reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

25-27.11 Polsat Sport: Derby i gala na koniec sezonu

dodano: 2023-11-24 06:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 25-26 listopada br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Orlen Basket Liga, Lega Basket Serie A, Orlen Superliga Mężczyzn, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Cinch Premiership, Roshn Saudi League, Brasileirão Assaí Série A, Serie A Tim, LaLiga EA Sports, Ligue 1 Uber Eats, National Football League (NFL), Cage Warriors, Madness Cage Fighting (MCF), gala bokserska Premier Boxing Champions, Moto2, Moto3, MotoGP, F1 H2O, golf - Australian PGA Championship, curling, łyżwiarstwo figurowe oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Orlen Superliga Mężczyzn (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Roshn Saudi League (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), Cage Warriors (więcej tutaj), Madness Cage Fighting (MCF), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), golf - Australian PGA Championship (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

25 listopada (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:35 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight

5:50 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Osace: program krótki solistek, Polsat Sport

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 e-sport, League of Legends European Championship, 1. runda: MAD vs G2 -mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:25 MMA: KSW37, Polsat Sport Fight

6:30 „Podcast olimpijski” - magazyn, Super Polsat

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:50 e-sport, League of Legends European Championship, 1. runda: MAD vs G2 -mapa 2., Polsat Games

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:45 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Osace: ceremonia dekoracji, Polsat Sport

8:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

8:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

9:10 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Osace: program krótki par sportowych, Polsat Sport

9:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 1

9:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

10:00 (Polsat Sport Extra) i 17:30 (Eurosport 2) curling, mistrzostwa Europy kobiet w Aberdeen, finał: Szwajcaria - Włochy, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

10:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:30 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Osace: ceremonia dekoracji, Polsat Sport

10:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

10:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 3

11:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:30 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Osace: program krótki solistów, Polsat Sport

11:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

12:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

12:50 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

12:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

13:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 1

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:25 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Osace: ceremonia dekoracji, Polsat Sport

13:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

13:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

13:45 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:05 F1 H2O, Grand Prix Włoch: podsumowanie, Super Polsat

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:20 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: PGE GiEK Skra Bełchatów - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:50 piłka ręczna, Orlen Superliga Mężczyzn: Górnik Zabrze - KS Azoty-Puławy, Polsat Sport Extra

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Górnik Łęczna, Polsat Sport Premium 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

15:00 (Polsat Sport Fight) i 19:30 (Eurosport 2) curling, mistrzostwa Europy mężczyzn w Aberdeen, finał: Szwecja - Szkocja, Polsat Sport Fight i Eurosport 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

16:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

16:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Valencia CF Walencja - RC Celta Vigo, Eleven Sports 2

16:25 piłka nożna, Eredivisie: SBV Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 2

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - RC Lens, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - GKS Katowice, Polsat Sport Extra

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Barkom Każany Lwów, Polsat Sport

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - SK Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice, Polsat Sport Premium 3

17:55 siatkówka, SuperLega: Cisterna Volley - Valsa Group Modena, Polsat Box Go

17:55 siatkówka, Tauron 1. Liga: MKS Będzin - PSG KPS Siedlce, Polsat Box Go

18:30 MMA: Cage Warriors 164 w Newcastle, Polsat Sport Fight

18:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:40 piłka nożna, Eredivisie: FC Twente Enschede - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 2

18:55 piłka nożna, Roshn Saudi League: Al Ahli Dżudda - Al Shabab Rijad, Polsat Sport Premium 4

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) MMA: Madness Cage Fighting 8 (MCF8) w Rykach, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:00 MMA: Cage Warriors 164 w Newcastle, Polsat Sport Premium 1

19:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:05 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Motor Lublin - Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

19:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

20:00 MMA: Cage Warriors 164 w Newcastle, Polsat Sport Extra

20:00 F1 H2O, Grand Prix Włoch: podsumowanie, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 3

20:25 koszykówka, Lega Basket Serie A: Banco di Sardegna Sassari - Givova Scafati Basket, Polsat Sport Premium 1

20:30 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - KGHM Cuprum Lubin, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:10 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 25 na 26 listopada (z soboty na niedzielę)
0:20 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends European Championship, 1. runda: MAD vs G2 -mapa 2., Polsat Games

1:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:20 MMA: KSW50, Polsat Sport Fight

1:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

2:00 boks: gala bokserska Premier Boxing Champions w Las Vegas, Polsat Sport

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:45 e-sport, League of Legends European Championship, 1. runda: MAD vs G2 -mapa 3., Polsat Games

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 golf, Australian PGA Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra

3:30 e-sport, League of Legends European Championship, 1. runda: MAD vs G2 -mapa 4., Polsat Games

4:20 e-sport, League of Legends European Championship, 1. runda: MAD vs G2 -mapa 5., Polsat Games

26 listopada (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:20 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Osace: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 e-sport, League of Legends European Championship, 1. runda: MAD vs G2 -mapa 3., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 e-sport, League of Legends European Championship, 1. runda: MAD vs G2 -mapa 4., Polsat Games

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:35 e-sport, League of Legends European Championship, 1. runda: MAD vs G2 -mapa 5., Polsat Games

8:00 piłka nożna: „Wywiad z selekcjonerem Michałem Probierzem” - wywiad, Polsat Sport Extra

8:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:15 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

9:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

10:25 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

11:25 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Cagliari Calcio - AC Monza, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Polonia Warszawa, Polsat Sport

12:55 piłka nożna, Cinch Premiership: FC Aberdeen - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Extra

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - Toulouse FC Tuluza, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

13:40 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

14:00 piłka nożna: „Wywiad z selekcjonerem Michałem Probierzem” - wywiad, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

14:15 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

14:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

14:40 „Javier Irureta - film dokumentalny, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: PSG Stal Nysa - Enea Czarni Radom, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Płock - Znicz Pruszków, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Frosinone Calcio - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Real Sociedad San Sebastián - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 1

17:00 F1 H2O, Grand Prix Włoch: podsumowanie, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Stade de Reims, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Canal+ Sport 2 i Canal+ Sport 5

17:10 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Polski Cukier Start Lublin - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

17:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Zlin, Polsat Sport Premium 3

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2

18:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Joao Pessoa: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarek, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 2

18:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Cadiz CF Kadyks - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

18:50 siatkówka, Tauron Liga: UNI Opole - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Box Go

18:55 futbol amerykański, National Football League (NFL): Cincinnati Bengals - Pittsburgh Steelers, Polsat Sport Fight

19:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Joao Pessoa: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarzy, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 2

19:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Botafogo FR Rio de Janeiro - FC Santos, Polsat Sport Premium 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 F1 H2O, Grand Prix Włoch: podsumowanie, Polsat Sport News

20:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Joao Pessoa: finał siatkarek, Polsat Sport Premium 2

20:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji, Moto2, Moto3 i MotoGP: gala na koniec sezonu, Polsat Sport Premium 4

20:25 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

20:30 siatkówka,  PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Bogdanka LUK Lublin, Polsat Sport

20:30 siatkówka, SuperLega: Vero Volley Monza - Gas Sales Bluenergy Piacenza, Polsat Sport News

20:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Joao Pessoa: finał siatkarzy, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 2

21:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Fortaleza EC - SE Palmeiras São Paulo, Polsat Sport Extra

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:10 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 26 na 27 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

0:10 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

0:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends European Championship, 2. runda: VIT vs MAD - mapa 1., Polsat Games

1:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:55 e-sport, League of Legends European Championship, 2. runda: VIT vs MAD - mapa 2., Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:10 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

2:40 e-sport, League of Legends European Championship, 2. runda: VIT vs MAD - mapa 3., Polsat Games

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:40 e-sport, League of Legends European Championship, 2. runda: VIT vs MAD - mapa 4., Polsat Games

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...