reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Antena HD proponuje na święta Bożego Narodzenia

dodano: 2023-12-22 18:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Networks

Antena HD Boże Narodzenie W święta Bożego Narodzenia kanał Antena HD poleca swoim widzom takie programy jak „Ja chcem być baba, czyli czego pragną mężczyźni”, „Kolędowanie z Teresą Werner”, „To wspaniałe życie”, „Rozmowy kontrolowane”, „Happy New Year”, „Operacja Morze Czerwone”, „Czerwony Skorpion”, „Hitman - cena zemsty”, „Columbo” i „Hansan - Narodziny smoka”.

Antena HD Boże Narodzenie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, Antena HD prezentuje tegoroczną bożonarodzeniową ramówkę w nieszablonowy sposób, wyłamując się z ram idealnego świątecznego obrazka. W humorystycznych spotach skupia się na sytuacjach zaistniałych podczas rodzinnej Wigilii ukazując je z przymrużeniem oka. Autorami tegorocznej oprawy i spotów są Paweł Sobolewski i Przemysław Lorek.

W krótkich spotach widzowie mogą ujrzeć sceny pokazujące zachowania i sytuacje podczas świątecznych spotkań rodzinnych, z którymi zmierzyła się większość z nas. Babcia krytykująca sałatkę, natarczywy dziadek wypytujący o sympatię, czy wujek opowiadający co roku ten sam żart. Pomysłodawcy podkreślają, że do tego potrzebna jest telewizja i wspólne oglądanie filmów na kanale Antena HD. - A te upłyną pod znakiem znakomitej rozrywki. Prawdziwe perełki filmowe dostarczą mnóstwa emocji przyprawiających o dreszcze, śmiech i wzruszenia - zapowiada nadawca. Świąteczna uczta filmowa rozpocznie się w sobotę, 23 grudnia br. o godzinie 20:00, wraz z emisją czeskiej komedii „Ja chcem być baba, czyli czego pragną mężczyźni” (więcej tutaj). Wigilię (w niedzielę, 24 grudnia br.) rozpocznie „Kolędowanie z Teresą Werner” o godzinie 14:30.

O godzinie 15:30 klasyk lat czterdziestych ubiegłego wieku „To wspaniałe życie” udowodni, że duch świąt Bożego Narodzenia jest ponadczasowy. Czym byłby wigilijny wieczór bez kultowej polskiej komedii - „Rozmowy kontrolowane” ze Stanisławem Tymem, Krzysztofem Kowalewskim czy Ireną Kwiatkowską rozpoczną się o godzinie 18:00 (więcej tutaj). Wyczekiwanie na pierwszą gwiazdkę urozmaici komedia o miłości, przyjaźni i rodzinie - „Happy New Year”, początek o godzinie 20:00 (więcej tutaj). Dla widzów spragnionych wybuchowych wrażeń i efektów specjalnych stacja wyemituje film „Operacja Morze Czerwone” - początek o godzinie 22:00 (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, w Boże Narodzenie (w poniedziałek, 25 grudnia br.) Antena HD nie zwolni tempa, stawiając na kino wypełnione akcją. O godzinie 20:00 pojawi się „Czerwony Skorpion” z Dolphem Lundgrenem (więcej tutaj), a tuż po nim o godzinie 22:00 wyemitowany zostanie „Hitman - cena zemsty” z Chuckiem Norrisem (więcej tutaj).

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (we wtorek, 26 grudnia br.) to czas na serial „Columbo” z Peterem Falkiem - początek o godzinie 15:00 (więcej tutaj). Świąteczne pasmo zakończy emisja produkcji „Hansan - Narodziny smoka” - start o godzinie 22:00 (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...