reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Stopklatka TV wystartowała. Gdzie dostępna? [wideo]

dodano: 2014-03-15 04:31 | aktualizacja: 2014-04-23 16:22
autor: Mr. Orbita/Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/Stopklatka TV

Stopklatka TV W sobotę, 15 marca 2014 roku kanał Stopklatka TV wystartował z materiałem promocyjnym w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w pierwszym multipleksie (MUX 1) około godziny 4:00. Wcześniej, tuż po północy wyłączono kanał TVP2 SD. Dzięki temu możliwe było włączenie kanału Stopklatka TV. O godzinie 6:00 wyemitowano kolejno krótkie promo, blok reklamowy, autopromocję, ponownie blok reklamowy i film.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stopklatka TV jest nadawana ze zmiennym formatem obrazu. Jeśli dany film jest w 4:3, to następuje przełączenie do 4:3 i dostosowanie pozycji logo i oznaczeń wiekowych.

Stopklatka TV to pierwszy bezpłatny kanał filmowy w Polsce.
Kanał stawia na różnorodność. W jego ofercie znajdzie się kino europejskie i hollywoodzkie, autorskie i gatunkowe, klasyczne i współczesne. W pierwszych tygodniach na antenie Stopklatki będzie można obejrzeć zarówno amerykańskie hity, jak i europejskich laureatów festiwali: kultowe „Sin City”, „Wszystko gra” Woody’ego Allena ze Scarlett Johansson czy oscarowe „Życie jest piękne” Roberto Benigniego. Pojawi się też zagraniczna i polska klasyka filmowa.

Radę Programową kanału tworzą autorytety polskiego kina: Andrzej Wajda, Agnieszka Holland i Juliusz Machulski. W piątkowe popołudnia na antenie w specjalnym cyklu prezentowane będą filmy, które rekomendują widzom członkowie Rady. Stopklatka TV planuje także inne pasma tematyczne.

Wideo prezentujące pierwsze sekundy emisji kanału Stopklatka TV:

Poniedziałki należeć będą do filmów historycznych i wojennych.
Partnerem tego cyklu jest magazyn „Gazety Wyborczej” - „Ale Historia”. Wtorek to „Wieczór kawalerski”, czyli klasyczne „męskie” gatunki: kryminały, thrillery i kino akcji. W środę za sprawą cotygodniowej porcji komedii rozlegnie się „Śmiech na sali”. Panie powinny zwrócić uwagę na czwartek, kiedy Stopklatka TV udowodni, że „Kino jest kobietą”. Również w czwartki pojawi się pasmo dokumentalne „Poza fikcją”, tworzone wraz z „Dużym Formatem”, reporterskim dodatkiem „Gazety Wyborczej. Weekend to z kolei czas filmów kultowych, nagradzanych na festiwalach - jednym słowem: hitów.

Stopklatka TV (Stopklatka TV HD) to wspólny projekt Agory i Kino Polska TV (więcej tutaj). Stacja jest dostępna w ramach pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj), a także w pakietach sieci kablowych:
oraz platform satelitarnych:
Parametry techniczne Stopklatka TV w DVB-T:
MUX 1 DVB-T

ID: Stopklatka TV
PID V: 5202 (MPEG-4/SD)
PID A: 5203 (pol), 5204 (org, E-AC3)
PID PCR: 5202
SID: 52
LCN: 17
PID PMT: 5201
Provider: EmiTel
Kodowanie: brak

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 112 (10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: Stopklatka TV
PID V: 281 (MPEG-4/SD)
PID A: 537
PID PCR: 281
SID: 17019
PID PMT: 32
Provider: Cyfrowy Polsat S.A.
Kodowanie: Conax (nc+), Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat, S4/N3 - nc+), Viaccess PC 3.0 (Orange)

Materiał promocyjny Stopklatka TV


W UPC Polska kanał został dodany do Pakietu Start zamiast 4fun.tv, który z kolei został przeniesiony na inną częstotliwość.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...