę z Polsat JimJam stacja zaprasza codziennie w godzinach 9:55 i 14:00 (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i 13:00
W maju br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 6 maja br. o godzinie 11:00 „Lego Friends: Girlz 4 Life” i o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia”, w niedzielę, 7 maja br. o godzinie 11:00 „Lego Friends: Moc przyjaźni” i o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w sobotę, 13 maja br. o godzinie 11:00 „Lego Friends: Moc przyjaźni” i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus”, w niedzielę, 14 maja br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny”, w sobotę, 20 maja br. o godzinie 11:00 „Truskaweczka: Warto marzyć” i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus”, w niedzielę, 21 maja br. o godzinie 11:00 „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach” i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus”, w sobotę, 27 maja br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów” i o godzinie 13:00 „Franklin i przyjaciele: Polarny podróżnik” (więcej tutaj), a w niedzielę, 28 maja br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Witaj wiosno!” i o godzinie 13:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...