reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

AXN White i AXN Black w HD wkrótce w Polsce? [akt.]

dodano: 2023-11-12 18:32 | aktualizacja: 2023-11-14 12:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Antenna Group Operator sieci T-Mobile (Deutsche Telekom AG) opublikował obowiązującą od czwartku, 9 listopada br. listę kanałów dostępnych w usłudze MagentaTV. Nowe stacje zostaną dodane do oferty nie później niż do niedzieli, 31 grudnia 2023 roku. W wykazie nowości znalazły się 4 kanały z pełnego portfolio firmy Antenna Group w Polsce - AXN HD, AXN Spin HD, AXN White HD i AXN Black HD. Co ciekawe, tylko dwa pierwsze dostępne są na polskim rynku w wysokiej rozdzielczości, pozostałe dwa nadają w standardowej rozdzielczości (początkowo pod nazwami AXN Crime i AXN Sci-Fi). Na razie nie wiadomo, czy to pomyłka, czy też zapowiedź pojawienia się AXN White HD i AXN Black HD w Polsce.

AXN White Absentia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aktualizacja 14.11.2023 r.:
Jak dowiedział się satkurier.pl, jakość AXN Black i AXN White na liście kanałów T-Mobile została błędnie oznaczona jako HD.
 

- Pracujemy nad rozwiązaniem, aby wprowadzić kanały AXN Black i AXN White w jakości HD w najbliższym możliwym czasie. Jednocześnie upewniamy się, iż wszyscy nasi partnerzy będą mogli kanały w takiej jakości dostarczyć do widzów AXN. Zmiana nastąpi dla wszystkich partnerów jednocześnie - poinformowało satkurier.pl biuro prasowe Antenna Group/AXN.

AXN (SD/HD) to kanał filmowo-serialowy, należący do Antenna Group. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale komediowe, sensacyjne, kryminalne, fantastyczne czy przygodowe. Kanał w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w Polsce w 2003 roku (więcej tutaj i tutaj), a w 2010 roku w wysokiej rozdzielczości (AXN HD) (więcej tutaj). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki.

AXN Spin (SD/HD) to kanał filmowo-serialowy, należący do Antenna Group. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale animowane, obyczajowe, komediowe, sensacyjne, kryminalne, fantastyczne czy przygodowe. W Polsce kanał rozpoczął nadawanie w 2012 roku, w rozdzielczościach standardowej i wysokiej (AXN Spin HD) - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj i tutaj).

AXN White to kanał należący do Antenna Group. Stacja rozpoczęła nadawanie w Polsce w 2006 roku pod nazwą AXN Crime (więcej tutaj), a w 2013 roku zmieniona została w AXN White. W ofercie kanału AXN White widzowie znajdą filmy, seriale i programy rozrywkowe (więcej tutaj).

AXN Black to kanał należący do Antenna Group. Stacja rozpoczęła nadawanie w Polsce w 2006 roku pod nazwą AXN Sci-Fi (więcej tutaj i tutaj), a w 2013 roku zmieniona została w AXN Black. W ofercie kanału AXN Black widzowie znajdą filmy i seriale fabularne (więcej tutaj).

Nowa lista kanałów dostępnych w usłudze MagentaTV obowiązuje od czwartku, 9 listopada br. (więcej tutaj).
 
Logo kanału AXN Black, foto: archiwum
Logo kanału AXN Black, foto: archiwum


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...