reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Jakub Kwiatkowski dyrektorem TVP Sport

dodano: 2023-12-22 20:30 | aktualizacja: 2023-12-23 11:54
autor: Jerzy Kruczek | źródło: satkurier.pl

TVP Sport od 11.06.2021 Jakub Kwiatkowski, do niedawna rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej i team manager reprezentacji Polski, został dyrektorem TVP Sport. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Zielińskiego, który to został mianowany szefem TVP Sport zaledwie niecałe pięć miesięcy temu. Przed Zielińskim dyrektorem TVP Sport był Marek Szkolnikowski.

Jakub Kwiatkowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jakub Kwiatkowski pracował w PZPN przez ostatnie 11 lat, aż do początku grudnia br., kiedy media obiegła informacja, że „decyzją selekcjonera reprezentacji Polski oraz dyrektora Departamentu Komunikacji i Mediów Jakub Kwiatkowski zakończył współpracę z PZPN”.

O powołaniu Jakuba Kwiatkowskiego na stanowisko dyrektora TVP Sport poinformował w piątkowym wydaniu „19:30” TVP1 dziennikarz Marek Czyż. Potwierdził to w mediach społecznościowych również sam zainteresowany.
 
Marek Czyż ogłosił także, że do komentowania wydarzeń sportowych w TVP wraca Dariusz Szpakowski. Dodatkowo, z informacji WP SportoweFakty wynika, że Szpakowski ma pełnić też funkcję doradcy zarządu TVP do spraw sportu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...