reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 28.06.2024

dodano: 2024-06-27 12:40 | aktualizacja: 2024-06-28 19:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV liga mistrzów Satkurier.pl poleca transmisję meczu fazy grupowej Copa America: Paragwaj - Brazylia. Polecamy także transmisje z Orlen 80. Rajdu Polski. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport 2

12:00 Tenis: WTA World Tour, Eastbourne:
1/2 finału
Leylah Fernandez - Madison Keys

14:00 Tenis: WTA World Tour, Eastbourne:
1/2 finału
Jasmine Paolini - Daria Kasatkina
 

CANAL+ Sport 5

18:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga: 
#OrzechowaOsada PSŻ Poznań - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

20:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga: 
Texom Stal Rzeszów - Innpro ROW Rybnik
Komentarz: Mateusz Dziopa, Edward Durda
 

Eleven Sports 1

20:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław - Krono-Plast Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski
 

Eurosport 1

19:30 Wspinaczka: Puchar Świata, Innsbruck:
Finały boulderingu mężczyzn

 

Eurosport 2

21:00 Golf: Rocket Mortgage Classic:
2. runda

 

Fightklub

14:30 Sporty walki: ONE Friday Fights 68:
Gala

 

Motowizja

08:30 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS2 Stańczyki 1

10:15 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS3 Wieliczki 1

11:10 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS4 Olecko 1

13:45 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS5 Stańczyki 2

15:30 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS6 Wieliczki 2

16:30 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS7 Olecko 2

18:45 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS8 Mikołajki Arena 2
 

Polsat Sport Premium 1

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Włochy - Francja

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Słowenia - Argentyna

 

Polsat Sport Premium 2

09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Holandii:
Sesja treningowa

09:50 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Holandii:
Sesja treningowa

10:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
Sesja treningowa

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Holandii:
Sesja treningowa

14:05 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Holandii:
Sesja treningowa

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
Sesja treningowa

16:00 Tenis: ATP World Tour, Eastbourne:
1/2 finału
Max Purcell - Billy Harris

17:00 Tenis: ATP World Tour, Eastbourne:
1/2 finału
Taylor Fritz - Aleksandar Vukic
 

Polsat Sport Premium 3

15:00 Tenis: ATP World Tour, Eastbourne:
1/2 finału
Max Purcell - Billy Harris



 

Polsat Sport 1

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Włochy Francja

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Słowenia - Argentyna

 

Polsat Sport 2

15:30 Tenis: ATP World Tour, Majorka:
1/2 finału
Alejandro Tabilo - Gael Monfils

17:45 Koszykówka mężczyzn: Mecz towarzyski: 
Polska - Nowa Zelandia

20:30 Boks: Gala Queensberry Promotions, Belfast:
Pierce O'Leary - Darragh Foley
 

Polsat Sport 3

15:00 Tenis: ATP World Tour, Eastbourne:
1/2 finału
Max Purcell - Billy Harris

17:00 Tenis: ATP World Tour, Eastbourne:
1/2 finału
Taylor Fritz - Aleksandar Vukic

18:00 Tenis: ATP World Tour, Majorka:
1/2 finału
Paul Jubb - Sebastian Ofner
 

TVP Sport

13:55 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
1. dzień

17:45 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski, Bydgoszcz:
2. dzień
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 

Viaplay

09:00 Wyścigi samochodowe: Formula 3, Grand Prix Austrii:
Sesja treningowa
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

10:00 Wyścigi samochodowe: Formula 2, Grand Prix Austrii:
Sesja treningowa
Komentarz: Jakub Mikołajczak

12:00 Dart: World Cup of Darts:
Faza grupowa
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

12:30 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Austrii:
1. sesja treningowa
Komentarz: Robert Smoczyński, Patryk Sokołowski

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
17. dzień

14:00 Wyścigi samochodowe: Formula 3, Grand Prix Austrii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

15:00 Wyścigi samochodowe: Formula 2, Grand Prix Austrii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Robert Smoczyński, Jakub Mikołajczak

16:30 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Austrii:
Kwalifikacje sprint
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
17. dzień

18:00 Golf: US Senior Open:
2. runda

19:00 Dart: World Cup of Darts:
Faza grupowa
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga: 
Texom Stal Rzeszów - Innpro ROW Rybnik

00:00 (pt/so) Piłka nożna: Copa America:
Kolumbia - Kostaryka
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Borkowski

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: NHL Draft:
1. dzień

01:00 (pt/so) Sporty walki: Invicta FC 55:
Gala

01:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Braves - Pirates

03:00 (pt/so) Piłka nożna: Copa America:
Paragwaj - Brazylia
Komentarz: Dawid Król, Paweł Grabowski

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Giants - Dodgers



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...