reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea: Power TV za Love, Family Sport za Ginx TV

dodano: 2014-01-03 13:37 | aktualizacja: 2014-01-03 16:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl/forum.satkurier.pl (INEApl)

INEA Sieć kablowa Inea poinformowała o zmianach w swojej ofercie. - Za Ginx TV pojawi się Family Sport. Będzie jeszcze jedna zmiana, ale dotycząca w tej chwili tylko starych pakietów - za Love TV wpada Power TV. Docelowo powinien się pojawić także w Super HD - poinformował przedstawiciel sieci Inea na forum.satkurier.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawcą Power TV jest spółka Michał Winnicki Entertainment (więcej tutaj). W ofercie stacji możemy znaleźć teledyski i programy rozrywkowe. Kanał nadaje od 19 listopada 2013 roku (więcej tutaj).

Family Sport to kanał skierowany do odbiorców, dla których sport to nie tylko ligi, tabele, federacje czy wyczyn. Kanał swoją ofertę kieruje do widzów, którzy sport i rekreację traktują przede wszystkim jako rozrywkę, sposób na spędzenie wolnego czasu lub po prostu metodę na bycie razem z rodziną czy przyjaciółmi. Family Sport to rodzina programów dla aktywnej rodziny. Nadawcą kanału jest spółka R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej (więcej tutaj). Stacja nadaje od marca 2013 roku (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż nadawca zapowiedział kampanię promocyjną stacji w Wielkopolsce (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...