reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 29.06.2024

dodano: 2024-06-27 13:59 | aktualizacja: 2024-06-29 12:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Satkurier.pl poleca transmisję z 1/2 finału Ligi Narodów siatkarzy. Polecamy także transmisje z 1/8 finału Mistrzostw Europy. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Miami: 
Teofimo Lopez - Steve Claggett

 

CANAL+ Sport 2

13:30 Tenis: WTA World Tour, Eastbourne:
Finał

 

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: Krajowa Liga Żużlowa: 
OK Kolejarz Opole - Unia Tarnów

16:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Innpro ROW Rybnik
 

Eurosport 1

11:45 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
1. etap

22:30 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix USA:
1. wyścig
 

Eurosport 2

15:00 Żużel: Grand Prix Polski:
Kwalifikacje

19:00 Golf: Rocket Mortgage Classic:
3. runda
 

Motowizja

08:15 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS9 Świętajno 1 

09:45 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS10 Gołdap 1 

10:30 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS11 Czarne 1 

13:15 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS12 Mikołajki Arena 3 

15:45 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS13 Świętajno 2 

17:15 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS14 Gołdap 2 

18:00 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS15 Czarne 2
​​​​​​

Polsat

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
PolskaFrancja
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

 

Polsat Sport Premium 1

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
PolskaFrancja
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Japonia - Słowenia
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
 

Polsat Sport Premium 2

08:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Holandii:
Sesja treningowa

09:25 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Holandii:
Sesja treningowa

10:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
Sesja treningowa

10:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
1. sesja kwalifikacyjna

11:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
2. sesja kwalifikacyjna

12:15 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Holandii:
1. wyścig

12:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Holandii:
1. sesja kwalifikacyjna

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Holandii:
2. sesja kwalifikacyjna

13:45 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Holandii:
1. sesja kwalifikacyjna

14:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Holandii:
2. sesja kwalifikacyjna

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
Sprint

16:10 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Holandii:
Sprint
 

Polsat Sport Premium 3

15:30 Tenis: ATP World Tour, Eastbourne:
Finał




 

Polsat Sport 1

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
PolskaFrancja
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Japonia - Słowenia
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 303:
Alex Pereira - Jiri Prochazka
 

Polsat Sport 2

15:00 Tenis: ATP World Tour, Majorka:
Finał

17:45 Koszykówka mężczyzn: Mecz towarzyski: 
Polska - Filipiny

 

Polsat Sport 3

15:30 Tenis: ATP World Tour, Eastbourne:
Finał

18:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Vienna Vikings - Panthers Wrocław

 

TVP 1

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Niemcy - Dania 
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 

TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Szwajcaria - Włochy 
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski
 

TVP 3 Poznań

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Lech Poznań - Piast Gliwice

 

TVP Sport

08:15 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
2. dzień

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Szwajcaria - Włochy 
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Niemcy - Dania 
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 

Viaplay

09:30 Wyścigi samochodowe: Formula 3, Grand Prix Austrii:
Sprint
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

11:30 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Austrii:
Sprint
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

13:00 Dart: World Cup of Darts:
2. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
18. dzień

13:30 Wyścigi samochodowe: Formula 2, Grand Prix Austrii:
Sprint
Komentarz: Robert Smoczyński, Jakub Mikołajczak

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Norrköping - Hammarby

15:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Super Cup Live, Spielberg:
Sesja kwalifikacyjna

15:30 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Austrii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Golf: US Senior Open:
3. runda

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
18. dzień

19:00 Dart: World Cup of Darts:
2. runda
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:00 Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Reds

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Orioles - Rangers

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Copa America:
Argentyna - Peru
Komentarz: Marcin Pawłowski, Maciej Łuczak

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Copa America:
Kanada - Chile
Komentarz: Kamil Kania, Michał Gutka

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Mariners - Twins



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...