reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co w ramówce kanału dla dzieci TVP ABC?

dodano: 2014-01-27 14:31 | aktualizacja: 2014-02-04 16:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/TVP

TVP ABC Telewizja Polska opublikowała ramówkę nowego kanału dla dzieci TVP ABC, który startuje w sobotę, 15 lutego o godz. 6:55 (więcej tutaj), na dni 15-23 lutego 2014 roku. Nie zabraknie w niej popularnych seriali dla dzieci („Dziwne przygody Koziołka Matołka”, „Listonosz Pat”, „Miś› Uszatek”, „Smerfy”, „Tabaluga”, „Maurycy i Hawranek”, „Kasztaniaki”, „Stawiam na Tolka Banana”, „Kamienna tajemnica”), programów dla dzieci („Domowe przedszkole”, „TIK - TAK”, „Kuchcikowo - gotowanie na ekranie”, „Zygzaki”, „Ala i As”, „I kudłate i łaciate”, teleturniejów („Dźwiękogra”), magazynów („Dlaczego? Po co? Jak?”, „Moliki Książkowe”, „Nela Mała Reporterka”, „Ziarno”).



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
sobota, 15 lutego

06:55 Lippy and Messy
07:00 Tik-Tak
07:25 Kasztaniaki
07:35 Maurycy i Hawranek
07:40 Baśnie i bajki polskie
07:55 Budzik
08:20 Bajki Pana Bł‚agana
08:45 Karrypel kontra Groszki
09:10 Len
09:20 Miś Uszatek
09:30 Dziwne przygody Koziołka Matołka
09:40 Serial dla dzieci
09:50 Lippy and Messy
09:55 Tik - Tak
10:20 Kasztaniaki
10:30 Maurycy i Hawranek
10:40 Baśnie i bajki polskie
10:55 Budzik - Przeprowadzka
11:20 Magiczne drzewo
11:50 Magiczne drzewo
12:15 Len
12:25 Miś Uszatek
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:45 Serial dla dzieci
12:50 Lippy and Messy
12:55 Tik - Tak
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Budzik - Przeprowadzka
14:20 Magiczne drzewo
14:50 Magiczne drzewo
15:15 Len
15:30 Miś› Uszatek
15:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:45 Magiczne drzewo
16:15 Magiczne drzewo
16:45 Serial dla dzieci
17:00 Lippy&Messy
17:05 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
17:15 Nela Mała Reporterka; magazyn
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 [email protected]
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka - Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matł‚ka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

niedziela, 16 lutego

06:40 Lippy&Messy
06:45 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
07:00 Nela Mała Reporterka; magazyn
07:10 Kasztaniaki
07:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:35 Baśnie i bajki polskie
07:45 [email protected]
08:15 Tabaluga
08:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:05 Domisie
09:30 Dziwne przygody Koziołka Matołka
09:40 Masza i Niedźwiedź
09:45 Lippy&Messy
09:50 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
10:05 Nela Mała Reporterka; magazyn
10:15 Kasztaniaki
10:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:40 Baśnie i bajki polskie
10:50 [email protected]
11:20 Tabaluga
11:45 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś Uszatek
12:20 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
13:10 Nela Mała Reporterka; magazyn
13:25 Kasztaniaki
13:35 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:45 Baś›nie i bajki polskie
14:00 [email protected]
14:25 Tabaluga
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Ziarno
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Domisie
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka - Film dla dzieci
19:10 Wieczorynka - Film dla dzieci
19:25 Miś Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

poniedziałek, 17 lutego

06:25 Lippy&Messy
06:30 Ziarno
06:55 Kasztaniaki
07:05 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:15 Baśnie i bajki polskie
07:30 Mama i ja
07:45 Mama i ja
08:00 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:25 Film dla dzieci
08:40 Film dla dzieci
08:55 Miś› Uszatek; serial animowany
09:00 Listonosz Pat
09:20 Dziwne przygody Koziołka Matołka
09:30 Masza i Niedźwiedź
09:35 Lippy&Messy
09:40 Ziarno
10:05 Kasztaniaki
10:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:25 Baśnie i bajki polskie
10:40 Mama i ja
10:55 Mama i ja
11:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Film dla dzieci
11:50 Film dla dzieci
12:05 Miś Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:30 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:40 Masza i Niedźwiedź
12:45 Lippy&Messy
12:50 Ziarno
13:15 Kasztaniaki
13:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:50 Mama i ja
14:05 Mama i ja
14:25 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Film dla dzieci
15:00 Film dla dzieci
15:15 Miś Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Zygzaki; program dla dzieci
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie; program dla dzieci
18:20 Moliki książkowe; magazyn
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka - Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

wtorek, 18 lutego

06:35 Lippy&Messy
06:40 Zygzaki; program dla dzieci
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baśnie i bajki polskie
07:40 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie; program dla dzieci
07:55 Moliki książkowe; magazyn
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Miś Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Koziołka Matołka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 Zygzaki; program dla dzieci
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baśnie i bajki polskie
10:50 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie; program dla dzieci
11:00 Moliki książkowe; magazyn
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Zygzaki; program dla dzieci
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie; program dla dzieci
14:10 Moliki książkowe; magazyn
14:25 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Domowe przedszkole
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Ala i As; program dla dzieci
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka - Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

środa, 19 lutego

06:35 Lippy&Messy
06:40 Domowe przedszkole
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baśnie i bajki polskie
07:40 Ala i As; program dla dzieci
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Miś› Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Koziołka Matołka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 Domowe przedszkole
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baśnie i bajki polskie
10:50 Ala i As; program dla dzieci
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś› Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Domowe przedszkole
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Ala i As; program dla dzieci
14:20 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
18:20 I kudłate i łaciate; program dla dzieci
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka - Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

czwartek, 20 lutego

06:35 Lippy&Messy
06:40 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baśnie i bajki polskie
07:40 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
07:55 I kudłate i łaciate; program dla dzieci
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Miś› Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Koziołka Matołka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baśnie i bajki polskie
10:50 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
11:00 I kudłate i łaciate; program dla dzieci
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś› Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
14:10 I kudłate i łaciate; program dla dzieci
14:20 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Mama i ja
17:20 6-latki - pierwsza klasa!
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Dźwiękogra
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka - Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

piątek, 21 lutego

06:35 Lippy&Messy
06:40 Mama i ja
06:55 6-latki - pierwsza klasa!
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baśnie i bajki polskie
07:40 Dźwiękogra
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Miś› Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Koziołka Matołka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 Mama i ja
10:00 6-latki - pierwsza klasa!
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baśnie i bajki polskie
10:50 Dźwiękogra
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś› Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Mama i ja
13:10 6-latki - pierwsza klasa!
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Dźwiękogra
14:20 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 TIK - TAK
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Budzik
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka - Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

sobota, 22 lutego

06:35 Lippy&Messy
06:40 TIK - TAK
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baśnie i bajki polskie
07:40 Budzik
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Miś› Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Koziołka Matołka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 TIK - TAK
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baśnie i bajki polskie
10:50 Budzik
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś› Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 TIK - TAK
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Budzik
14:20 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
17:15 Nela Mała Reporterka; magazyn
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 [email protected]
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka - Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

niedziela, 23 lutego

06:40 Lippy&Messy
06:45 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
07:00 Nela Mała Reporterka; magazyn
07:10 Kasztaniaki
07:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:35 Baśnie i bajki polskie
07:45 [email protected]
08:15 Tabaluga
08:40 Smerfy
09:05 Domisie
09:30 Dziwne przygody Koziołka Matołka
09:40 Masza i Niedźwiedź
09:45 Lippy&Messy
09:50 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
10:05 Nela Mała Reporterka; magazyn
10:15 Kasztaniaki
10:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:40 Baśnie i bajki polskie
10:50 [email protected]
11:20 Tabaluga
11:45 Smerfy
12:10 Miś› Uszatek
12:20 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
13:10 Nela Mała Reporterka; magazyn
13:25 Kasztaniaki
13:35 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:45 Baśnie i bajki polskie
14:00 [email protected]
14:25 Tabaluga
14:50 Smerfy
15:15 Miś› Uszatek
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Ziarno
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Domisie
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka - Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...
reklama