reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea: Family Sport w ofercie, nowe pakiety z Power TV

dodano: 2014-01-24 15:35 | aktualizacja: 2014-01-24 19:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Inea/satkurier.pl

INEA Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 23 stycznia 2014 roku oferta sieci Inea powiększyła się o kanał Family Sport. Stacja zastąpiła w ofercie kanał Ginx TV i dostępna jest dla abonentów telewizji cyfrowej od pakietu Super HD. Druga zmiana od 23 stycznia br. w ofercie telewizyjnej to szersza dostępność Power TV. Kanał mogą teraz oglądać abonenci pakietów od Super HD wzwyż.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawcą Power TV jest spółka Michał Winnicki Entertainment (więcej tutaj). W ofercie stacji możemy znaleźć teledyski i programy rozrywkowe. Kanał nadaje od 19 listopada 2013 roku (więcej tutaj).

Family Sport to kanał skierowany do odbiorców, dla których sport to nie tylko ligi, tabele, federacje czy wyczyn. Kanał swoją ofertę kieruje do widzów, którzy sport i rekreację traktują przede wszystkim jako rozrywkę, sposób na spędzenie wolnego czasu lub po prostu metodę na bycie razem z rodziną czy przyjaciółmi. Family Sport to rodzina programów dla aktywnej rodziny. Nadawcą kanału jest spółka R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej (więcej tutaj). Stacja nadaje od marca 2013 roku (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż nadawca zapowiedział kampanię promocyjną stacji w Wielkopolsce (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...