reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 30.06.2024

dodano: 2024-06-27 14:48 | aktualizacja: 2024-06-30 16:28
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Satkurier.pl poleca transmisję z meczu o 3. miejsce Ligi Narodów siatkarzyPolska - Słowenia. Polecamy także transmisje z meczów 1/8 finału Mistrzostw Europy. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Michał Mitrut, Robert Sitnicki

16:30 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Cellfast Wilki Krosno - Texom Stal Rzeszów
Komentarz: Mateusz Dziopa, Krzysztof Cegielski
 

Eurosport 1

09:00 Biegi górskie: GT World Series, Mont Blanc:
Wyścig

12:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
2. etap

19:30 Wspinaczka: Puchar Świata, Innsbrucku:
Finały prowadzenia

22:30 Wyścigi samochodowe: Formuła E, ePrix USA:
2. wyścig
 

Eurosport 2

06:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Sumbawie Besar:
1. wyścig

07:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Sumbawie Besar:
1. wyścig

09:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Sumbawie Besar:
2. wyścig

10:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Sumbawie Besar:
2. wyścig

11:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Super Cup Live, Spielberg:
Wyścig

19:00 Golf: Rocket Mortgage Classic:
Finał
 

Motowizja

08:45 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS16 Gmina Mrągowo 1

10:00 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS17 Mikołajki 1

12:15 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS18 Gmina Mrągowo 2

14:00 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS19 Mikołajki 2 (Power Stage)

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Lebanon:
Wyścig
 
Polsat
17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Polska - Słowenia
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

 

Polsat Sport Premium 1

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Polska - Słowenia
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Francja - Japonia
 

Polsat Sport Premium 2

09:40 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
Rozgrzewka

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Holandii:
Wyścig

12:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Holandii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Holandii:
Wyścig
 

Polsat Sport 1

12:30 Tenis: LOTTO Superliga: 
PTP Łódź - BKT Advantage Bielsko-Biała

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Polska - Słowenia
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Francja - Japonia
 

Polsat Sport 2

12:30 Golf: Italian Open:
Finał




 

TVP 1

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Hiszpania - Gruzja
Komentarz: Mateusz Święcicki, Wojciech Kowalewski
 

TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Anglia - Słowacja
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
 

TVP Sport

14:00 Rajdy samochodowe: Orlen Rajd Polski:
OS19 Mikołajki 2 (Power Stage)

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Anglia - Słowacja
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Hiszpania - Gruzja
Komentarz: Mateusz Święcicki, Wojciech Kowalewski
 

Viaplay

08:30 Wyścigi samochodowe: Formula 3, Grand Prix Austrii:
Wyścig
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

10:00 Wyścigi samochodowe: Formula 2, Grand Prix Austrii:
Wyścig
Komentarz: Robert Smoczyński, Jakub Mikołajczak

11:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Super Cup Live, Spielberg:
Wyścig

13:00 Dart: World Cup of Darts:
1/4 finału; 1/2 finału
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Djurgården

15:00 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Austrii:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping - Växjö

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Häcken - Kristianstad

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - KIF Örebro

17:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - Trelleborg

17:30 Baseball: Liga MLB:
Braves - Pirates

18:30 Golf: US Senior Open:
Finał

19:00 Dart: World Cup of Darts:
Finał
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

22:00 Baseball: Liga MLB:
Diamondbacks - Athletics

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Orioles - Rangers

02:00 (nd/pn) Piłka nożna: Copa America:
Meksyk - Ekwador
Komentarz: Kamil Kania, Michał Borkowski

02:00 (nd/pn) Piłka nożna: Copa America:
Jamajka - Wenezuela
Komentarz: Tomasz Górski



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...