reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Gorąca oferta w czerwcu w SundanceTV

dodano: 2023-05-18 18:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV W czerwcu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom szczególnie takie filmy jak „Oczy matki”, „Bóg ma nas dosyć: Zagubieni chłopcy z Sudanu”, „Tristam Shandy: Wielka ściema”, „Good Night, And Good Luck” i „Bolden”, a w ramach pasma „Letni sezon Sundance” takie produkcje jak „Sexy Beast”, „The Dance”, „Szczęściarz”, „Permanent” i „Dziecko Apokalipsy”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcu br. widzowie powinni przygotować się na lato z SundanceTV. W czerwcu br. w ramach pasma „Letni sezon Sundance” stacja zaserwuje pięć przesiąkniętych słońcem hitów. - Tylko nie zapomnijcie o kremie do opalania - przypomina nadawca. Wśród filmów, które pojawią się na antenie, będą między innymi: „Sexy Beast” opowiadający o perypetiach gangstera na emeryturze zmuszonego do powrotu na przestępczą drogę; „Szczęściarz” śledzący duchową podróż 90-letniego ateisty oraz osobliwych postaci zamieszkujących pustynne miasteczko, czy „Permanent” - ukazujący perypetie rodziny Dickinsonów mieszkających w małym miasteczku w Wirginii.

Czerwiec 2023 roku w ofercie kanału SundanceTV:

„Letni sezon Sundance”:
emisja: w czwartki (od 1 czerwca br.) o 22:00
- W czerwcu br. przygotujcie się na lato z Sundance. W tym miesiącu zaserwujemy pięć przesiąkniętych słońcem hitów. Tylko nie zapomnijcie o kremie do opalania - zachęca nadawca.

„Letni sezon Sundance”:
„Sexy Beast” („Sexy Beast”)
reżyseria: Jonathan Glazer
emisja: w czwartek, 1 czerwca br. o 22:00

Rozgrywający się na hiszpańskim Costa del Sol i w Londynie thriller o stawianiu czoła przeszłości i odkupieńczej mocy miłości. Po czasie spędzonym w więzieniu, gangster Gal Dove rezygnuje z przestępczego fachu. Wraz z ukochaną żoną udaje się na emeryturę do rajskiej willi w Hiszpanii. Idylla zostaje zburzona przez przybycie jego nemezis - gangstera Dona Logana. Chce on namówić Gala do powrotu do Londynu i dokonania ostatniego skoku. Zdesperowany, by nie stracić swojego magicznego życia, Dove zostaje wciągnięty w szokujące i wybuchowe starcie charakterów z Loganem. By chronić kobietę, którą kocha, bierze udział w sensacyjnym podwodnym skoku, ryzykując wszystko, co ma (więcej tutaj).

„Oczy matki” („They Eyes of My Mother”)
reżyseria: Nicolas Pesce
emisja: w środę, 7 czerwca br. o 22:00

W swoim ustronnym gospodarstwie matka, dawniej chirurg w Portugalii, uczy anatomii swoją córkę, Franciscę, i oswaja ją z lękiem przed śmiercią. Pewnego popołudnia tajemniczy gość w przerażający sposób burzy sielankę rodzinnego życia Francisci. Głęboko traumatyzuje młodą dziewczynę, ale też budzi w niej niezwykłą ciekawość. Choć Francisca trzyma się kurczowo wycofanego ojca, jej samotność i traumy z przeszłości powracają po latach, a tęsknota za kontaktem z otaczającym ją światem przybiera wyraźnie mroczną formę (więcej tutaj).

„Letni sezon Sundance”:
„The Dance” („The Dance”)
reżyseria: Rino Arreaza
emisja: w czwartek, 8 czerwca br. o 22:00

Pewnego lata w Caracas Ivanna (w tej roli Irene Esser) i Vicente (Gabriel Agüero) zakochują się w sobie. W miarę jak ich związek się rozwija, zaczynają się też pojawiać między nimi tajemnice.

„Bóg ma nas dosyć: Zagubieni chłopcy z Sudanu” („God Grew Tired of Us”)
reżyseria: Christopher Dillon Quin
emisja: we wtorek, 13 czerwca br. o 22:00

Trzech osieroconych w trakcie burzliwej wojny domowej chłopców - John Bul Dau, Daniel Abol Pach i Panther Bior - boso przemierza subsaharyjskie pustkowie. Są oni częścią grupy 25 tysięcy „zagubionych chłopców” (w wieku 3-13 lat), którzy uciekając przed krwawą wojną zmuszeni byli porzucić swoje rodzinne wioski. W trakcie eksodusu sami stali się dla siebie rodziną, wspólnie szukali schronienia przed głodem, chorobami, dzikimi zwierzętami i atakami rebeliantów. Miano „zagubionych chłopców” nadał im jeden z dziennikarzy, który porównał ich do opiekujących się sobą nawzajem osieroconych chłopców z opowieści o „Piotrusiu Panie”. Uciekając przed krwawym konfliktem, dzieci podróżowały razem przez pięć długich lat i, wbrew wszelkim przeciwnościom losu, udało im się bezpiecznie dotrzeć do obozu Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla uchodźców w kenijskiej Kakumie. Film śledzi losy trójki chłopaków, którzy próbują przystosować się do nowej rzeczywistości w Ameryce, pogodzić się ze swoją tragiczną przeszłością i z nadzieją spojrzeć w przyszłość.

„Letni sezon Sundance”:
„Szczęściarz” („Lucky”)
reżyseria: John Carroll Lynch
emisja: w czwartek, 15 czerwca br. o 22:00

Film śledzi duchową podróż 90-letniego ateisty oraz osobliwych postaci zamieszkujących pustynne miasteczko. Zawzięty i niezależny Lucky, który przeżył wszystkich swoich rówieśników i wypalił więcej niż cała reszta, znajduje się u progu życia. Zostaje zmuszony do podróży w poszukiwaniu samego siebie, prowadzącej do tego, co tak często jest nieosiągalne: oświecenia. Jak zapowiada nadawca, ten debiut reżyserski aktora Johna Carrolla Lyncha to jednocześnie list miłosny do życia i kariery Harry'ego Deana Stantona, a także medytacja nad śmiertelnością, duchowością i samotnością (więcej tutaj).

„Tristam Shandy: Wielka ściema” („A Cock and Bull Story”)
reżyseria: Michael Winterbottom
emisja: w poniedziałek, 19 czerwca br. o 22:00

- Adaptacja angielskiej książki „Życie i myśli JW Pana Tristrama Shandy” autorstwa Laurence'a Sterne'a. Sprytne, postmodernistyczne podejście do konstrukcji filmu na podstawie zawiłej, przezabawnie skomplikowanej powieści autobiograficznej. Historia rozgrywająca się w XVIII i XXI wieku rozpoczyna się od opowieści Tristrama Shandy'ego (Steve Coogan) o życiu, takim jak je widzi. Pełne literackich żartów i czarnego humoru, dziwne opowiastki z dzieciństwa Shandy'ego nieustannie przerywane są przez jego rodzinę i domowników. W trakcie snucia tych historii Tristram niechcący ujawnia o sobie znacznie więcej niż jakakolwiek konwencjonalna autobiografia - czytamy w opisie.

„Letni sezon Sundance”:
„Permanent” („Permanent”)
reżyseria: Colette Burson
emisja: w czwartek, 22 czerwca br. o 22:00

Akcja filmu rozgrywa się w 1982 roku w małym miasteczku w Wirginii. Bohaterami tej opowieści o nietrafionej fryzurze są Dicksonowie: 13-letnia Aurelie i jej rodzice, Jeanne i Jim. Dicksonowie mierzą się z poważnymi zmianami w życiu, a jednocześnie desperacko próbują wyjść z nich cało. Dla tej rodziny samo przetrwanie dnia jest zwycięstwem (więcej tutaj).

„Good Night, And Good Luck” („Good Night And Good Luck”)
reżyseria: George Clooney
emisja: w piątek, 23 czerwca br. o 22:00

Jest rok 1953, telewizja wciąż się rozwija, a ceniony dziennikarz Edward R. Murrow prowadzi w stacji CBS popularny program publicystyczny „See it Now”. Razem z producentem Fredem Friendlym wydają program przedstawiający wydarzenia dnia. Murrow jest również gospodarzem talk show „Person to Person”, jednak nazywany „twarzą telewizji” najbardziej interesuje go bycie dziennikarzem zajmującym się ważnymi i aktualnymi tematami (więcej tutaj).

„Bolden” („Bolden”)
reżyseria: Dan Pritzker
emisja: w środę, 28 czerwca br. o 22:00

Film przedstawia historię Buddy'ego Boldena, uważanego za głównego prekursora jazzu. Produkcja splata wspomnienia o jego przeszłości z politycznym i społecznym kontekstem Nowego Orleanu z początku XX wieku, napędzanym przez pasję, chciwość i muzyczne talenty. Film ilustrowany jest muzyką napisaną, zaaranżowaną i wykonaną przez Wyntona Marsalisa (więcej tutaj).

„Letni sezon Sundance”:
„Dziecko apokalipsy” („Apocalypse Child”)
reżyseria: Mario Cornejo
emisja: w czwartek, 29 czerwca br. o 22:00

Ford, instruktor surfingu z Filipin, przez całe życie słyszał, że jest synem Francisa Forda Coppoli. Zmarnował swoją młodość czekając, aż jego matka złoży wniosek o uznanie go przez reżysera za syna. Jednak wraz z końcem sezonu surfingowego Ford musi zmierzyć się z przeszłością i historią swojego życia.
 
Gwen Zamora w filmie „Dziecko apokalipsy”, foto: AMC Networks International
Gwen Zamora w filmie „Dziecko apokalipsy”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...