reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

2-4.12 Polsat Sport: Derby, Eredivisie i liga szkocka

dodano: 2023-12-01 18:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 2-3 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Orlen Basket Liga, Lega Basket Serie A, Orlen Superliga Mężczyzn, Emirates FA Cup, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Cinch Premiership, Brasileirão Assaí Série A, Serie A Tim, LaLiga EA Sports, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Betclic, National Football League (NFL), Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Rocky Boxing Night, golf - Australian Open, tenis ziemny, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, snowboard oraz e-sport - League of Legends European Championship, League of Legends Mid-Season Invitational i Counter Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa - PGE Dywizja Mistrzowska Polskiej Ligi Esportowej.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Orlen Superliga Mężczyzn (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC (więcej tutaj), gala bokserska Rocky Boxing Night (więcej tutaj), golf - Australian Open, tenis ziemny, łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj), League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj) i Counter Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa - PGE Dywizja Mistrzowska Polskiej Ligi Esportowej (więcej tutaj i tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

2 grudnia (sobota)
5:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 golf, Australian Open: 3. dzień, Polsat Sport

6:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Pekinie: big air, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 e-sport, League of Legends European Championship, finały: G2 vs XL - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

6:45 e-sport, League of Legends European Championship, finały: G2 vs XL - mapa 2., Polsat Games

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

7:45 e-sport, League of Legends European Championship, finały: G2 vs XL - mapa 3., Polsat Games

8:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1

8:25 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 2

9:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

9:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 snowboard, Puchar Świata w Pekinie: big air, Polsat Sport Extra

11:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 4

12:20 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 snowboard, Puchar Świata w Les Deux Alpes: cross, Polsat Sport Extra

12:45 piłka nożna, Emirates FA Cup: zapowiedź 2. rundy, Eleven Sports 2

12:50 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

13:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. runda: Alfreton Town FC - Walsall FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

14:20 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: 2. dzień, Polsat Sport Extra

14:45 siatkówka, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - PGE GiEK Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Arka Gdynia, Polsat Sport Premium 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Empoli FC, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

15:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

15:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. runda: Gillingham FC - Charlton Athletic FC Londyn, Eleven Sports 4

16:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

16:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Athletic Club Bilbao - Rayo Vallecano de Madrid Madryt, Eleven Sports 3

16:15 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ruce: jazda po muldach, Polsat Sport Premium 1

16:25 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:45 siatkówka, Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - Olimpia Sulęcin, Polsat Box Go

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 2, Canal+ Family i Canal+ Sport 5

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - GKS Tychy, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1

17:55 siatkówka, SuperLega: Gioiella Prisma Taranto - Valsa Group Modena, Polsat Sport Premium 1

18:00 tenis ziemny, turniej Next Gen ATP Finals w Dżuddzie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

18:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 3

18:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

18:45 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) boks: gala bokserska Rocky Boxing Night w Kościerzynie, Super Polsat i Polsat Sport Fight

18:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:50 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź, Polsat Box Go

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: FC Famalicao - FC Porto, Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:10 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

19:25 koszykówka, Lega Basket Serie A: Estra Pistoia - Generazione Vincente Napoli Basket, Polsat Sport Premium 2

19:30 e-sport, Counter Strike: Global Offensive, Polska Liga Esportowa, PGE Dywizja Mistrzowska Polskiej Ligi Esportowej: finał, Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

19:50 piłka ręczna, Orlen Superliga Mężczyzn: KGHM Chrobry Głogów - Industria Kielce, Polsat Sport News

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Resovia Rzeszów - Wisła Płock, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Frosinone Calcio, Eleven Sports 2

20:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - King Szczecin, Polsat Sport Extra

20:30 siatkówka, PlusLiga: Bogdanka LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

20:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

20:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: CA Osasuna Pampeluna - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3

21:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4

21:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:10 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 2 na 3 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

0:10 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

0:20 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

0:50 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

0:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Atletico Mineiro Belo Horizonte - Sao Paulo FC, Polsat Sport News

1:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends European Championship, 2. runda: XL vs FNC - mapa 2., Polsat Games

1:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

1:40 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1

1:50 e-sport, League of Legends European Championship, 2. runda: XL vs FNC - mapa 3., Polsat Games

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:45 e-sport, League of Legends European Championship, 2. runda: XL vs FNC - mapa 4., Polsat Games

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:35 e-sport, League of Legends European Championship, finały: G2 vs XL - mapa 1., Polsat Games

4:00 golf, Australian Open: 4. dzień, Polsat Sport

4:00 MMA: KSW49, Polsat Sport Fight

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:20 e-sport, League of Legends European Championship, finały: G2 vs XL - mapa 2., Polsat Games

3 grudnia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:20 e-sport, League of Legends European Championship, finały: G2 vs XL - mapa 3., Polsat Games

6:00 golf, Australian Open: 4. dzień, Polsat Sport

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: BLG vs GEN - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 „Podcast olimpijski” - magazyn, Super Polsat

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: BLG vs GEN - mapa 2., Polsat Games

7:00 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Santa Rosa: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarek, Polsat Sport Extra

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

7:50 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: BLG vs GEN - mapa 3., Polsat Games

8:00 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Santa Rosa: finał siatkarek, Polsat Sport Extra

8:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:45 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Santa Rosa: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarzy, Polsat Sport Extra

9:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

10:30 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Santa Rosa: finał siatkarzy, Polsat Sport Extra

10:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:40 snowboard, Puchar Świata w Les Deux Alpes: cross drużynowy, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 2

12:10 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport Extra

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Lechia Gdańsk - Miedź Legnica, Polsat Sport

12:55 piłka nożna, Cinch Premiership: St Johnstone FC Perth - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 2

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Le Havre AC Hawr - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 2

13:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:50 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

13:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: RCD Mallorca Palma - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 4

14:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

14:25 piłka nożna, Eredivisie: NEC Nijmegen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

14:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: 3. dzień, Polsat Sport News

14:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

14:45 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:50 piłka ręczna, Orlen Superliga Mężczyzn: Grupa Azoty Unia Tarnów - KS Azoty-Puławy, Polsat Sport Extra

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko Biała - Motor Lublin, Polsat Sport Premium 2

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Pardubice - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 4

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Montpellier HSC, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ruce: skoki akrobatyczne, Polsat Sport Premium 3

15:50 siatkówka, Tauron Liga: PG Rysice Rzeszów - Grupa Azoty Akademia Tarnów, Polsat Box Go

16:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

16:40 piłka nożna, Eredivisie: FC Utrecht - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 1

16:40 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. runda: Wrexham AFC - Yeovil Town FC, Eleven Sports 4

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:15 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KGHM Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Znicz Pruszków - Odra Opole, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Zlín - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport News

18:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

18:50 siatkówka, Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Box Go

18:55 futbol amerykański, National Football League (NFL): New Orleans Saints - Detroit Lions, Polsat Sport Fight

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: Moreirense FC Moreira de Cónegos - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:55 koszykówka, Lega Basket Serie A: Virtus Segafredo Bologna - Bertram Derthona Tortona, Polsat Sport News

19:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: FC Barcelona - Club Atlético de Madrid Madryt, Eleven Sports 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:25 siatkówka, SuperLega: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Rana Verona, Polsat Sport Premium 1

20:30 siatkówka, Tauron Liga: #VolleyWrocław - UNI Opole, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

21:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

22:20 futbol amerykański, National Football League (NFL): Philadelphia Eagles - San Francisco 49ers, Polsat Sport Fight

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 2

23:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:20 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 3 na 4 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

0:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

0:50 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: BLG vs GEN - mapa 1., Polsat Games

1:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

1:45 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: BLG vs GEN - mapa 2., Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

2:15 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 2

2:45 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: BLG vs GEN - mapa 3., Polsat Games

3:50 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs JDG - mapa 1., Polsat Games

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:35 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs JDG - mapa 2., Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...