reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play i UPC formalnie połączone

dodano: 2023-08-31 11:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Play

Play pomoc UPC to teraz Play. Z dniem 31 sierpnia 2023 roku następuje prawne połączenie spółek P4 i UPC Polska, które to jest ostatnim formalnym etapem integracji rozpoczętej w kwietniu ubiegłego roku.

Play
UPC Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Połączenie Play i UPC zaowocowało wspólną ofertą powitalną wprowadzoną w maju 2022 roku, a rok później wdrożeniem Telewizji Nowej Generacji z pierwszym na rynku systemem punktowym, wyznaczającej nowy standard korzystania z usług telewizji cyfrowej, a także oferty superszybkiego światłowodu do 5 Gb/s.

Jak informuje Grupa Play, dalszy rozwój po połączeniu operatorów pozwoli na zapewnienie klientom różnorodnych ofert dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wraz z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego UPC Polska staje się formalnie częścią spółki P4, która przejęła wszelkie prawa i obowiązki UPC Polska.

Obecni klienci UPC Polska mogą nadal korzystać ze swoich usług na dotychczasowych warunkach. Zarówno czas trwania umów, wysokość opłat, jak i dane rachunku bankowego do dokonywania wpłat pozostają niezmienione.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...