reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

EWTN GO już nadaje w TV naziemnej

dodano: 2023-12-22 14:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

EWTN Polska Logo z FB 22 grudnia br. - wkrótce po tym, jak EWTN GO rozpoczął testy w MUX 8 telewizji naziemnej (o czym satkurier.pl pisał jako pierwszy) - widzowie tego multipleksu zyskali dostęp do dwóch streamów: telewizji katolickiej EWTN Polska oraz transmisji na żywo adoracji z Niepokalanowa. Można je przełączać za pomocą czerwonego przycisku na pilocie odbiornika/telewizora z włączoną funkcją HbbTV, podłączonego do Internetu.

satkurier.pl
EWTN GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej pojawiła się pozycja pod nazwą EWTN GO. Jest to usługa streamingowa działająca w technologii HbbTV - do jej pełnego odbioru konieczne jest urządzenie z aktywną usługą HbbTV, podłączone do Internetu. EWTN GO można znaleźć na pozycji 90. listy kanałów (według numeracji LCN).

W chwili obecnej w EWTN GO nadawane są dwa streamy, które można przełączać za pomocą czerwonego przycisku na pilocie. Jeden to kanał telewizyjny EWTN Polska, a drugi to transmisja na żywo adoracji z Niepokalanowa. Obie te pozycje są dobrze znane sympatykom EWTN - transmisje te można śledzić również na kanale nadawcy na YouTubie.

EWTN Polska to telewizja katolicka będąca częścią EWTN Global Catholic Network. Rozpoczęła nadawanie 19 października 2018 roku. Dostępna jest w eksperymentalnym multipleksie BCAST z Warszawy, Wrocławia i Gdańska, na żywo na YouTubie, a od teraz także w MUX 8 jako usługa HbbTV.

Parametry techniczne - EWTN GO w MUX 8:
DVB-T/64QAM, MUX 8

ID: EWTN GO
PID V: 8142 (MPEG-4/SD)
PID A: - (brak)
PID PCR: 8142
SID: 90
PID PMT: 8181
PID HbbTV: 8187
Provider: Emitel
Kodowanie: brak (FTA)
 
Stream z telewizją EWTN Polska na żywo w EWTN GO
Stream z adoracją z Niepokalanowa na żywo w EWTN GO


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii MUX 8


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...