reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

16-18.12 Polsat Sport: Eredivisie i finał Viaplay Cup

dodano: 2023-12-15 21:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 16-17 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Orlen Basket Liga, Lega Basket Serie A, Orlen Superliga Mężczyzn, Viaplay Cup, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Jupiler Pro League, Serie A Tim, LaLiga EA Sports, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Betclic, National Football League (NFL), Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Premier Boxing Champions, European Rugby Champions Cup, golf - Mauritius Open, badminton, bobsleje, narciarstwo dowolne, short track, snowboard oraz e-sport - League of Legends - Samsung Galaxy Ultraliga i Outlast - „Strach się bać”.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Orlen Superliga Mężczyzn  (więcej tutaj), Viaplay Cup (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), European Rugby Champions Cup (więcej tutaj), golf - Mauritius Open, badminton (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Samsung Galaxy Ultraliga (więcej tutaj) i Outlast - „Strach się bać” (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

16 grudnia (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 short track, Puchar Świata w Seulu: 2. dzień, Polsat Sport Extra

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: OAE vs Z10 - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 „Podcast olimpijski” - magazyn, Super Polsat

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

7:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Changchun: skoki akrobatyczne, Polsat Sport News

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

7:10 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: OAE vs Z10 - mapa 2., Polsat Games

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:55 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: OAE vs Z10 - mapa 3., Polsat Games

8:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:45 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: OAE vs Z10 - mapa 4., Polsat Games

8:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 golf, Mauritius Open: 3. dzień, Polsat Sport News

9:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:25 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

9:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:35 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: OAE vs Z10 - mapa 5., Polsat Games

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport

10:00 badminton: HSBC BWF World Tour Finals, Polsat Sport Fight

10:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 snowboard, Puchar Świata w Cervinii: cross, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1

10:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport

11:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 2

12:30 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 2

13:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 2

13:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:30 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Alpe d'Huez: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport News

13:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

13:55 rugby, European Rugby Champions Cup: Stormers - Stade Rochelais, Polsat Sport Premium 1

14:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

14:00 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 4

14:30 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: MZKS Chrobry Głogów - GKS Katowice, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - Frosinone Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:05 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 2

16:15 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Le Havre AC Hawr - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Górnik Łęczna, Polsat Sport Extra

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Anwil Włocławek - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1

17:55 siatkówka, SuperLega: Farmitalia Catania - Valsa Group Modena, Polsat Sport Premium 2

18:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Copper Mountain: big air, Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 3

18:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: MKS Będzin - SMS PZPS Spała, Polsat Box Go

18:50 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - ITA Tools Stal Mielec, Polsat Box Go

19:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

19:10 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 4

19:25 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

19:30 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Motor Lublin - Lechia Gdańsk, Polsat Sport Premium 1

19:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Valencia CF Walencja - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:25 koszykówka, Lega Basket Serie A: Virtus Segafredo Bolonia - Umana Reyer Wenecja, Polsat Sport Extra

20:30 siatkówka, PlusLiga: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - KGHM Cuprum Lubin, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Empoli FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Stade de Reims, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

20:55 rugby, European Rugby Champions Cup: Ulster Rugby - Racing 92, Polsat Sport News

21:00 snowboard, Puchar Świata w Copper: halfpipe, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:55 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 snowboard, Puchar Świata w Copper: big air, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:25 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 16 na 17 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

0:50 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: OAE vs Z10 - mapa 3., Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

1:40 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 1

1:50 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: OAE vs Z10 - mapa 4., Polsat Games

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:40 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: OAE vs Z10 - mapa 5., Polsat Games

3:00 boks: gala bokserska Premier Boxing Champions w Minneapolis, Polsat Sport Extra

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:35 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: MSFK vs AB - mapa 1., Polsat Games

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 296 (UFC296), Polsat Sport

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

4:25 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: MSFK vs AB - mapa 2., Polsat Games

15 grudnia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:05 MMA: KSW52, Polsat Sport Fight

5:20 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: MSFK vs AB - mapa 3., Polsat Games

5:30 short track, Puchar Świata w Seulu: 3. dzień, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: MSFK vs AB - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:50 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: MSFK vs AB - mapa 2., Polsat Games

7:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Changchun: drużynowe skoki akrobatyczne, Polsat Sport News

7:00 badminton: HSBC BWF World Tour Finals, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:40 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: MSFK vs AB - mapa 3., Polsat Games

8:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:20 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: MSFK vs AB - mapa 4., Polsat Games

8:30 golf, Mauritius Open: 3. dzień, Polsat Sport News

8:45 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

11:30 snowboard, Puchar Świata w Cervinii: cross drużynowy, Polsat Sport News

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - AC Monza, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - Polonia Warszawa, Polsat Sport

12:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Club Brugge KV Brugia - KAA Gent Gandawa, Eleven Sports 2

13:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

14:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 4

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 3

14:30 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 3

14:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: PGE GiEK Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:50 piłka ręczna, Orlen Superliga: Industria Kielce - Górnik Zabrze, Polsat Sport Extra

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Znicz Pruszków - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Banik Ostrava Ostrawa - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 5

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC Tuluza - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 4

15:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

15:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

15:45 siatkówka, SuperLega: Itas Trentino - Sir Susa Vim Perugia, Polsat Sport Premium 2

15:55 piłka nożna, Viaplay Cup, finał: Rangers FC Glasgow - Aberdeen FC, Polsat Sport News

16:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Real Sociedad San Sebastián - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2

16:40 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - PEC Zwolle, Polsat Sport Premium 4

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Clermont Foot 63, Eleven Sports 3

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:15 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Teplice Cieplice, Polsat Sport Premium 6

17:30 siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Bogdanka LUK Lublin, Polsat Sport

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Stal Rzeszów, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

18:10 koszykówka, Lega Basket Serie A: Givova Scafati Basket - Generazione Vincente Napoli Basket, Polsat Sport Premium 2

18:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: UD Las Palmas - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:55 futbol amerykański, National Football League (NFL): Tennessee Titans - Houston Texans, Polsat Sport Fight

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Eredivisie: AZ Alkmaar - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

20:30 siatkówka, PlusLiga: PSG Stal Nysa - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: SC Braga - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:20 futbol amerykański, National Football League (NFL): Buffalo Bills - Dallas Cowboys, Polsat Sport Fight

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:05 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:25 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 17 na 18 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

0:05 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

0:20 piłka nożna: „Wywiad z Marcinem Bułką” - wywiad, Eleven Sports 1

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:50 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: MSFK vs AB - mapa 3., Polsat Games

1:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

1:40 „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

1:45 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, 2. runda: MSFK vs AB - mapa 4., Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:30 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, finał: AB vs Z10 - mapa 1., Polsat Games

2:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:35 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, finał: AB vs Z10 - mapa 2., Polsat Games

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:15 e-sport, League of Legends: Samsung Galaxy Ultraliga, finał: AB vs Z10 - mapa 3., Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...