reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kolejne nowe kanały w ofercie sieci Inea

dodano: 2014-02-25 20:31 | aktualizacja: 2014-02-26 17:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (thx)/satkurier.pl

INEA Sieć Inea znów poszerza ofertę programową. W ostatnich tygodniach abonenci zyskali już dostęp do takich stacji jak: TVP Sport HD (więcej tutaj), Family Sport, Power TV (więcej tutaj i tutaj), TVP ABC, Family Sport HD, Polsat Romans, Power TV HD, Russia Today (RT) HD, Russia Today Documentary (RT) HD (więcej tutaj) i Polsat News HD (więcej tutaj). Operator informuje swoich abonentów, iż już wkrótce w pakietach pojawią się kolejne nowe kanały.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już wkrótce abonenci sieci Inea zyskają dostęp do takich kanałów jak Discovery Turbo Xtra HD i ID HD - zostaną one wprowadzone do oferty operatora najpóźniej 30 kwietnia br. (więcej tutaj) oraz Stopklatka TV i Stopklatka TV HD od 1 kwietnia br. (więcej tutaj). Z kolei nSport, obecny już w ofercie operatora, od 1 kwietnia będzie dostępny dla większego grona abonentów.

Ponadto z analogowej oferty do 1 kwietnia br. mają zostać wyłączone: Animal Planet, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Turbo Xtra, TLC. BBC World i Telezakupy Mango 24 nie będą już dłużej kanałami gwarantowanymi, ale nadal będą dostępne w ofercie operatora. Z pakietów Inea Max i Inea Świat zniknąć mają natomiast: RTL2 i Super RTL.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...