reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

MUX L4 z TV Republika w ofercie

dodano: 2023-12-29 11:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Republika/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika (od 9 października 2017 roku) TV Republika ponownie poszerzyła naziemny zasięg. W czwartek, 28 grudnia br. kanał ten pojawił się w ofercie multipleksu lokalnego MUX L4 we Wrocławiu i Świdnicy, na kanale 27. Operatorem tego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) jest grupa MWE Networks. Ponadto stację naziemnie mogą wciąż oglądać odbiorcy MUX L1 w Jeleniej Górze, MUX L3 w Częstochowie, Tomaszowie Mazowieckim i Łodzi (oba grupy MWE Networks), MUX-ów BCast (Grupa Polsat Plus) w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu oraz MUX TVS w Katowicach. We wszystkich przypadkach odbiór jest bezpłatny i niekodowany oraz dostępny w wymienionych miastach i ich szeroko pojętych okolicach.

TV Republika Telewizja Republika (od 9 października 2017 roku)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W czwartek, 28 grudnia br. TV Republika pojawiła się w ofercie multipleksu lokalnego MUX L4 we Wrocławiu i Świdnicy. Jego operatorem jest grupa MWE Networks. To kolejny multipleks tej grupy, w którym znalazła się ta stacja. W środę, 27 grudnia br. po godzinie 18:00 TV Republika pojawiła się bowiem w ofertach multipleksów lokalnych MUX L1 w Jeleniej Górze oraz MUX L3 w Częstochowie, Tomaszowie Mazowieckim i Łodzi (więcej tutaj).

Kanał mogą naziemnie oglądać także odbiorcy MUX-ów BCast (Grupa Polsat Plus) w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu oraz MUX TVS w Katowicach. We wszystkich przypadkach odbiór jest bezpłatny i niekodowany oraz dostępny w wymienionych miastach i ich szeroko pojętych okolicach.

TV Republika to kanał informacyjno-publicystyczny, którego nadawcą jest Telewizja Republika. W ramówce stacji widzowie znajdą informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, programy publicystyczne i filmy dokumentalne. TV Republika nadaje od 2013 roku (więcej tutaj). Dostęp do kanału (w SD i/lub HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki) mają abonenci platform satelitarnych Polsat Box (więcej tutaj), CANAL+ (więcej tutaj) i Orange TV (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV. Naziemnie stacja dostępna jest od 2016 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że w przeprowadzonych w 2015 roku przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (KRRiT) konsultacjach dotyczących multipleksu ósmego (MUX 8) znacząca większość respondentów odpowiedziała, że  TV Republika „w najpełniejszy sposób uzupełni ofertę programową naziemnej telewizji cyfrowej”. Nadawca rozważał startowanie w organizowanych przez regulatora rynku konkursach na zagospodarowanie ogólnokrajowych multipleksów naziemnych, ale ostatecznie nie brał w nich udziału.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...