reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Europa w maju w National Geographic Wild

dodano: 2023-04-25 18:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company/satkurier.pl

National Geographic Wild W maju br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom w ramach pasma „Dzicy weterynarze” takie programy jak „Weterynarze z Nebraski”, „Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy”, „Weterynarz z powołania” (sezon 7.), „Sekrety Zoo: Tampa. Pod czułą opieką” i „Sekrety Zoo: Tampa. Narodziny gwiazdy”, a w ramach pasma „Przyrodnicze cuda Europy” takie produkcje jak „Skarby przyrody” (sezon 1.), „Lasy Półwyspu Iberyjskiego” (sezon 1.), „Parki narodowe w Austrii” (sezon 1.) i „Sardynia: kamienna arka”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w maju br. na kanale National Geographic Wild tradycja łączyć się będzie z nowoczesnością. Co czekać będzie na widzów w maju br.? Tradycyjnie coś dla siebie znajdą widzowie zainteresowani królestwem zwierząt. W ramach pasma „Dzicy weterynarze” (premiery w niedziele, od 7 maja br. od godziny 14:00), na którą składać się będzie w sumie pięć różnych tytułów, widzowie poznają weterynarzy i pracowników ogrodów zoologicznych, którzy w misji niesienia pomocy zwierzętom są przygotowani na każdą okoliczność. Z kolei w serii specjalnej „Przyrodnicze cuda Europy” (premiery w soboty, od 13 maja br. od godziny 14:00) widzowie odbędą niesamowitą wycieczkę sięgającą szczytów Pirenejów czy wód Zatoki Biskajskiej.

Maj 2023 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Dzicy weterynarze”:
emisja: w niedziele (od 7 maja br.) o 14:00
Pasmo programowe kanału National Geographic Wild.

„Dzicy weterynarze”:
„Weterynarze z Nebraski” („Heartland Docs”)
emisja: w niedzielę, 7 maja br. o 14:00

Weterynarze z Nebraski nie ustają w niesieniu pomocy potrzebującym zwierzakom. W trakcie majowych odcinków pod ich fachową rękę trafią m.in. poturbowana kura, żółw ze złamanym pancerzem i wycieńczona, bezpańska suczka (więcej tutaj).

„Przyrodnicze cuda Europy”:
emisja: w soboty (od 13 maja br.) o 14:00
Pasmo programowe kanału National Geographic Wild (więcej tutaj).

„Przyrodnicze cuda Europy”:
„Skarby przyrody” („Natural Treasures”)
emisja: w sobotę, 13 maja br. o 14:00

Jakie tajemnice skrywa Półwysep Iberyjski? - Zapraszamy do niesamowitej podróży sięgającej szczytów Pirenejów czy wód Zatoki Biskajskiej. „Skarby przyrody’’ to odpowiedź na potrzeby miłośników dzikiej natury. W programie poznamy cykl życia najpiękniejszych motyli w Europie i dołączymy do stada norek europejskich, by poznać ich codzienne zwyczaje - zachęca nadawca.

„Dzicy weterynarze”:
„Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy” („Critter Fixers: Country Vets Appreciation Compilation 2023”)
emisja: w niedzielę, 14 maja br. o 14:00

Co wyróżnia pracę weterynarzy Hodges’a i Ferguson’a? Jak zapewnia nadawca, to oczywiście ogromna troska o dobro swoich pacjentów połączona z profesjonalizmem i wiedzą, ale też nietuzinkowe poczucie humoru, które ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. Duet leczy i bawi. W nowej serii programu „Critter Fixers - zwierzęcy cudotwórcy” weterynarze zaopiekują się m.in. aksolotlem niejadkiem i rannym kogutem (więcej tutaj).

„Przyrodnicze cuda Europy”:
„Lasy Półwyspu Iberyjskiego” („Iberia's Woodlands”)
emisja: w sobotę, 20 maja br. o 14:00

Ten dwuodcinkowy program o mieszkańcach lasów iberyjskich to niezwykłe świadectwo niezliczonych walk o przetrwanie najbardziej osobliwych gatunków zamieszkujących ten obszar. Z jakimi trudnościami muszą się zmagać, by przeżyć?

„Dzicy weterynarze”:
„Weterynarz z powołania” 7 („Dr. Oakley Yukon Vet Compilations” 7)
emisja: w niedzielę, 21 maja br. o 14:00

Doktor Oakley podróżuje po najodleglejszych zakątkach Alaski z misją niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom i uchyla widzom rąbka tajemnicy na temat codziennej pracy lekarza weterynarii w lecznicy w Haines. Tym razem widzowie towarzyszą w wyprawie rozpoczynającej się od Wysp Cziczagowa, w którą wyrusz wraz z mobilną kliniką. Jakie czekają ją przygody (więcej tutaj)?

„Przyrodnicze cuda Europy”:
„Parki narodowe w Austrii” („Austria's Wild Heritage - One Country Six National Parks”)
emisja: w sobotę, 27 maja br. o 14:00

Program dokumentalny.

„Przyrodnicze cuda Europy”:
„Sardynia: kamienna arka” („Ark Of Stone: The Voyage Of Sardinia”)
emisja: w sobotę, 27 maja br. o 16:00

Program przybliża historię Sardynii - skalistej wyspy leżącej na Morzu Śródziemnym, która ponad 40 milionów lat temu odłączyła się od Europy i zaczęła zmierzać w kierunku Afryki.

„Dzicy weterynarze”:
„Sekrety Zoo: Tampa. Pod czułą opieką” (Secrets Of The Zoo: Tampa Vet Appreciation Compilations)
emisja: w niedzielę, 28 maja br. o 14:00

Jak wygląda standardowy dzień pracy w zoo w Tampie? Trudno to opisać w kilku słowach, bowiem każdy dyżur stawia inne wyzwania. Jak zapowiada nadawca, w odcinkach widzowie zobaczą, jak troskliwy personel pomaga w przyjściu na świat małego okapi, aranżuje spotkanie trzewikodziobów powracających do siebie po latach rozłąki, diagnozuje schorowaną owcę i żegnają ukochaną owcę, która rozpocznie nowe życie w innym zoo (więcej tutaj).

„Dzicy weterynarze”:
„Sekrety Zoo: Tampa. Narodziny gwiazdy” (Secrets Of The Zoo: Tampa. A Star Is Born Compilations)
emisja: w niedzielę, 28 maja br. o 15:00

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda sezon lęgowy pingwinów? Widzowie National Geographic Wild mają niepowtarzalną szansę, by dołączyć do ekipy zoo w Tampie i zaobserwować narodziny nowego mieszkańca ogrodu zoologicznego. To nie koniec wyzwań, z którymi muszą zmierzyć się pracownicy. U uroczego kucyka pojawiła się tajemnicza narośl, Binturongi Sally i Melati wyruszają do nowego domu, a zebra Rafiki, przed obowiązkowym pedicurem, trafi do innego zoo.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...