reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-09-28 - 2023-09-29

Realme partnerem Igrzysk Europejskich w Polsce

dodano: 2023-06-20 17:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Realme/satkurier.pl

Igrzyska Europejskiefacebook.com/IgrzyskaEuropejskie2023 Od 21 czerwca do 2 lipca br. w Polsce - w takich miastach jak Kraków, Bielsko-Biała, Oświęcim, Krzeszowice, Myślenice, Chorzów, Tarnów, Krynica-Zdrój, Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz, Rzeszów, Wrocław - odbędzie się 3. edycja Igrzysk Europejskich. Partnerem tego wydarzenia została marka Realme, zajmująca się technologiami konsumenckimi. Transmisje z igrzysk europejskich pokażą kanały TVP1, TVP Sport, Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz serwis tvpsport.pl.

facebook.com/IgrzyskaEuropejskie2023
Igrzyska Europejskiefacebook.com/IgrzyskaEuropejskie2023


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tegoroczne Igrzyska Europejskie będą ważnym krokiem dla sportowców z Europy na drodze do Igrzysk Olimpijskich.
Rywalizacja toczyć się będzie w 29 dyscyplinach, a wiele konkurencji odbywać się będzie w randze Mistrzostw Europy i/lub kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. W zmaganiach weźmie udział ponad 7 tysięcy zawodników z ponad 48 krajów.

Głównym ośrodkiem wydarzenia będzie Kraków, jednak walka o medale odbędzie się także w innych lokalizacjach, takich jak Bielsko-Biała, Oświęcim, Krzeszowice, Myślenice, Chorzów, Tarnów, Krynica-Zdrój, Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz, Rzeszów, Wrocław. Nowymi dyscyplinami na Igrzyskach Europejskich będą m.in.: breakdance, kajakarstwo górskie, kickboxing, padel czy skoki narciarskie.

W ramach współpracy marka Realme będzie widoczna w szerokiej gamie punktów oudoorowych oraz eksponowana na bandach, telebimach i nośnikach reklamowych, które znajdą się w wielu miejscach zmagań sportowców podczas tegorocznych igrzysk europejskich (więcej tutaj).

- Bardzo się cieszymy, że marka Realme została naszym partnerem. To nowoczesna firma, słynąca z wyznaczania trendów i dostarczania młodym ludziom niezapomnianych emocji, poprzez wyjątkowe produkty technologiczne. Jej wartości pokrywają z tymi, które promują igrzyska europejskie - chcemy łączyć ludzi poprzez wspólne przeżywanie wyjątkowych chwil

- powiedział o współpracy Marcin Nowak, prezes Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Europejskich.


Firma Realme wraz z organizatorami tegorocznych Igrzysk Europejskich zachęcają wszystkich kibiców oraz fanów sportu do śledzenia sportowców Europy i zapraszają do udziału w ceremonii otwarcia, która odbędzie się w środę, 21 czerwca br. o godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie. Nastąpi wtedy zapalenie olimpijskiego znicza z Ogniem Pokoju, a także przemarsz zawodników. Ceremonię uświetnią także występy gwiazd muzyki. Dla widzów zagrają m.in. Roksana Węgiel „Roxie”, Zakopower, T.Love oraz Golec uOrkiestra (więcej tutaj).

Transmisje z Igrzysk Europejskich pokażą kanały TVP1, TVP Sport, Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz serwis tvpsport.pl (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...