reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

14 nowych kanałów w ofercie telewizyjnej T-Mobile

dodano: 2023-11-11 22:18 | aktualizacja: 2023-11-14 12:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

T-Mobile plafon logo 2021 360px Oferta telewizyjna sieci T-Mobile (Deutsche Telekom AG) powiększa się o kolejne kanały. Abonenci usługi MagentaTV mają zyskać dostęp do takich stacji jak Alfa TVP, TVP HD, TVP Seriale HD, TVP Nauka, AXN HD, AXN Spin HD, AXN White, AXN Black, Epic Drama HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat Nature HD, MyZen.tv 4K i Museum 4K. Nowe kanały zostaną dodane do oferty nie później niż do niedzieli, 31 grudnia 2023 roku.

T-Mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje TVP, w czwartek, 9 listopada br. oferta telewizyjna sieci T-Mobile powiększyła się o kolejne kanały z portfolio Telewizji Polskiej. Klienci usługi MagentaTV posiadający pakiet telewizyjny M, zyskali dostęp do programów TVP Seriale HD i TVP HD. Programy te można znaleźć na dekoderze odpowiednio na pozycjach 124 i 125. W ofercie Magenta TV pojawiły się także stacje TVP Nauka i Alfa TVP, które są dostępne dla wszystkich klientów tej usługi, niezależnie od posiadanego pakietu, i znajdują się na pozycjach odpowiednio 28 i 29/715.

Nowe kanały zostaną dodane do oferty nie później niż do niedzieli, 31 grudnia 2023 roku. Obok stacji Alfa TVP, TVP HD, TVP Seriale HD i TVP Nauka w ofercie mają pojawić się także takie kanały jak AXN HD (na pozycji numer 127, pakiet L), AXN Spin HD (129, L), AXN White (130, L), AXN Black (128, L), Epic Drama HD (133, L), Polsat Viasat History HD (522, L), Polsat Viasat Explore HD (523, L), Polsat Viasat Nature HD (524, L), MyZen.tv 4K (416, L) i Museum 4K (521, L).

TVP HD to stacja z portfolio Telewizji Polskiej. W ofercie kanału widzowie znajdą filmy, seriale i programy rozrywkowe. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2008 roku (więcej tutaj).

Alfa TVP to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2022 roku. W ofercie kanału widzowie znajdą programy dla dzieci, w tym seriale fabularne i animowane. programy rozrywkowe, dokumentalne i popularnonaukowe (więcej tutaj).

TVP Seriale to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2010 roku. W ofercie kanału, zgodnie z nazwą, widzowie znajdą seriale fabularne. Stacja emituje także programy o kulisach seriali i filmy fabularne. W 2023 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Seriale HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

TVP Nauka to kanał popularnonaukowy. W ofercie stacji widzowie znajdą dokumenty, reportaże, programy edukacyjne, filmy fabularne czy transmisje z wydarzeń naukowych. Kanał Telewizji Polskiej wystartował w 2022 roku (więcej tutaj).

AXN to kanał filmowo-serialowy, należący do Antenna Group. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale komediowe, sensacyjne, kryminalne, fantastyczne czy przygodowe. Kanał w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w Polsce w 2003 roku (więcej tutaj i tutaj), a w 2010 roku w wysokiej rozdzielczości (AXN HD) (więcej tutaj). Wersje SD i HD mają identyczne ramówki.

AXN Spin to kanał filmowo-serialowy, należący do Antenna Group. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale animowane, obyczajowe, komediowe, sensacyjne, kryminalne, fantastyczne czy przygodowe. W Polsce kanał rozpoczął nadawanie w 2012 roku (więcej tutaj i tutaj).

AXN White to kanał należący do Antenna Group. Stacja rozpoczęła nadawanie w Polsce w 2006 roku pod nazwą AXN Crime (więcej tutaj), a w 2013 roku zmieniona została w AXN White. W ofercie kanału AXN White widzowie znajdą filmy, seriale i programy rozrywkowe (więcej tutaj).

AXN Black to kanał należący do Antenna Group. Stacja rozpoczęła nadawanie w Polsce w 2006 roku pod nazwą AXN Sci-Fi (więcej tutaj i tutaj), a w 2013 roku zmieniona została w AXN Black. W ofercie kanału AXN Black widzowie znajdą filmy i seriale fabularne (więcej tutaj).

Epic Drama to kanał z portfolio Viasat World. Stacja rozpoczęła nadawanie w Polsce 2017 roku. Epic Drama to kanał serialowy. W ofercie stacji widzowie znajdą produkcje kostiumowe o tematykach wojennej, przygodowej, kryminalnej, romantycznej, obyczajowej czy politycznej. Dodajmy, iż marka Epic zadebiutowała w Polsce w 2016 roku, gdy w ramach powstającego w wyniku współpracy grup Viasat World i Grupa Polsat Plus kanału Polsat Viasat History ruszyło pasmo Viasat Epic (więcej tutaj).

Kanał Polsat Viasat Nature to wspólny projekt Viasat World i Grupy Polsat Plus. Stacja w standardowej rozdzielczości pojawiła się na polskim rynku w 2010 roku, wtedy pod marką Viasat Nature. W 2013 roku stacja zmieniła nazwę na Polsat Viasat Nature w związku z nawiązaniem współpracy nadawcy z Grupą Polsat Plus. W 2018 roku uruchomiono Polsat Viasat Nature HD, wersję kanału w wysokiej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W ofercie stacji widzowie znajdą programy dokumentalne o przyrodzie i podróżach (więcej tutaj).

Polsat Viasat Explore to kanał dokumentalno-rozrywkowy. W ofercie stacji widzowie znajdą magazyny i seriale dokumentalne poświęcone motoryzacji, technice, wędkarstwu, przyrodzie czy podróżom. Kanał w standardowej rozdzielczości obecny jest na polskim rynku od 2003 roku (początkowo jako Viasat Explorer, od 2013 roku jako Polsat Viasat Explorer, a od 2014 roku jako Polsat Viasat Explore), a w 2016 roku uruchomiono jego wersję w wysokiej rozdzielczości. Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Polsat Viasat History to kanał dokumentalny. W ofercie stacji widzowie znajdą seriale i filmy dokumentalne oraz fabularne o tematyce historycznej. Kanał w standardowej rozdzielczości obecny jest na polskim rynku od 2004 roku (początkowo jako Viasat History), a w 2016 roku uruchomiono jego wersję w wysokiej rozdzielczości. Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Museum 4K to kanał z portfolio firmy Mediart, który prezentuje programy o kulturze i sztuce. Stacja na polskim rynku rozpoczęła nadawanie w 2019 roku (więcej tutaj i tutaj).

MyZen.tv 4K to kanał z portfolio firmy Cofites, prezentujący programy o rozwoju osobistym, w których poruszane są takie zagadnienia jak dobre samopoczucie, sport, zdrowie, uroda, gotowanie, dom, ogród, ekologia, podróże i zmiany w życiu (więcej tutaj). Od 2022 roku stacja nadaje w polskiej wersji językowej (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie oferta telewizyjna sieci T-Mobile powiększyła się o takie stacje jak DuckTV HD, Cartoon Network HD, Cartoonito HD, Warner TV HD, CNN International HD, AMC HD, STARS.TV HD (więcej tutaj), TVS HD, Motowizja HD, Active Family HD, Fashion TV 4K, History2 HD, Crime+Investigation Polsat HD (CI Polsat HD), Love Nature 4K, Travelxp 4K, Music Box Polska HD, Mezzo HD (więcej tutaj), Kino Polska HD, Kino Polska Muzyka, Stopklatka HD i Zoom TV HD (więcej tutaj), a okresowo abonenci zyskali dostęp do kanału TVP 4K, który już zakończył nadawanie (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

209 zł Więcej...