reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 16.06.2024

dodano: 2024-06-13 17:59 | aktualizacja: 2024-06-14 21:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Satkurier.pl poleca transmisję z meczu Mistrzostw Europy {Euro 2024]: Polska - Holandia. Polecamy także transmisję z Ligi Narodów siatkarek: Chiny - Polska. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

18:30 Piłka nożna: LaLiga Hypermotion: (baraż)
Real Oviedo - RCD Espanyol

 

CANAL+ Sport 2

14:00 Tenis: WTA World Tour, Nottingham:
Finał

 

CANAL+ Sport 5

16:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Mateusz Dziopa, Piotr Świderski
 

Eleven Sports 1

19:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski
 

Eurosport 1

06:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

09:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

> Speedway GP Szwecji <


Eurosport 2

10:45 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Val di Sole:
Cross country olympic kobiet

13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Słowenii:
5. etap

15:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Belgii:
5. etap
 

Polsat

14:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Chiny - Polska
Komentarz: Marek Magiera, Joanna Kaczor-Bednarska

 

Polsat Sport Premium 1

12:30 Tenis: LOTTO Superliga: 
WKT Mera Warszawa - KS Górnik Bytom

14:00 Łucznictwo: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich:
Zawody

18:00 Siatkówka kobiet: Europejska Złota Liga:
Finał
 

Polsat Sport Premium 2

10:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Kraków:
1/2 finału kobiet

11:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Kraków:
1/2 finału kobiet

12:00 Tenis: ATP World Tour, 's-Hertogenbosch:
Finał

13:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Kraków:
Mecz o 3.miejsce kobiet

14:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Kraków:
Finał kobiet

15:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Futures, Kraków:
Ceremonia medalowa
 

Polsat Sport Premium 3

14:00 Siatkówka kobiet: Europejska Srebrna Liga: 
Finlandia - Portugalia




 

Polsat Sport Premium 4

11:45 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Japonia - USA




 

Polsat Sport Premium 5

13:00 Tenis: ATP World Tour, Stuttgart:
Finał




 

Polsat Sport Premium 6

15:00 Siatkówka kobiet: Europejska Złota Liga:
Mecz o 3. miejsce

 

> Mecze Śląska i Legii w el. Ligi Konferencji Europy <

 

Polsat Sport 1

11:45 Jeździectwo: Międzynarodowe zawody w skokach CSIO4*, Sopot:
Zawody

14:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB: 
Chiny - Polska
Komentarz: Marek Magiera, Joanna Kaczor-Bednarska

20:00 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Trefl Sopot - King Szczecin
 

Polsat Sport 2

07:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Niemcy - Tajlandia

11:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Turcja - Brazylia

16:15 Łucznictwo: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich:
Zawody
 

Polsat Sport 3

08:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Serbia - Włochy

13:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Frankfurt Galaxy - Panthers Wrocław

16:00 Siatkówka mężczyzn: Europejska Złota Liga:
Mecz o 3. miejsce

19:00 Siatkówka mężczyzn: Europejska Złota Liga:
Finał
 

Polsat Sport Fight

14:00 Siatkówka plażowa: CEV Beach Volleyball Nations Cup, Jurmała:
Finał kobiet

14:50 Siatkówka plażowa: CEV Beach Volleyball Nations Cup, Jurmała:
Finał kobiet

15:40 Siatkówka plażowa: CEV Beach Volleyball Nations Cup, Jurmała:
Finał kobiet

16:30 Siatkówka plażowa: CEV Beach Volleyball Nations Cup, Jurmała:
Finał mężczyzn

17:20 Siatkówka plażowa: CEV Beach Volleyball Nations Cup, Jurmała:
Finał mężczyzn

18:10 Siatkówka plażowa: CEV Beach Volleyball Nations Cup, Jurmała:
Finały mężczyzn

18:40 Siatkówka plażowa: CEV Beach Volleyball Nations Cup, Jurmała:
Ceremonia medalowa
 

TVP 1

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Polska - Holandia
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Serbia - Anglia 
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 

TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Słowenia - Dania
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marek Wasiluk
 

TVP Sport

08:30 Wioślarstwo: Puchar Świata, Poznań:
Finały
Komentarz: Jarosław Marendziak

15:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Polska - Holandia
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Słowenia - Dania
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marek Wasiluk

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Serbia - Anglia 
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

> Copa America: plan transmisji <


Viaplay

09:00 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Vallelunga:
2. wyścig

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - Växjö

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Rosengård

14:30 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Vallelunga:
3. wyścig

14:30 Piłka nożna: Maurice Revello Tournament:
Włochy - Francja

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården - Kristianstad

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Trelleborg

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping - KIF Örebro

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Norrköping - Piteå

15:00 Golf: US Open:
Finał

16:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

18:15 Piłka nożna: Maurice Revello Tournament:
Ukraina - Wybrzeże Kości Słoniowej

19:30 Baseball: Liga MLB:
Orioles - Phillies

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Red Sox - Yankees


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...