reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Inea: Family Sport w ofercie, nowe pakiety z Power TV

dodano: 2014-01-24 15:35 | aktualizacja: 2014-01-24 19:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Inea/satkurier.pl

INEA Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 23 stycznia 2014 roku oferta sieci Inea powiększyła się o kanał Family Sport. Stacja zastąpiła w ofercie kanał Ginx TV i dostępna jest dla abonentów telewizji cyfrowej od pakietu Super HD. Druga zmiana od 23 stycznia br. w ofercie telewizyjnej to szersza dostępność Power TV. Kanał mogą teraz oglądać abonenci pakietów od Super HD wzwyż.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawcą Power TV jest spółka Michał Winnicki Entertainment (więcej tutaj). W ofercie stacji możemy znaleźć teledyski i programy rozrywkowe. Kanał nadaje od 19 listopada 2013 roku (więcej tutaj).

Family Sport to kanał skierowany do odbiorców, dla których sport to nie tylko ligi, tabele, federacje czy wyczyn. Kanał swoją ofertę kieruje do widzów, którzy sport i rekreację traktują przede wszystkim jako rozrywkę, sposób na spędzenie wolnego czasu lub po prostu metodę na bycie razem z rodziną czy przyjaciółmi. Family Sport to rodzina programów dla aktywnej rodziny. Nadawcą kanału jest spółka R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej (więcej tutaj). Stacja nadaje od marca 2013 roku (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż nadawca zapowiedział kampanię promocyjną stacji w Wielkopolsce (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...