reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy i seriale w sierpniu w AMC

dodano: 2023-07-20 01:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W sierpniu br. kanał AMC poleca swoim widzom takie seriale jak „Preacher” (sezony 3. i 4.) i „Tales of the Walking Dead” (sezon 1.), takie filmy jak „Frankenstein”, „Zmierzch”, „Zmierzch: Księżyc w nowiu”, „Zmierzch: Zaćmienie”, „Chappie”, „Rambo: Pierwsza krew”, „Rambo II”, „Rambo III” i „Punkt zapalny”, a w ramach pasma „Noce w napięciu” takie produkcje jak „Gość weselny”, „W głębi lasu”, „Droga przez piekło”, „Pierwszy śnieg”, „Morze Czarne”, „Mandrill”, „Pacific Heights” i „Mordercze spojrzenia”.

AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w każdą sobotę sierpnia br. (od 5 sierpnia br.) od godziny 22:00 kanał AMC zaprasza do oglądania trzymających w napięciu filmów w gwiazdorskiej obsadzie, które przyprawią widzów o dreszczyk emocji. W ramach pasma „Noce w napięciu” na antenie pojawią się takie produkcje jak „Gość weselny”, „W głębi lasu”, „Droga przez piekło”, „Pierwszy śnieg”, „Morze Czarne”, „Mandrill”, „Pacific Heights” i „Mordercze spojrzenia”. Ponadto w sierpniowe środy (od 2 sierpnia br.) stacja poleca takie produkcje jak „Frankenstein”, „Chappie”, „Punkt zapalny”, trzy filmy z cyklu „Zmierzch” („Zmierzch”; „Zmierzch: Księżyc w nowiu” oraz „Zmierzch: Zaćmienie”) oraz trzy części kultowej serii o Johnie Rambo („Rambo: Pierwsza krew”; „Rambo II” oraz „Rambo III”). W sierpniu br. kanał poleca również sezony trzeci (w czwartek, 3 sierpnia br. o godzinie 22:00) i czwarty serialu „Preacher” (od 7 sierpnia br., w poniedziałki o godzinie 22:00) oraz pierwszy sezon serii „Tales of the Walking Dead” (od 10 sierpnia br., w czwartki o godzinie 22:00).

Sierpień 2023 roku w ofercie kanału AMC:

„Frankenstein” („Marry Shelley’s Frankenstein”)
reżyseria: Kenneth Branagh, występują: Helena Bonham Carter, Kenneth Branagh i Robert De Niro
emisja: w środę, 2 sierpnia br. o 22:00

Ekranizacja jednej z najsłynniejszych opowieści grozy wszech czasów. Młody Victor Frankenstein (w tej roli Kenneth Branagh), wyjeżdża z Genewy na uniwersytet, opuszczając swoją adoptowaną siostrę Elizabeth (Helena Bonham Carter), w której jest zakochany do szaleństwa. Victor zainspirowany wykładami osobliwego profesora Waldmana (John Cleese) twierdzącego, że można stworzyć żywą istotę z martwej materii, wpada w obsesję. Po wielu eksperymentach udaje mu się ożywić Kreaturę (Robert De Niro). Pewnej nocy uświadamia sobie pełną grozę tego, co zrobił i bezskutecznie próbuje zniszczyć swoje odrażające dzieło. Wierząc, że Kreatura zmarła na cholerę, Victor wraca do domu i snuje plany dotyczące swojego małżeństwa. Samotna, pogardzana i napędzana wściekłością zrodzoną z emocjonalnej agonii Kreatura, wyrusza na poszukiwanie swojego stwórcy i tak zaczyna się koszmar, który pogrąży Victora Frankensteina i wszystkich jego bliskich (więcej tutaj).

„Preacher” 3 („Preacher” 3)
emisja: w czwartki o 22:00

Poszukiwania Boga prowadzą Jesse'ego Custera z powrotem do miejsca, którego unikał przez całe życie: do domu. Jesse, Tulip i Cassidy wracają do Angelville, plantacji w Luizjanie, gdzie wychował się kaznodzieja. Na miejscu odkrywają, że czekają na nich stare urazy i śmiertelne zobowiązania. Z pomocą przyjaciół (i kilku wrogów) Jesse będzie musiał uciec od swojej przeszłości, bo od tego zależy przyszłość świata. W sierpniu br. Annville, Angelville oraz Graal połączą siły próbując ukraść dusze w Nowym Orleanie i Osace, by ostatecznie zaspokoić pragnienie Babci, a także uratować świat. Finałowy odcinek trzeciego sezonu serialu wyemitowany zostanie w czwartek, 3 sierpnia br. o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

„Noce w napięciu”:
emisja: w soboty (od 5 sierpnia br.) o 22:00
- Męczą was upały i letnie rozleniwienie? Mamy dla was emocjonujące filmy w gwiazdorskiej obsadzie, które przyprawią was o dreszczyk emocji i sprawią, że otrząśniecie się z letniego marazmu. Zapraszamy w soboty, od 5 sierpnia br. od godziny 22:00 - zachęca nadawca.

„Noce w napięciu”:
„Gość weselny” („Wedding Guest”)
reżyseria: Michael Winterbottom, występują: Radhika Apte, Jim Sarbh i Dev Patel
emisja: w sobotę, 5 sierpnia br. o 22:00

Jay to skrywający tajemnicę mężczyzna, który udaje się z Wielkiej Brytanii do Pakistanu, by wziąć udział w weselu. W bagażu ma taśmę klejącą, strzelbę i plan porwania panny młodej. Pomimo jego opanowania, intryga szybko wymyka się spod kontroli, zmuszając Jaya i jego zakładniczkę do ucieczki przez granicę, stacje kolejowe, zaułki i szemrane targowiska Nowego Delhi. Podczas ucieczki emocje narastają, relacje ulegają zmianie, a na jaw wychodzą skrywane tajemnice (więcej tutaj).

„Noce w napięciu”:
„W głębi lasu” („Backwoods”)
reżyseria: Marty Weiss, występują:  Haylie Duff i Ryan Merriman
emisja: w sobotę, 5 sierpnia br. o 23:55

Co może być bardziej inspirującego niż weekend w plenerze? Pozostawienie za sobą ograniczeń biura i wspólne obcowanie z przyrodą na łonie natury ze współpracownikami jest doświadczeniem budującym i spajającym zespół. Pozwala także na nawiązanie kontaktu z własnymi mocnymi stronami i przenosi do miejsca, w którym można odkryć siebie oraz swojego wroga. Thriller psychologiczny przenosi widza poza granice cywilizowanego świata do budzącej grozę dziczy (więcej tutaj).

„Preacher” 4 („Preacher” 4)
emisja: w poniedziałki (od 7 sierpnia br.) o 22:00

W miarę jak opowieść zbliża się ku końcowi, boski plan dla wszechświata zaczyna układać się w logiczną całość. Uwięzieni pomiędzy niebiańskimi proroctwami, piekielnym więzieniem i konfliktem nuklearnym, Jesse, Tulip i Cassidy muszą pokonać krwawą drogę do Najwyższego. Czy uda im się dotrzeć do Boga na czas? A może cała ta rzeź jest częścią boskiego planu? Wszystko wychodzi na jaw, gdy Kaznodzieja mknie ku końcowi świata.

„Tales of the Walking Dead” („Tales of the Walking Dead”)
emisja: w czwartki (od 10 sierpnia br.) o 22:00

„Tales of the Walking Dead” to serialowa antologia składająca się z sześciu godzinnych odcinków, z których każdy opowiada odrębną historię osadzoną w świecie „The Walking Dead” (więcej tutaj). Serial przygląda się wyjątkowemu życiu ocalałych miesiące i lata po apokalipsie. Każdy z nich na swój sposób próbuje przetrwać wśród szwendaczy i inaczej radzi sobie z wyzwaniami. Konflikty między bohaterami, gdy ci zostają zmuszeni do współpracy, testują ich umiejętności i podważają ich wolę przetrwania na każdym kroku (więcej tutaj).

„Zmierzch” („Twilight”) 
reżyseria: Catherine Hardwicke, występują: Kristen Stewart, Taylor Lautner i Robert Pattinson
emisja: w środę, 9 sierpnia br. o 22:00

Bella Swan (Kristen Stewart) nie ma dużych oczekiwań po przeprowadzce do małego miasteczka Forks w stanie Waszyngton, dopóki nie poznaje mrocznego i tajemniczego Edwarda Cullena (Robert Pattinson). Chłopak skrywa mroczny sekret - jest wampirem. Gdy ich losy krzyżują się, Edward musi zmierzyć się z szalejącą w jego wnętrzu żądzą krwi, a także z grupą nieumarłych, którzy chcą uczynić z Belli swoją ofiarę (więcej tutaj).

„Zmierzch: Księżyc w nowiu” („Twilight Saga: New Moon”) 
reżyseria: Catherine Hardwicke, występują: Kristen Stewart, Taylor Lautner i Robert Pattinson
emisja: w nocy ze środy na czwartek, z 9 na 10 sierpnia br. o 0:20

Druga odsłona filmowej sagi „Zmierzch” opartej na powieści Stephanie Meyers. Romans między śmiertelniczką Bellą Swan (Kristen Stewart) i wampirem Edwardem Cullenem (Robert Pattinson) rozwija się, jednak ich życiu zagrażają starożytne tajemnice. Edward chcąc uchronić Bellę, podejmuje decyzję o wyjeździe z miasta. Załamana dziewczyna znajduje ukojenie w lekkomyślnych rozrywkach. Kiedy z opresji ratuje ją jej przyjaciel Jacob Black (Taylor Lautner), Bella odkrywa kolejne tajemnice nadprzyrodzonego świata, które po raz kolejny sprowadzają na nią ogromne niebezpieczeństwa (więcej tutaj).

„Zmierzch: Zaćmienie” („Twilight Saga: Eclipse”) 
reżyseria: Catherine Hardwicke, występują: Kristen Stewart, Taylor Lautner i Robert Pattinson
emisja: w nocy ze środy na czwartek, z 9 na 10 sierpnia br. o 2:55

Trzecia odsłona filmowej serii „Zmierzch”. Bella, rozdarta między Edwardem i Jacobem, musi zmierzyć się z mściwym wampirem i serią makabrycznych morderstw terroryzujących Seattle (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

„Noce w napięciu”:
„Droga przez piekło” („U-Turn”)
reżyseria: Oliver Stone, występują:
Jennifer Lopez „J.Lo”, Nick Nolte, Billy Bob Thornton i Sean Penn
emisja: w sobotę, 12 sierpnia br. o 22:00

Bobby Cooper (Sean Penn), drobny hochsztapler, jest w drodze do Las Vegas, gdzie ma spłacić kilku bukmacherów, którzy już wcześniej odcięli mu dwa palce za opóźnienie w spłacie długu. Niestety, samochód Bobby'ego psuje się, co doprowadza go do małego i bardzo dziwnego miasteczka Superior w Arizonie. Nie mając przy sobie żadnych pieniędzyi możliwości naprawy samochodu, Bobby zostaje tam uwięziony. Kiedy spotyka piękną Grace McKenna (Jennifer Lopez „J.Lo”) i jej wpływowego męża Jake'a (Nick Nolte), opuszczenie miasteczka przestaje być dla niego priorytetem. Jake oferuje Bobby'emu pieniądze za zabójstwo Grace. Z kolei Grace prosi go, by pozbył się Jake'a. Gdy Bobby zostaje wciągnięty w śmiertelnie niebezpieczną grę, w której stawką są pożądanie, szaleństwo i pieniądze, wszystko zaczyna toczyć się o najwyższą stawkę. 

„Noce w napięciu”:
„Pierwszy śnieg” („First Snow”)
reżyseria: Mark Fergus, występują: Piper Perabo, J.K. Simmons i Guy Pearce
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 12 na 13 sierpnia br. o 0:25

Po tym jak wróżka przepowiada mężczyźnie, że jego dni są policzone, życie wymyka mu się spod kontroli. Samochód Jimmy’ego Starksa, cwanego sprzedawcy, psuje się w opuszczonym miasteczku. Dla zabicia czasu postanawia odwiedzić wróżkę. Złowieszcze przepowiednie sprawiają, że świat Jimmy'ego zaczyna się rozpadać. Dowiaduje się, że jego życie wkrótce się skończy, a on sam będzie bezpieczny jedynie do pierwszego śniegu w sezonie. Teraz, gdy jego ostateczny los jest coraz bliżej, Jimmy zaczyna obsesyjnie powracać do swojej przeszłości w nadziei, że uda mu się zmienić przeznaczenie, zanim będzie za późno (więcej tutaj).

„Chappie” („Chappie”)
reżyseria: Neill Blomkamp, występują: Hugh Jackman, Sharlto Copley i Dev Patel
emisja: w środę, 16 sierpnia br. o 22:00

Każde dziecko przychodzi na świat pełne nadziei, również Chappie. Jest on utalentowany, wyjątkowy, nadzwyczajny. Jak każdy mały człowiek, Chappie też ulega wpływom swojego otoczenia - niektóre są dobre, a inne złe. Aby odnaleźć się w świecie i stać się niezależnym dorosłym, musi polegać na sercu i duszy. Jest jednak jedna rzecz, która sprawia, że Chappie różni się od wszystkich - to pierwszy na świecie robot zdolny do samodzielnego myślenia i odczuwania. Jego życie i historia na zawsze zmienią sposób, w jaki świat patrzy na roboty i ludzi (więcej tutaj).

„Noce w napięciu”:
„Morze Czarne” („Black Sea”)
reżyseria: Kevin Macdonald, występują:  Jude Law, Scoot McNairy, Ben Mendelsohn i David Threlfall
emisja: w sobotę, 19 sierpnia br. o 22:00

Thriller przygodowy w reżyserii zdobywcy „Oscara” Kevina Macdonalda. Jego bohaterem jest nieuczciwy kapitan łodzi podwodnej (dwukrotnie nominowany do „Oscara” Jude Law), który zbiera nietypową ekipę, by wyruszyć na poszukiwania zatopionego skarbu, rzekomo zaginionego w głębinach Morza Czarnego. W miarę jak chciwość i desperacja przejmują kontrolę na pokładzie klaustrofobicznego statku, załoga zaczyna zwracać się przeciwko sobie w walce o przetrwanie (więcej tutaj).

„Noce w napięciu”:
„Mandrill” („Mandrill”)
reżyseria: Ernesto Díaz Espinoza, występują: Marko Zaror, Alejandro Castillo i Louis Alarcon
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 19 na 20 sierpnia br. o 0:10

Mandrill jest najlepszym płatnym zabójcą w Chile. Rozpoczął swoją morderczą działalność z nadzieją na zemstę na jednookim mężczyźnie, który zabił jego rodziców. Czas na to w końcu nadszedł. Jednak na drodze do realizacji jego celu staje Dominik - córka jego ofiary, której Mandrill nie potrafi się oprzeć. Jak zapowiada nadawca, płatni zabójcy, piękne kobiety, broń, sztuki walki i świetna muzyka - ten film łączy w sobie wszystkie te elementy.

„Rambo: Pierwsza krew” („First Blood”)
reżyseria: Ted Kotcheff, występują: Sylvester Stallone, Brian Dennehy i Richard Crenna
emisja: w środę, 23 sierpnia br. o 22:00

Szeryf Teasle zamyka w więzieniu autostopowicza-włóczęgę w ramach kary za stawianie oporu przy aresztowaniu, nie zdając sobie sprawy z tego, że właśnie poruszył lawinę zdarzeń prowadzących do katastrofy. Włóczęgą jest bowiem John Rambo, odznaczony „Medalem Honoru” bohater wojny w Wietnamie. Szykanowany i poniżany przez zastępców Teasle'a, Rambo decyduje się na brawurową ucieczkę z aresztu. Na kradzionym motocyklu wyjeżdża z miasteczka i kieruje się w stronę lasów pokrywających okoliczne wzgórza (więcej tutaj).

„Rambo II” („Rambo: First Blood Part II”)
reżyseria: George P. Cosmatos, występują: Julia Nickson, Richard Crenna i Sylvester Stallone
emisja: w środę, 23 sierpnia br. o 23:50

Weteran sił specjalnych, John Rambo, zostaje zwolniony z więzienia i wysłany przez wojsko do Wietnamu. Jego misja polega na odnalezieniu zaginionych w akcji amerykańskich żołnierzy i ustaleniu, czy są przetrzymywani jako jeńcy wojenni. Plan akcji przewiduje zrzucenie komandosa ze spadochronem na zakazane tereny tropikalnej dżungli. Rozkaz: nie atakować wroga, jedynie sfotografować okolicę.

„Rambo III” („Rambo III”)
reżyseria: Peter MacDonald, występują: Sylvester Stallone, Richard Crenna i Randy Raney
emisja: w nocy ze środy na czwartek, z 23 na 24 sierpnia br. o 1:45

John Rambo wiedzie spokojne życie w buddyjskim klasztorze, gdy dowiaduje się o porwaniu pułkownika, który jest dla niego jak ojciec. Wszystko wskazuje na to, że atak przeprowadzony był z rażącym naruszeniem prawa międzynarodowego i protokołu. Amerykański rząd nie jest jednak w stanie podjąć oficjalnych działań w celu uwolnienia więźnia. Rambo zmuszony jest do wzięcia spraw w swoje ręce i uratowania pułkownika przy pomocy wszelkich możliwych środków (więcej tutaj).

„Noce w napięciu”:
„Pacific Heights” („Pacific Heights”)
reżyseria: John Schlesinger, występują: Melanie Griffith, Michael Keaton i Matthew Modine
emisja: w sobotę, 26 sierpnia br. o 22:00

Film wyreżyserowany przez Johna Schlesingera to horror o właścicielach domu i problematycznym lokatorze. Patty Palmer (Melanie Griffith) i Drake Goodman (Matthew Modine) są parą z klasy średniej. Marzą o kupnie starej wiktoriańskiej kamienicy w San Francisco. By zdobyć fundusze na zakup oraz remont muszą skłamać w oświadczeniu majątkowym. Po skończonej renowacji budynku, wynajmują w nim mieszkania. Jednym z najemców jest Carter Hayes (Michael Keaton), znany łowca okazji na rynku nieruchomości, który planuje doprowadzić Patty i Drake'a do bankructwa, a następnie tanio odkupić od nich dom. Carter - mężczyzna o psychopatycznej osobowości, przystępuje do działania. Najpierw odmawia płacenia czynszu, potem waleniem młotkiem i piłowaniem przez całą noc uprzykrza codzienną egzystencję reszcie mieszkańców, czym doprowadza do wyprowadzki pary wynajmującej mieszkanie na tyłach domu. Następnie wypuszcza hodowane przez siebie karaluchy. Rozpoczyna się psychologiczna wojna, w której Carterowi udaje się nie tylko sprowokować Drake'a do podjęcia bardziej ekstremalnych kroków zmierzających do eksmisji, ale także skłócić go z Patty (więcej tutaj).

„Noce w napięciu”:
„Mordercze spojrzenia” („If Looks Could Kill”)
reżyseria: James Cullen Bressack, występują: Summer Spiro, James Cullen Bressack i Tomek Kosalka
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 26 na 27 sierpnia br. o 0:00

Faith wreszcie zostaje policjantką w swoim rodzinnym mieście, co napawa ją dumą. Wspólnie z Paulem - dawnym ukochanym - rozpoczyna służbę. Niebawem dziewczyna przeżywa rozczarowanie, gdy Paul angażuje się w romans z Jessicą, niebezpieczną pięknością z kryminalną przeszłością. Gdy Jessica nawiązuje romans z młodym mężczyzną, Faith musi przygotować dowody przeciwko niej, zanim ta wprowadzi w życie swoje zabójcze plany. Film oparty na prawdziwych zdarzeniach.

„Punkt zapalny” („Boiling Point”)
reżyseria: James B. Harris, występują: Lolita Davidovich, Wesley Snipes, Dennis Hopper i Viggo Mortensen
emisja: w środę, 30 sierpnia br. o 22:00

Zarabianie pieniędzy polega na ich drukowaniu, dlatego każdy chce się przyłączyć do tego procederu. Wykańczając swoich rywali „biznesmeni” zwracają na siebie uwagę glin. Osaczeni w hotelu przestępcy muszą wybrać między zlikwidowaniem największego rywala a ocaleniem własnej skóry (więcej tutaj i tutaj).
 
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: Lewis Jacobs
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: Lewis Jacobs
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Olivia Munn w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Olivia Munn w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Olivia Munn i Terry Crews w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Olivia Munn i Terry Crews w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Daniella Pineda i Danny Ramirez w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Daniella Pineda i Danny Ramirez w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Daniella Pineda i Danny Ramirez w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Daniella Pineda i Danny Ramirez w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Jillian Bell i Parker Posey w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Jillian Bell i Parker Posey w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Samantha Morton w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Samantha Morton w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Poppy Liu w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Poppy Liu w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Anthony Edwards i Poppy Liu w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Anthony Edwards i Poppy Liu w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Anthony Edwards w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Anthony Edwards w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Jessie T. Usher w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Jessie T. Usher w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Jessie T. Usher w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Jessie T. Usher w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Terry Crews w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Terry Crews w serialu „Tales of the Walking Dead”, foto: Curtis Bonds Baker/AMC Film Holdings LLC
Michael Keaton i Melanie Griffith w filmie „Pacific Heights”, foto: AMC Networks International
Michael Keaton i Melanie Griffith w filmie „Pacific Heights”, foto: AMC Networks International
Dennis Hopper i Lolita Davidovich w filmie „Punkt zapalny”, foto: AMC Networks International
Dennis Hopper i Lolita Davidovich w filmie „Punkt zapalny”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” i Sean Penn w filmie „Droga przez piekło”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” i Sean Penn w filmie „Droga przez piekło”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...